Şeffaf Lens Ürünleri ve Fiyatları

Acuvue OASYS Acuvue OASYS
 • ÇOK SATAN
Acuvue OASYS
99.90 TL - 109.90 TL

ACUVUE OASYS göz doktorunuzun önerileri doğrultusunda yedi gün/altı gece gözde kalabilen bir lenstir. Bu sayede ACUVUE OASYS lens ile uyumak mümkündür. Aynı zamanda ultraviyole (UV) ışınlarına karşı koruma sağlar. ACUVUE OASYS lens kullanım süresi için iki haftalık değişim süresi önerilmektedir.En ucuz ACUVUE OASYS için avantajlı setlerimize göz atabilirsiniz.

Acuvue OASYS with Transitions Acuvue OASYS with Transitions
 • YENİ
Acuvue OASYS with Transitions
129.90 TL - 149.90 TL

ACUVUE OASYS with Transitions ™ mavi ışığı filtrelemek ve zararlı UV ışınlarını engellemek dahil göze giren iç ve dış mekan ışık miktarını dengelemek için hızlı ve kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Böylelikle değişen ışığa kusursuz bir şekilde adapte olarak gün boyu rahatlatıcı bir görüş sağlar. Bunu sağlayan ise:  Transitions™ Light Intelligent Technology™. Bu lenslerin TIME'ın 2018'in En İyi Buluşları'ndan biri olduğunu biliyor muydunuz?

Air Optix Plus HydraGlyde Air Optix Plus HydraGlyde
 • ÇOK SATAN
Air Optix Plus HydraGlyde
99.90 TL - 119.90 TL

Air Optix Plus HydraGlyde aylık kontakt lens, Air Optix Aqua'nın yeni ve geliştirilmiş versiyonudur.Air Optix Plus HydraGlyde normal lenslere göre 5 defa daha fazla oksijen geçirgenliğine sahiptir. 6 geceye kadar gözde kalabilme özelliğine sahiptir.

Air Optix NIGHT & DAY AQUA
139.90 TL - 159.90 TL

Air Optix NIGHT & DAY AQUA, 175 Dk/t gibi çok üstün oksijen iletimi sağlayan 30 gece ve gündüz gözden çıkarmadan kullanım için uygun aylık kullan-at yumuşak kontakt lenstir.

Biofinity Biofinity
 • ÇOK SATAN
Biofinity
109.90 TL - 119.90 TL

Biofinity aylık lens esnek kullanımı mümkün kılan yüksek oksijen geçirgenliği ve kullanıcıya rahatlık sağlayan yüksek su içeriği ile konforlu bir lenstir.

Biofinity XR
139.90 TL - 159.90 TL

CooperVision Biofinity® XR lensleri, uç dereceler için tasarlanmıştır, böylece çok daha fazla miyop ve hipermetrop hastanız Biofinity kontakt lenslerin sağladığı konfor ve netlikten faydalanabilir.

Air Optix AQUA Air Optix AQUA
 • ÇOK SATAN
Air Optix AQUA
99.90 TL - 109.90 TL

Air Optix AQUA  aylık kontakt lens ay sonuna kadar üst düzey konfor, görme ve sağlık isteyen kontakt lens kullanıcılarına yöneliktir. Her gün, tüm gün boyunca, kontakt lens kullanımı sırasında ÇARPICI  RAHATLIK için ileri bir oksijen ve nem kombinasyonu sağlar. Oksijen geçirgenliği sayesinde daha sağlıklı, Yüzey Teknolojisi’nin sağladığı birikinti direnci sayesinde daha konforlu gözler.Yeni Air Optix Plus HydraGlyde lensini denediniz mi?

Acuvue2
74.90 TL - 84.90 TL

Acuvue 2 kontakt lens konforlu kullanımı ve net görüş sağlamasının yanında aynı zamanda ultraviyole (UV) ışınlarına karşı koruma sağlar.

Avaira Vitality
69.90 TL - 84.90 TL

Avaira Vitality aylık lens CooperVision markasının yüksek oksijen geçirgenliği sahip kontakt lensidir. Aynı zamanda  UV-bloke edici özelliği vardır.

Biomedics 55
84.90 TL - 99.90 TL

Biomedics 55 aylık lens üstün konforun yanında UV (Ultraviyole) koruması da sağlar.

