Kategoriler {{item.CategoryName}} mdi-truck-check-outline Sipariş Takibi mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul mdi-lead-pencil Blog mdi-shield-check-outline Güven mdi-email Mesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) {{ basketErrorMessage }} SEPETİNİZ Sepetiniz boş {{item.productName}} Avantajlı set ürünü Hediye Renk: {{ item.color }} Dioptri: {{ item.power }} Add: {{ item.add }} Ax: {{ item.ax }} Cyl:{{ item.cyl }} BC: {{ item.bc }} Dia:{{ item.dia }} Renk: {{ item.color }} Barkod: {{ item.barcode }} {{ item.itemCount }} x {{item.itemPrice.toFixed(2)}} TL mdi-delete-outline SEPET ÖDEME mdi-menu mdi-account-circle-outline mdi-cart-outline mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul Blog Güven mdi-emailMesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-truck-check-outlineSipariş Takibi {{item.Name}} mdi-menu mdi-cart-outline{{ basketCount }}
Ana Sayfa mdi-chevron-right Toric Lens Ürünleri ve Fiyatları
Lens Markaları {{item.BrandName}} Kategoriler {{item.CategoryName}} Üreticiler {{item.ManufacturerName}} Toric Lens Ürünleri ve Fiyatları
{{item.ProductName}}
%{{item.ProductDiscoutRate}} indirim
{{item.ProductNewPrice.toFixed(2)}} TL {{item.ProductPrice.toFixed(2)}} TL mdi-arrow-right

Astigmat Lens Markaları ve Özellikleri

Astigmat görme bozukluğu, göz merceği kavisinin normal şeklinde olmaması nedeniyle kişinin daha bulanık görmesine neden olan, görme kusuru olarak tanımlanabilir. Yüksek dereceli astigmatlarda lens kullanımı mümkün değildir. Genellikle orta ve düşük dereceli astigmat rahatsızlıkları için lens kullanımı, sıradan çerçeveli gözlüklere göre daha avantajlıdır. Odağın göz içinde dağılması ile oluşan bulanık görüntü lens kullanılarak normale çevrilebilir.

Astigmatlar için özel üretilen lensler, tonic olarak ifade edilmektedir. Hemen hemen tüm büyük lens üretici firması, astigmatlara özel lensleri satışa sunmaktadır. Göz hareketlerinden bağımsız olarak net ve normal bir görüntü sağlayan lensler, gözlerdeki ekstra diğer pek çok soruna karşıda koruma sağlamaktadır.  

Astigmat Lens Ürünleri Nasıl Kullanılmalıdır?

Astigmatlar için özel üretilen lenslerin kullanımı diğer lenslerin kullanımı ile aynıdır. Astigmat görme bozukluğuna sahip kişilerin ideal lensi seçerek kullanması için doktor tavsiyesi şarttır. Dereceli ve göz sorunlarına karşı uzman doktorların tavsiyesi olmadan lens kullanımı yapmak tehlikelidir. Kişi tercihleri ve ideal veirm açısından astigmat toric lensler farklı özelliklerle üretilebilir. 

 • Günlük toric astigmat lensleri,
 • Renkli toric lensler,
 • Kullan at torik lensler vb. 

Kullanıcı tercihlerine göre belirlenmektedir. Yumuşak ve sert yapıda üretilebilen astigmat lensleri, gözlerin özelliklerine göre ve kullanıcı tercihlerine göre belirlenebilir. Genellikle rijit gaz permeabl lensler daha rahat oturabilir fakat ilk uyum sürecinde hastaları zorlayabilir. 

Miyop Astigmat Lens Kullanımı 

Toric lensler görme kusurlarının düzeltilmesi için özel olarak tasarlanan önemli ürünlerdendir. Farklı tür bozukluklar için üretilen lenslerin sadece doktor reçetesine göre ve görme bozukluğuna göre kullanılması gerekmektedir. Miyop astigmat lensleri kullanması sade bu şekilde mümkündür. Astigmat görme kusurlarının ortadan kaldırılması adına firmalar tarafından özel olarak üretilen astigmat toric lensler, özel silikon hidrojel teknolojiis kullanılarak üretildiği gibi sert lens olarak da üretilebilir. 

