100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

HAKKIMIZDA

LensAl.com 2002 senesinde Türkiye'nin ilk online kontakt lens satış sitesi olarak sektörde yeni bir dönem açmış, sektörde büyümek ve müşteri hizmetini daha yüksek seviyelere getirmek isteyen firmalara da bu anlamda öncülük etmiştir.

Sektörün bugüne kadar örnek aldığı LensAl.com teknolojisini ve müşteri hizmetlerini daha üst seviyeye çıkartmak için çalışmalarına sürekli devam etmekte ve öncü kimliğini her zaman korumaktadir.

Sağlıklı bakışlar dileriz,
LensAl.com

Güvenli ve Sürekli Sağlık

LensAl.com kurulduğu günden beri sadece Johnson&Johnson, Ciba Vision (ALCON), Bausch+Lomb, CooperVision ve Zeiss gibi dünya markası lensleri sadece distribütör firmadan alarak sizlere ulaştırmaktadır.

Bu şekilde alışverişinizin ve göz sağlığınızın %100 güvende olmasını sağlamaktayız.

Alışveriş Süreci

LensAl.com'da alışveriş süreci çok basittir.

Kullanmakta olduğunuz veya reçetenizdeki lens bilgileri ile lensinizi ve ihtiyacınız olan solüsyon ve varsa aksesuarı sepetinize ekleyerek net sepet tutarını hemen görürsünüz.

Ardından ödemenizi yaparak siparişinizi kolayca verebilirsiniz. Daha sonra ürünler stok durumuna göre, aynı gün, ertesi gün veya yurtdışı özel siparişlerde 4-6 hafta sonra kargoya verilir ve kapınıza kadar güvenle teslim edilir.

Siparişinizin durumunu e-posta adresinize gönderilen sipariş takip linkinden her zaman takip edebilirsiniz.