Kategoriler {{item.CategoryName}} mdi-truck-check-outline Sipariş Takibi mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul mdi-lead-pencil Blog mdi-shield-check-outline Güven mdi-email Mesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) {{ basketErrorMessage }} SEPETİNİZ Sepetiniz boş {{item.productName}} Avantajlı set ürünü Hediye Renk: {{ item.color }} Dioptri: {{ item.power }} Add: {{ item.add }} Ax: {{ item.ax }} Cyl:{{ item.cyl }} BC: {{ item.bc }} Dia:{{ item.dia }} Renk: {{ item.color }} Barkod: {{ item.barcode }} {{ item.itemCount }} x {{item.itemPrice.toFixed(2)}} TL mdi-delete-outline SEPET ÖDEME mdi-menu mdi-account-circle-outline mdi-cart-outline mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul Blog Güven mdi-emailMesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-truck-check-outlineSipariş Takibi {{item.Name}} mdi-menu mdi-cart-outline{{ basketCount }}
Ana Sayfa mdi-chevron-right Renkli Lens Ürünleri ve Fiyatları
Lens Markaları {{item.BrandName}} Kategoriler {{item.CategoryName}} Üreticiler {{item.ManufacturerName}} Renkli Lens Ürünleri ve Fiyatları
{{item.ProductName}}
%{{item.ProductDiscoutRate}} indirim
{{item.ProductNewPrice.toFixed(2)}} TL {{item.ProductPrice.toFixed(2)}} TL mdi-arrow-right

Renkli Lens Çeşitleri ve Ürün Detayları

Renkli lens kullanımı günümüzde hem görüş netliğinin kazandırılması hem de görme bozuklarının doğal bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Göz sağlığı ve göz estetiği hedefiyle üretilen renkli lensler, hemen hemen tüm lens firmaları tarafından üretilmektedir. Cesur göz rengi değişimleri yaşamak ve görüşünü iki kat daha iyileştirmek için renkli lens kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Piyasada renkli lens üretimi konusunda uzman firmalar arasında yer alan:

 • Alcon (Ciba Vision),
 • Desio,
 • Bausch & Lomb,
 • Johnson & Johnson vb. 

Tüm lens markalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gözlerinizde derinlik ve pırıltı kazandıran yeni renk seçeneklerine sahip lensler, gözlerininiz doğal güzelliklerinin pekiştirilmesinde yardımcı olmaktadır. 

En İyi Numaralı Renkli Lensler Hangileridir?

Renkli lensler hem estetik hem de görme problemlerinin giderilmesi adına tercih edilebilir. Firmamız üzerinden rahatlıkla temin edebileceğiniz dünyaca ünlü lens markaları sayesinde, numaralı renkli lenslerle hem net bir görüşe hem de derin bakışlara sahip olabilirsiniz. En iyi numaralı (dereceli) ve en doğal renkli lens ürünleri:

 • Air optix Colors,
 • Freshlook (ColourBlends – Colours),
 • Desio (Sensual Beauty – Coffe Collection),
 • Soflens StarColours vb. 

Olarak sınıflandırılabilir. Dünyanın en önemli lens üretici firmaları tarafından tasarlanan ve üretilen dereceli renkli lensler modelleri, ilk kullanımdan itibaren sizin için en iyi etkileri sağlar. 

Günlük ve aylık kullanıma özel üretilen renkli lensler, stoklarla sınırlıdır. Dilediğiniz markanın en iyi renkli lens modellerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Numarasız Renkli Lenslerin Özellikleri Nelerdir?

Numarasız renkli lensler özellikle son yıllarda, cesur değişimler yapmayı seven kişilerin ilk tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Makyaj ve kıyafet tamamlayıcısı olarak kadınlar tarafından daha fazla talep edilen numarasız renkli lensler, numaralı lenslerin sağladığı tüm avantajları sağlamaktadır. 

Kozmetik amaçlı kullanılan kontak lensler, hidrojel silikon teknolojisi kullanılarak, lens kullanıcısının gün boyu herhangi bir rahatsızlık hissetmemesine yardımcı olmaktadır. Abartılı renkli lenslerin yanı sıra, göz renginize en yakın tonları tercih ederek, fark edilmeden gözlerini ön plana çıkarabilirsiniz. Lenslerde kullanılan başlıca renkler arasında:

 • Bal rengi lens,
 • Yeşil, mavi, gri tonları,
 • Alternatif renkler,
 • Kahverengi ve tonları vb. 

Olarak sınıflandırılabilir. Kontak lensler göz sağlığı ve görme konforu ciddi avantajlar sağlar. Numarasız renkli lens kullanımı ile gözlerin ışık hassasiyetinden korunmasını ve ekranda geçirilen uzun saatler sonucunda göz derecesinin ilerlemesinin durdurulması mümkündür. 

Hızlı Uyum Sağlayan Doğal Renkli Lens Markaları

Renkli lens markaları arasında Alcon (Ciba Vision) marka lenslerin Freshlook ürünleri en çok tercih edilenlerden biridir. Bunun yanı sıra gözlerle hızlı uyum sağlayan ve doğal görünen en iyi lensler:

 • 1 Day Acuvue Define Shimmer,
 • Freshlook Dimensions,
 • Amozon Colours,
 • Optima Natural Look vb. 

Olarak sıralanabilir. Kısa sürede rahat kullanımları ve hızlı uyum özellikleri ile en iyi renkli lensleri temin edebilirsiniz. 

Renkli Lenslerin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İster numaralı ister numarasız olsun renkli lenslerin en büyük avantajı, görünüş açısından gözlerin eşsiz özelliklere sahip olmasıdır. Bu özelliklerin yanı sıra, görme sorunlarına karşı da etkili olan lensler, hayat kalitenizi arttırırken, görünüşünüzü de daha iyi hale getirmektedir. 

FDA onaylı orijinal ürünleri sitemiz üzerinden sipariş ederek kendiniz için ideal renk ve özelliklerdeki lensleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Silikon hidrojel renkli lens ve diğer tüm yeni nesil renkli lensler yüksek verimle kullanılabilir. Doğrudan kişiyle uyum sağlayan ve fark edilemeyen ince katmanlı lensler, göz renginizi değiştirmenize ve daha berrak ve etkili bir görme becerisine kavuşmanızı sağlar. 

LENS MARKALARI {{item.BrandName}} LENS KATEGORİLERİ Şeffaf Lens Renkli Lens Toric (Astigmatism) Lens Multi-Focal Lens Lens Solüsyonu Sert Lens Ürünleri Lens Aksesuarları LENS ÜRETİCİLER {{item.ManufacturerName}} ŞİRKETİMİZ Hakkımızda KVKK Bilgilendirme Metni Bize Ulaşın Orjinal Lens Garantisi Sık Sorulan Sorular Satış Sözleşmesi Gizlilik Politikası Çerez Politikası İade İşlemleri Click for International Orders Mobil Uygulamalarımız LENSAL HESABIM Üye Girişi Yeni Üyelik MÜŞTERİ HİZMETLERİ mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-emailMESAJ GÖNDERİN PAZARTESİ - CUMA | 9:00 -12:30 / 13:00 – 17:30 BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

NEXTPLUS ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.

QNB Finansbank
IBAN: TR69 0011 1000 0000 0071 3445 12
İndirimlerden Haberdar Ol! KAYIT OL
2002 - 2024 LensAl.com® OPTİK | Optisyenlik Müessesesi Ruhsat No: Hazırlanıyor Kredi kartı ile ödeme