Zeiss Lens Ürünleri

Contact Life
112.00 TL - 124.90 TL

Hassas gözlere sahip olanlar * Klimalı ortamlarda çalışanlar * Gözyaşı yetersizliği olanlar * Alerji nedeni ile lens kullanamayanlar için aylık kontakt lens

Contact Day 30
94.90 TL - 99.90 TL

Contact Day 30 aylık lens mükemmel konfor ve görüş ile gün boyu sorunsuz kullanım sağlar. Yüksek numaralı lens kullanıcıları için Contact Day 30 Yüksek Dioptri.

Contact Day 30 (yüksek dioptri)
93.50 TL - 109.90 TL

Contact Day 30 yüksek numaralı lens kullanıcıları için aylık lenstir. Mükemmel konfor ve görüş ile gün boyu sorunsuz kullanım sağlar. Düşün numaralı lens kullanıcıları için Contact Day 30.

Contact Day 30 Air
112.00 TL - 124.90 TL

Contact Day 30 Air aylık lens yüksek su içeriği ile yorgun ve kuru gözlerde ferahlık. Yüksek UV koruma.

Contact Day One
109.00 TL - 114.90 TL

Contact Day 1 Easy Wear günlük lens yüksek konfor ve mükemmel görme keskinliği sağlar.

Zeiss All-in-one Classic 100 ml
34.90 TL

Zeiss All-in-one Classic 100 ml kontakt lens solüsyonu lenslerinizin temizlenmesini, dezenfekte edilmesini, nemlendirilmesi ve saklanmasını güvenilir şekilde sağlar.

Aqua Soft Comfort 350 ml
49.90 TL

Tüm yumuşak kontaktlensler için protein temizliği içeren hepsi bir arada solüsyon (yeni jenerasyon silikon hidrojel lensler de dahil)

Zeiss Marka Lens Ürün Özellikleri

Hassas göz yapısına sahip kişiler için ideal verimi sağlayan Zeis marka lensler, göz alerjileri nedeniyle lens kullanamayan kişiler için doktor tavsiyesi ile kullanılabilmektedir.  Dünyanın lider optik üretici firmalarından biri olan Zeiss, maksimum görüş becerisi kazandırmaktadır. Yüksek oranda su tutuma yeteneği hassas gözlerin kurumasını engeller. Gelişmiş teknolojisi sayesinde kornea benzeri materyal ile gözlerle doğal ve biyolojik uyum sağlamaktadır. 

Uzun süreli ve günlük kullanıma özel üretilen lensler, yüksek numaralı lens kullanıcıları için avantajlı özelliklere sahiptir. Gün boyu sorunsuz kullanım sağlayan ve göz konforuna yardımcı ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Zeiss Marka Renkli Lens Ürün Kataloğu 

Gözlerin doğal yapısıyla yüksek uyum sağlayan Zeiss marka lensler, görme bozukluklarına sahip kişilerin sorunlarını en aza indirmeyi hedeflemektedir. Sürekli geliştirilen üretim teknolojisi ve sağladığı avantajlı kullanımı hastalarda mükemmel görüş sağlamaktadır. Zeiss marka lenslerin gözlerinizle doğal oalrak uyum sağlaması, gün boyu lensleri gözlerinizde hissetmemenizi ve gözlerde fark edilmeyen bir derinlik kazanımına neden olur. 

Zeiss marka lenslerin ayır edici en öneli özellikleri arasında:

 • Gözlerle doğal ve yüksek uyum,
 • Göz kuruluğu, yorgunluk vb. sorunlarda etkili koruma,
 • %100 görüş netliği ve yeni nesil tasarım ile ideal konfor.

Yer almaktadır. Yüksek su içeriğine sahip lensler, düşük modülü ve ideal ıslanabilir özelliği ile görme becerisini gün boyu yüksek performansta sağlar. Zeiss lens modelleri son derece ince tasarımı ile kolay kullanılabilir özelliğine sahiptir. 

Zeiss Marka Lens Modelleri ve Ürün Detayları 

Zeiss lens modelleri arasından ideal ürünleri seçerek göz sağlığını koruyabilir, görme sorunlarına karşı net görüş elde edebilirsiniz. Özel kornea uyum teknolojisi kullanılarak üretilen lensler:

 • Zeiss Contact Life,
 • Contact Day (1 – 30),
 • Contact Life Toric,
 • Zeiss All in One Advance vb. 

Seçeneklerle sunulmaktadır. İdeal lensler ve lens solüsyonları birlikte hasta için en yüksek verimi sağlamaktadır. 

Düşük ve yüksek numaralı gözler için ideal ürünler arasında yer alan Zeiss lensler, nem ve oksijen geçişi ile göz için ideal dengeyi sağlar. Yüksek UV koruması, göz hassasiyeti olan kişiler için tam koruma sunar.

Zeiss Marka Lens Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Görme bozukluklarının giderilmesi veya estetik açıdan gözlerde cesur renk değişimleri ve estetik bir görünüm kazandırmak için kullanılan lensler, ürün özelliklerine göre farklı kullanım talimatlarına sahiptir. Zeiss marka lensler günlük ve uzun süreli olarak iki farklı şekiled üretildiği için kullanım özellikleri değişiklik göstermektedir. Genellikle lensler takılırken:

 • İç yüzey dışa bakacak şekilde lens tutulur,
 • Orta parmak ile göz kapağı kaşa doğru çekilir,
 • İşaret parmağına yerleştirilen Zeiss lens, gözün ortasına hafifçe bırakılır,
 • Pozisyonu bozmadan aşağı bakarak lensin oturması sağlanır.

Hızlı uyum özelliği ve doğal yapısı sayesinde ilk kullanımdan itibaren lens, gözlerinizle tam uyum içinde olacaktır. 

Zeiss Lens Üretim Teknolojisi ve Firma Özellikleri

Dünyanın lider gözlük camı üreticilerinden biri olan Zeiss, üstün teknoloji lenslerin yanı sıra, uzun mesafe dürbünleri, binokülerler vb. optik teknolojisine dair tüm alanlarda faaliyet yürütmektedir. 

Firma tarafından üretilen yeni nesil lensler, gözyaşı yetersizliği vb. alerjilere sahip kişiler için rahat kullanıma sahip aylık kontak lensler ve standart lensler üretmektedir. Multi curved spheric teknolojisine sahip üstün iç dizayn tasarımı ile gün boyu görüş netliği ve konfor sağlamaktadır. Dijital ekranlarda geçirilen uzun saatlere karşı gözlerin en iyi şekilde korunmasını sağlamaktadır. Avantajlı Zeiss kontak lens fiyatları ile sitemizden ideal lensi tercih edebilirsiniz.