Ultra Ultra
 • TREND
Ultra
155.00 TL - 169.90 TL

Bausch + Lomb ULTRA kontak lensler en yüksek oksijen geçirgenliği ve MoistureSeal Teknolojisi ile size daha net görüş sağlar.

Purevision 2 HD
119.90 TL

Purevision 2 HD aylık lenste kullanılan comfort moist teknolojisi sayesinde lensleriniz gün boyu nemli kalır. İnce yapısına rağmen tutulması ve uygulaması çok kolay bir lenstir. Gün boyu, konforlu ve doğal hissetmenizi sağlar.

Purevision
119.90 TL

Purevision aylık lens gece gözde kalabilme özelliğine sahiptir. %36 su içeriğine sahip silikon hidrojel bir lenstir. Lens yüzeyi devamlı nemli kalır. Purevison lensi artık üretilmediği için tüm siparişler Purevison 2 HD ile değiştirilmektedir. Yeni nesil Purevision 2 HD için tıklayınız.

Soflens 38
89.90 TL

23 Ocak 2020 tarihi itibari ile Türkiye'ye ithal edilmemektedir.Soflens 38 aylık lens %38 su içeriği ve ince yapısından dolayı hassas gözler için uygundur. Yüksek oksijen iletkenliğne sahiptir. Mart 2019'dan itibaren ithalatı, Bausch+Lomb firması tarafından, kişiye özel, yurtdışı siparişi olarak yapılacaktır. Teslimat süresi 4-6 hafta'dır.

Soflens (59) Comfort
79.90 TL

Soflens (59) Comfort aylık lens uyumlu su içeriği, nem ve oksijen geçirgenliği ile yüksek konfor sağlar.

Proclear
80.90 TL - 89.90 TL

CooperVision Proclear® lensleri, kontakt lens kullanmayı bırakanların en çok dile getirdiği bırakma sebebine hitap etmektedir: rahat edememe. Bir hidrojel lens ile olağanüstü bir gün boyu rahatlık isteyen hastalar için.

Contact Life
112.00 TL - 124.90 TL

Hassas gözlere sahip olanlar * Klimalı ortamlarda çalışanlar * Gözyaşı yetersizliği olanlar * Alerji nedeni ile lens kullanamayanlar için aylık kontakt lens

Contact Day 30
109.90 TL - 119.90 TL

Contact Day 30 aylık lens mükemmel konfor ve görüş ile gün boyu sorunsuz kullanım sağlar. Yüksek numaralı lens kullanıcıları için Contact Day 30 Yüksek Dioptri.

Contact Day 30 (yüksek dioptri)
93.50 TL - 109.90 TL

Contact Day 30 yüksek numaralı lens kullanıcıları için aylık lenstir. Mükemmel konfor ve görüş ile gün boyu sorunsuz kullanım sağlar. Düşün numaralı lens kullanıcıları için Contact Day 30.

Contact Day 30 Air
112.00 TL - 124.90 TL

Contact Day 30 Air aylık lens yüksek su içeriği ile yorgun ve kuru gözlerde ferahlık. Yüksek UV koruma.

Silsoft
350.00 TL

Katarakt ameliyatı geçirmiş çocuklar veya Afak (aphakia) yetişkinler için özel olarak dizayn edilmiş yıllık lenslerdir. (elastofilcon A) maddesinden yapılmıştır. Şişe ile satılmaktadır. Her göz için bir şişe sipariş ediniz.

ACUVUE OASYS 1 Day ACUVUE OASYS 1 Day
 • ÇOK SATAN
ACUVUE OASYS 1 Day
109.90 TL - 139.90 TL

HYDRALUXE ™ TEKNOLOJİSİ ile dizayn edilmiş ACUVUE OASYS 1 Day günlük kontakt lensler yorgun gözler için gün boyu konfor sağlar.

DAILIES TOTAL 1 DAILIES TOTAL 1
 • ÇOK SATAN
DAILIES TOTAL 1
139.90 TL - 149.90 TL

DAILIES TOTAL 1 yenilikçi tasarımı sayesinde gözlerindeki lensi hissetmek istemeyen ve gün boyu konfor arayan lens kullanıcılarına yönelik günlük kullan-at kontakt lenstir. DAILIES TOTAL 1 değişken su içeriği teknolojisi sayesinde yüzeydeki yüksek su içeriğiyle yüksek kayganlık ve nemlilik sağlar. Ayrıca, günün sonunda bile gözlerin sağlıklı görünmesi için piyasadaki günlük kullan at hidrojel lenslere kıyasla 6 kat daha fazla nefes alma özelliğine sahiptir.

