Renkli Lens Ürünleri ve Fiyatları

Air Optix COLORS (Numarasız) Air Optix COLORS (Numarasız)
 • ÇOK SATAN
Air Optix COLORS (Numarasız)
79.90 TL - 89.90 TL

Air Optix COLORS  renkli numarasız (Plano) aylık renkli lens beyaz, sağlıklı, konforlu ve aynı zamanda doğal göz rengine sahip olmak isteyen lens kullanıcılara yöneliktir. Numaralı Air Optix COLORS için tıklayınız.

Air Optix COLORS (Numaralı) Air Optix COLORS (Numaralı)
 • ÇOK SATAN
Air Optix COLORS (Numaralı)
79.90 TL - 89.90 TL

Air Optix COLORS  renkli numaralı aylık renkli lens beyaz, sağlıklı, konforlu ve aynı zamanda doğal göz rengine sahip olmak isteyen lens kullanıcılara yöneliktir. Numarasız (Plano) Air Optix COLORS için tıklayınız.

Freshlook ColorBlends (Numarasız)
54.90 TL - 64.90 TL

Freshlook ColorBlends numarasız (Plano) aylık hareli renkli lens hafif ve doğal bir renk değişikliği arayan lens kullanıcılarına yöneliktir. Hızlı ve etkili bir uyum gösterir.

Freshlook ColorBlends (Numaralı)
54.90 TL - 64.90 TL

Freshlook ColorBlends numaralı aylık hareli renkli lens hafif ve doğal bir renk değişikliği arayan lens kullanıcılarına yöneliktir. Hızlı ve etkili bir uyum gösterir.

Freshlook Colors (Numarasız)
54.90 TL - 64.90 TL

Freshlook Colors numarasız (Plano) aylık renkli lens yoğun ve radikal bir renk değişikliği arayan lens kullanıcılarına yöneliktir. Hızlı ve etkili bir uyum gösterir.

Freshlook Colors (Numaralı)
54.90 TL - 64.90 TL

Freshlook Colors numaralı aylık renkli lens yoğun ve radikal bir renk değişikliği arayan lens kullanıcılarına yöneliktir. Hızlı ve etkili bir uyum gösterir.

Freshlook One Day (Numarasız)
49.90 TL - 59.90 TL

Freshlook One Day hafif ve doğal bir etki sağlayan numarasız (Plano) günlük renkli lensler. İrisin rengini hafif bir şekilde değiştirmek isteyen lens kullanıcılarına yöneliktir. 3’ü bir arada renk yapısı ile hafif ve doğal bir etki sağlar. Numaralı Freshlook Ona Day için tıklayınız.

Freshlook One Day (Numaralı)
49.90 TL - 59.90 TL

Freshlook Dailies hafif ve doğal bir etki sağlayan numaralı günlük renkli lensler. İrisin rengini hafif bir şekilde değiştirmek isteyen lens kullanıcılarına yöneliktir. 3’ü bir arada renk yapısı ile hafif ve doğal bir etki sağlar. Numarasız (Plano) Freshlook One Day için tıklayınız.

Soflens StarColors II (Numarasız)
69.90 TL

Hareli, 2 renk baskıyla son derece doğal görünümlü, aylık lenstir. Bausch+Lomb firması tarafından 15.03.2019 tarihinden itibaren ithalatı yapılmamaktadır. Stoklar ithalatçı firmanın stokları ile sınırlıdır. Yurtdışı kişiye özel sipariş alınmamaktadır. Kesin stok bilgisi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Soflens StarColors II (Numaralı)
69.90 TL

Hareli, 2 renk baskıyla son derece doğal görünümlü, aylık lenstir. Bausch+Lomb firması tarafından 15.03.2019 tarihinden itibaren ithalatı yapılmamaktadır. Stoklar ithalatçı firmanın stokları ile sınırlıdır. Yurtdışı kişiye özel sipariş alınmamaktadır. Kesin stok bilgisi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Optima Natural Look (Numarasız)
118.90 TL

1 kutuda 2 adet renkli (plano - numarasız) lens vardır. Bausch+Lomb firması tarafından 15.03.2019 tarihinden itibaren ithalatı yapılmamaktadır. Stoklar ithalatçı firmanın stokları ile sınırlıdır. Yurtdışı kişiye özel sipariş alınmamaktadır. Kesin stok bilgisi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Optima Natural Look (Numaralı)
59.90 TL

1 kutuda 1 adet renkli numaralı lens vardır. Bausch+Lomb firması tarafından 15.03.2019 tarihinden itibaren ithalatı yapılmamaktadır. Stoklar ithalatçı firmanın stokları ile sınırlıdır. Yurtdışı kişiye özel sipariş alınmamaktadır. Kesin stok bilgisi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Amazon Colours (Numarasız)
74.90 TL - 79.90 TL

Amazon Colours aylık renkli lens. Numaralı Amazon Colours için tıklayınız. Mart 2019'dan itibaren ithalatı yapılmamaktadır. Stok sadece Bausch+Lomb firmasının stokları ile sınırlıdır. Sipariş vermeden önce müşteri hizmetlerimizden stok bilgisi alabilirsiniz.