Doktor tavsiyesinin yanı sıra, gözlerinizde yüksek rahatlık sağlayacak konforlu lensi kendiniz seçmeniz gerekmektedir. Her lens her göz sorunu için fayda sağlamaz. Miyop astigmat lens özellikleri:

 • Sert kontakt lensler,
 • Yumusaş (hidrojel) lensler,
 • Kontakt lensler,

Olarak üretilebilir. Lensler arasından en iyi verimi sağlayanını belirlenmesi oldukça öndemlidir. 

En İyi Astigmat Lens Markaları Nelerdir?

Tüm lens üretici markaları tarafından astigmat görme sorunlarına sahip kişiler için özel lensler üretilmektedir. Dünyanın önde gelen lens üretici markalarının en iyi ürünlerini sitemiz üzerinden alarak, astigmat görme bozukluklarınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. Astigmat lens markaları arasında:

 • Johnson & Johnson,
 • Alcon (Ciba Vision),
 • Cooper Vision,
 • Bausch & Lomb,
 • Zeıss

Yer almaktadır. 1 – 30 günlük şeklinde üretilen toric lensler astigmat sorunlarının giderilmesi adında üretilmektedir. Her bir marka tarafından farklı yapıda ve özellikte astigmatlar için lens üretimi yapılmaktadır. 

Toric Lens Ürünleri ve Fiyatları 

Astigmatlar için özel üretilen lenslerin fiyatları üretici firma ve lens özelliklerine göre belirlenir. Sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla yapacağınız tüm alışverişler için farklı fiyat seçenekleri sunulmuştur. Dünyaca ünlü ve onaylı lens markalarının en çok terih edilen astigmat lens çeşitleri:

 • Air Optix for Astigmatism,
 • Acuvue OASYS for Astigmatism,
 • Daılıes Aqua Comfortplus, 
 • 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism vb. 

Olarak karşımıza çıkmaktadır. Miyop astigmat lens fiyatları ve diğer seçeneklere göre farklı politikalar belirlenmiştir. Baş ve gözlerin hareketlerinden bağımsız olarak net biri görüntü sağlayan astigmat lensler, yeniden berrak bir şekilde görmenize yardımcı olmaktadır. 

Lens kullanmaya başlamadan önce doktor tarafından yapılacak detaylı muayenelere göre en uygun modelini rahatlıkla seçebilirsiniz.

LENS MARKALARI {{item.BrandName}} LENS KATEGORİLERİ Şeffaf Lens Renkli Lens Toric (Astigmatism) Lens Multi-Focal Lens Lens Solüsyonu Sert Lens Ürünleri Lens Aksesuarları LENS ÜRETİCİLER {{item.ManufacturerName}} ŞİRKETİMİZ Hakkımızda KVKK Bilgilendirme Metni Bize Ulaşın Orjinal Lens Garantisi Sık Sorulan Sorular Satış Sözleşmesi Gizlilik Politikası Çerez Politikası İade İşlemleri Click for International Orders Mobil Uygulamalarımız LENSAL HESABIM Üye Girişi Yeni Üyelik MÜŞTERİ HİZMETLERİ mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-emailMESAJ GÖNDERİN PAZARTESİ - CUMA | 9:00 -12:30 / 13:00 – 17:30 BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

NEXTPLUS ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.

QNB Finansbank
IBAN: TR69 0011 1000 0000 0071 3445 12
İndirimlerden Haberdar Ol! KAYIT OL
2002 - 2024 LensAl.com® OPTİK | Optisyenlik Müessesesi Ruhsat No: Hazırlanıyor Kredi kartı ile ödeme