DAILIES AquaComfort Plus 30 DAILIES AquaComfort Plus 30
 • ÇOK SATAN
DAILIES AquaComfort Plus 30
72.90 TL - 84.90 TL

DAILIES AquaComfort Plus günlük kullan-at lens ile her gün yeni bir lensin size sağlayacağı yüksek hijyen ve konforu yaşayın. Gün boyunca yüksek gözyaşı filmi stabilitesi ve konfor sağlayan göz kırpma ile nemlendirme özelliğine sahip bir lenstir.

DAILIES AquaComfort Plus 90
218.70 TL - 239.90 TL

DAILIES AquaComfort Plus günlük kullan-at lens ile her gün yeni bir lensin size sağlayacağı yüksek hijyen ve konforu yaşayın.

1-Day Acuvue TruEye 1-Day Acuvue TruEye
 • ÇOK SATAN
1-Day Acuvue TruEye
99.90 TL - 109.90 TL

Zorlu bir günün sonunda bile gözlerinizde doğallığı hissetmek istiyorsanız, 1•DAY ACUVUE® TruEye® günlük kullan-at kontakt lensler sizin için harika bir seçim olacaktır.

1 Day Acuvue Moist 1 Day Acuvue Moist
 • ÇOK SATAN
1 Day Acuvue Moist
74.90 TL - 89.90 TL

1 Day Acuvue Moist uzun süreli konfor sunan günlük kullan-at kontakt lens yüksek su içeriği (%58) ile gün boyu konfor sağlar.

Biotrue ONEday
89.90 TL - 99.90 TL

Biotrue ONAday günlük kullan-at kontak lens. %78 su oranı ile günlük lenste üstün konfor. Normal insan gözünün su oranıyla aynı derecede üretilen Biotrue ONAday ile tüm gün gözünüzde lens yokmuş hissi yaşayacaksınız. High Definition Optics teknolojisi ile parlak güneş ışığı altında bile hale ve yansımaları kırıcı özelliği ile daha net görüş sağlayacak.

Clariti 1 Day
79.90 TL - 94.90 TL

Clariti 1 Day, günlük tek kullanımlık lenslerin sağladığı kolaylık, silikon hidrojelin sunduğu sağlıklı çözüm.

MyDay
89.90 TL - 94.90 TL

MyDay günlük tek kullanımlık lenslerin sağladığı kolaylık, silikon hidrojelin sunduğu sağlıklı çözüm. Yeni ithalat yapılmamaktadır. Stoklar ile sınırlıdır. 

Proclear 1 Day
64.90 TL - 79.90 TL

Proclear 1 Day günlük kullan-at lens ile gün sonun rahatsızlığı tarihe karışıyor. Çünkü bu günlük kullan-at lensleri, kullanıcıların olağanüstü seviyede konfor ve gün sonu rahatlığı sağlaması için tasarlandı.

Soflens One Day (30 gün)
59.90 TL - 69.90 TL

Soflens One Day günlük lens % 59 su içeriğiyle son derece konforlu, günlük kullanımlı, yumuşak kontakt lenstir. Mart 2019'dan itibaren ithalatı yapılmamaktadır. Stok sadece Bausch+Lomb firmasının stokları ile sınırlıdır. Sipariş vermeden önce müşteri hizmetlerimizden stok bilgisi alabilirsiniz.

Soflens One Day (90 gün)
183.90 TL - 189.90 TL 187.90 TL

Soflens One Day günlük lens % 59 su içeriğiyle son derece konforlu, günlük kullanımlı, yumuşak kontakt lenstir.

Contact Day One
109.00 TL - 114.90 TL

Contact Day 1 Easy Wear günlük lens yüksek konfor ve mükemmel görme keskinliği sağlar.

Şeffaf Lens Özellikleri ve En İyi Markalar

Gözlerin ortaya çıkmasını, derin ve parlak bir görüntü kazanmasını sağlayan şeffaf lensler, gözlerde parlama ve harelenmelerin önüne geçmek için tasarlanmış ürünlerdir. Renkli lenslerden farklı olarak gözün asıl rengini ortaya çıkaran ve görüşü netleştiren şeffaf lensler, yenilikçi tasarımları ve rahat nefes alam özelliği sayesinde göz sağlığınızı korununuzda en etkili ürünler arasında yer almaktadır.