Amazon Colours (Numaralı)
74.90 TL - 79.90 TL

Amazon Colours aylık renkli numaralı lens. Numarasız (Plano) Amazon Colours için tıklayınız. Mart 2019'dan itibaren ithalatı yapılmamaktadır.

Renkli Lens Çeşitleri ve Ürün Detayları

Renkli lens kullanımı günümüzde hem görüş netliğinin kazandırılması hem de görme bozuklarının doğal bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Göz sağlığı ve göz estetiği hedefiyle üretilen renkli lensler, hemen hemen tüm lens firmaları tarafından üretilmektedir. Cesur göz rengi değişimleri yaşamak ve görüşünü iki kat daha iyileştirmek için renkli lens kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Piyasada renkli lens üretimi konusunda uzman firmalar arasında yer alan:

 • Alcon (Ciba Vision),
 • Desio,
 • Bausch & Lomb,
 • Johnson & Johnson vb. 

Tüm lens markalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gözlerinizde derinlik ve pırıltı kazandıran yeni renk seçeneklerine sahip lensler, gözlerininiz doğal güzelliklerinin pekiştirilmesinde yardımcı olmaktadır. 

En İyi Numaralı Renkli Lensler Hangileridir?

Renkli lensler hem estetik hem de görme problemlerinin giderilmesi adına tercih edilebilir. Firmamız üzerinden rahatlıkla temin edebileceğiniz dünyaca ünlü lens markaları sayesinde, numaralı renkli lenslerle hem net bir görüşe hem de derin bakışlara sahip olabilirsiniz. En iyi numaralı (dereceli) ve en doğal renkli lens ürünleri:

 • Air optix Colors,
 • Freshlook (ColourBlends – Colours),
 • Desio (Sensual Beauty – Coffe Collection),
 • Soflens StarColours vb. 

Olarak sınıflandırılabilir. Dünyanın en önemli lens üretici firmaları tarafından tasarlanan ve üretilen dereceli renkli lensler modelleri, ilk kullanımdan itibaren sizin için en iyi etkileri sağlar. 

Günlük ve aylık kullanıma özel üretilen renkli lensler, stoklarla sınırlıdır. Dilediğiniz markanın en iyi renkli lens modellerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Numarasız Renkli Lenslerin Özellikleri Nelerdir?

Numarasız renkli lensler özellikle son yıllarda, cesur değişimler yapmayı seven kişilerin ilk tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Makyaj ve kıyafet tamamlayıcısı olarak kadınlar tarafından daha fazla talep edilen numarasız renkli lensler, numaralı lenslerin sağladığı tüm avantajları sağlamaktadır. 

Kozmetik amaçlı kullanılan kontak lensler, hidrojel silikon teknolojisi kullanılarak, lens kullanıcısının gün boyu herhangi bir rahatsızlık hissetmemesine yardımcı olmaktadır. Abartılı renkli lenslerin yanı sıra, göz renginize en yakın tonları tercih ederek, fark edilmeden gözlerini ön plana çıkarabilirsiniz. Lenslerde kullanılan başlıca renkler arasında:

 • Bal rengi lens,
 • Yeşil, mavi, gri tonları,
 • Alternatif renkler,
 • Kahverengi ve tonları vb. 

Olarak sınıflandırılabilir. Kontak lensler göz sağlığı ve görme konforu ciddi avantajlar sağlar. Numarasız renkli lens kullanımı ile gözlerin ışık hassasiyetinden korunmasını ve ekranda geçirilen uzun saatler sonucunda göz derecesinin ilerlemesinin durdurulması mümkündür. 

Hızlı Uyum Sağlayan Doğal Renkli Lens Markaları

Renkli lens markaları arasında Alcon (Ciba Vision) marka lenslerin Freshlook ürünleri en çok tercih edilenlerden biridir. Bunun yanı sıra gözlerle hızlı uyum sağlayan ve doğal görünen en iyi lensler:

 • 1 Day Acuvue Define Shimmer,
 • Freshlook Dimensions,
 • Amozon Colours,
 • Optima Natural Look vb. 

Olarak sıralanabilir. Kısa sürede rahat kullanımları ve hızlı uyum özellikleri ile en iyi renkli lensleri temin edebilirsiniz. 

Renkli Lenslerin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İster numaralı ister numarasız olsun renkli lenslerin en büyük avantajı, görünüş açısından gözlerin eşsiz özelliklere sahip olmasıdır. Bu özelliklerin yanı sıra, görme sorunlarına karşı da etkili olan lensler, hayat kalitenizi arttırırken, görünüşünüzü de daha iyi hale getirmektedir. 

FDA onaylı orijinal ürünleri sitemiz üzerinden sipariş ederek kendiniz için ideal renk ve özelliklerdeki lensleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Silikon hidrojel renkli lens ve diğer tüm yeni nesil renkli lensler yüksek verimle kullanılabilir. Doğrudan kişiyle uyum sağlayan ve fark edilemeyen ince katmanlı lensler, göz renginizi değiştirmenize ve daha berrak ve etkili bir görme becerisine kavuşmanızı sağlar.