Parlak ışıklara karşı koruma, en kötü koşullarda bile net ve berrak bir görüş ve ideal numara ile görme bozuklarının sıfıra inmesi için şeffaf lens kullanımı mümkündür. Şeffaf lensleri uzun süre kullanmak isteyenler, hem gece hem de gündüz kullanıma sahip lensleri tercih edebilirler. 

Numaralı Şeffaf Lens Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Numaralı lens kullanımından önce uzman göz doktorları tarafından gerekli muayenelerin yapılması ve lens kullanım onayının verilmiş olması gerekmektedir. Görme sorunlarının değerlendirilmesi, göz muayenesi ve ölçümlerinin ardından en uygun lens temin edilerek kullanılabilir. Lenslerin çıkarılıp takılması kadar lens bakımı da oldukça önemlidir. Bu nedenle hem kullanımı hem de bakımı hakkında detaylı bilgi almanız gerekmektedir. 

Şeffaf lenslerin kullanımı temelde oldukça basittir. Göz sağlığının korunması ve lenslerden en yüksek verimin elde edilmesi adına mutlaka lenslerin uygun solüsyonlarla dezenfekte edilmesi ve belirlenen kullanım süresi dışında kullanılmaması gerekmektedir. Firmamız üzerinden dünyanın en iyi şeffaf lens firmalarının ürünlerini satın alabilirsiniz. 

Şeffaf Lens Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şeffaf lens seçiminde gözlere en uygun markların ve lens modellerinin seçilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra, lenslerin kullanım sürelerine göre ideal firmayı bulmanız oldukça önemlidir. Şeffaf lens markası seçmeden önce:

 • Marka güvenilirliği ve referansları,
 • Ürünün kullanım avantajları,
 • Fiyat seçenekleri,
 • Temizleme alternatifleri,
 • Günlük kullanım özellikleri vb. 

Birçok farklı unsura dikkat edilmesi gerekmektedir. Şeffaf lensler gözlerde en iyi etkiyi sağlayan ürünler arasında olduğu için kullanımları sırasında birçok açıdan size avantaj sağlamaktadır. 

Freshlook Şeffaf Lens Ürün Detayları 

Şeffaf lens markaları arasında dünya çapında en çok tercih edilen markalardan biri olan Freshlook şeffaf lens, göz rengini belirginleştirmek isteyen kişiler için, lens etrafındaki koyu renk çerçevesi kullanıcıların bu isteklerine en iyi yanıtı vermektedir. Renkli, numaralı ve numarasız seçeneklerle sunulan Freshlook lensler:

 • Göz renginin belirginleşmesini sağlar,
 • Aylık planlı değişim lensi olarak kullanılabilir,
 • Hızlı ve etkili bir uyum gösterir,
 • Görme netliği ve göz rengini belirginleştirir.

Sağladıkları bu özellikleri sayesinde kullanıcılara büyük bir kullanım rahatlığı ve konfor sağlar. Freshlook marka lenslerin diğer ürünleri aynı zamanda güçlü renk değişimleri arayan kişiler içinde uygundur. Firma hem şeffaf hem de renkli lensleri ile en iyi seçenekleri sunmaktadır. 

En Uygun Şeffaf Lens Çeşitleri ve Fiyatları 

Şeffaf lensler, göz rengini daha da belirginleştirmek isteyen ve görme sorunlarını ortadan kaldırmak isteyen kişiler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Birçok farklı özelliğe sahip markaların en iyi ürünlerini uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Şeffaf lens ürünleri arasında:

 • Acuvue OASYS,
 • Air Optix Night & Day Aqua,
 • Cooper Vison,
 • Freshlook,
 • Bausch & lomb,
 • Wöhlk, Zeiss vb. 

Dünyanın önde gelen firmalarının şeffaf lens modellerini tercih edebilirsiniz. Her bir marka ve model lens için farklı fiyat avantajları uygulanmaktadır. Yeni nesil hava geçirgenliği teknolojisi ve gözlere hızlı tutunma özellikleri sayesinde şeffaf lensler, aynı zamanda gözlerde kuruluk ve diğer problemlere karşı güçlü etkiler sağlamaktadır. 

Avantajlı fiyat seçenekleri ile şeffaf lens tercihlerinizi dünyanın en iyi markaları arasından firmamız aracılığıyla yapabilirsiniz.