Lens Solüsyonları

Kontakt lens solüsyonlarını lens ile birlikte aldığınızda indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz. İndirimli fiyatları ürün sayfalarında inceleyebilirsiniz. Lens solüsyonları stoklarımızda sürekli bulunmaktadır.
2 x Opti-Free Express 355 ml (SET) 2 x Opti-Free Express 355 ml (SET)
  • ÇOK SATAN
2 x Opti-Free Express 355 ml (SET)
59,90 TL

Opti-Free Express 355 ml kontakt lens solüsyonu 8 saat boyunca olağanüstü nem sağlar.Tüm hidrojel ve silikon hidrojel yumuşak lensler için uygundur.

Opti-Free Express 355 ml
34,90 TL

Opti-Free Express 355 ml kontakt lens solüsyonu 8 saat boyunca olağanüstü nem sağlar.Tüm hidrojel ve silikon hidrojel yumuşak lensler için uygundur. Avantajlı 2 x Opti-Free Express 355 ml (SET) için tıklayınız. 16 saat boyunca nem sağlayan OPTI-FREE Puremoist'i denediniz mi?

OPTI-FREE® PureMoist ® 300 ml
39,90 TL

OPTI-FREE PureMoist 300 ml kontakt lens solüsyonu 16 saat boyunca olağanüstü nem sağlar. Silikon hidrojel lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerin temizlenmesi, durulanması, lipid ve protein birikintilerinin önlenmesi, arındırılması ve saklanması için hepsi bir arada dezenfektan solüsyon.

OPTI-FREE® PureMoist ® 60 ml
14,90 TL

Seyahatlerin ve çantaların vazgeçilmezi küçük boy solüsyon! OPTI-FREE PureMoist 60 ml kontakt lens solüsyonu 16 saat boyunca olağanüstü nem sağlar. Silikon hidrojel lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerin temizlenmesi, durulanması, lipid ve protein birikintilerinin önlenmesi, arındırılması ve saklanması için hepsi bir arada dezenfektan solüsyon.

OPTI-FREE® PureMoist 300 ml + 90 ml (SET) OPTI-FREE® PureMoist 300 ml + 90 ml (SET)
  • YENİ SET
OPTI-FREE® PureMoist 300 ml + 90 ml (SET)
49,90 TL

OPTI-FREE PureMoist kontakt lens solüsyonu 16 saat boyunca olağanüstü nem sağlar. Silikon hidrojel lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerin temizlenmesi, durulanması, lipid ve protein birikintilerinin önlenmesi, arındırılması ve saklanması için hepsi bir arada dezenfektan solüsyon.

OPTI-FREE® PureMoist ® 90 ml OPTI-FREE® PureMoist ® 90 ml
  • TREND
OPTI-FREE® PureMoist ® 90 ml
24,90 TL

Seyahatlerin ve çantaların vazgeçilmezi küçük boy solüsyon! OPTI-FREE PureMoist 90 ml kontakt lens solüsyonu 16 saat boyunca olağanüstü nem sağlar. Silikon hidrojel lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerin temizlenmesi, durulanması, lipid ve protein birikintilerinin önlenmesi, arındırılması ve saklanması için hepsi bir arada dezenfektan solüsyon.

Complete RevitaLens  Multi-Purpose 360 ml Complete RevitaLens  Multi-Purpose 360 ml
  • TREND
Complete RevitaLens Multi-Purpose 360 ml
29,90 TL

ACUVUE kontakt lenslerinin üreticisinden Complete RevitaLens Multi-Purpose 360 ml kontakt lens solüsyonu kontakt lenslerinizi, lens takmıyormuşsunuz gibi hissettiğiniz şekilde tamamen temizler. Uzun süre dayanan nem ve rahatlama sağlar. Göz enfeksiyonuna neden olacak bakterileri ve mikroorganizmaları yok etmek ve öldürmek üzere formüle edilmiştir. Kontakt lenslerinizi her taktığınızda ideal yenileme hissi için protein ve kalıntıları giderir. Sodyum klorür, potasyum klorür, sodyum fosfat dibazik (heptahidrat), Poloksamer 237% 0.05, edetat disodyum, sodyum fosfat monobazik (monohidrat) ve% 0.0001 poliheksametilen biguanid ile korunmuştur.

Biotrue 300 ml + 120 ml (SET) Biotrue 300 ml + 120 ml (SET)
  • ÇOK SATAN
Biotrue 300 ml + 120 ml (SET)
59,90 TL

Bausch + Lomb bilim insanları gözlerden ilham aldılar ve Biotrue™ yu geliştirdik. Yeni Biotrue™ aynen gözleriniz gibi çalışmak üzere formüle edilmiş bir kontakt lens solüsyonudur, çünkü: Gözlerinizde doğal olarak bulunan nemlendiriciyi içerir. Sağlıklı gözyaşı pH oranına eşdeğerdir. Faydalı göz yaşı proteinlerini aktif tutar.

2 x Biotrue 300 ml (SET)
69,90 TL 59,90 TL

2 x Biotrue 300 ml (SET) avantajlı kontakt lens solüsyonu. Biotrue™ aynen gözleriniz gibi çalışmak üzere formüle edilmiş bir kontakt lens solüsyonudur, çünkü: Gözlerinizde doğal olarak bulunan nemlendiriciyi kendi içinde barındırır. Avantajlı Biotrue solüsyon setleri ve diğer solüsyonlar için lens solüsyonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Biotrue 300 ml
39,90 TL

Biotrue 300 ml kontakt lens solüsyonu. Biotrue™ aynen gözleriniz gibi çalışmak üzere formüle edilmiş bir kontakt lens solüsyonudur, çünkü: Gözlerinizde doğal olarak bulunan nemlendiriciyi kendi içinde barındırır. Avantajlı Biotrue solüsyon setleri ve diğer solüsyonlar için lens solüsyonlarısayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2 x Biotrue 120 ml (SET)
39,90 TL

Bausch + Lomb bilim insanları gözlerden ilham aldılar ve Biotrue™ yu geliştirdik. Yeni Biotrue™ aynen gözleriniz gibi çalışmak üzere formüle edilmiş bir kontakt lens solüsyonudur, çünkü: Gözlerinizde doğal olarak bulunan nemlendiriciyi içerir. Sağlıklı gözyaşı pH oranına eşdeğerdir. Faydalı göz yaşı proteinlerini aktif tutar.

Biotrue 120 ml
24,90 TL

Biotrue 120 ml kontakt lens solüsyonu küçük boyu ile her zaman yanınızda. Biotrue™ aynen gözleriniz gibi çalışmak üzere formüle edilmiş bir kontakt lens solüsyonudur, çünkü: Gözlerinizde doğal olarak bulunan nemlendiriciyi kendi içinde barındırır.  Avantajlı Biotrue solüsyon setleri ve diğer solüsyonlar için lens solüsyonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Biotrue 60 ml
14,90 TL

Biotrue 60 ml kontakt lens solüsyonu küçük boyu ile her zaman yanınızda. Biotrue™ aynen gözleriniz gibi çalışmak üzere formüle edilmiş bir kontakt lens solüsyonudur, çünkü: Gözlerinizde doğal olarak bulunan nemlendiriciyi kendi içinde barındırır. 

Renu MultiPlus 360 ml + 120 ml (SET) Renu MultiPlus 360 ml + 120 ml (SET)
  • ÇOK SATAN
Renu MultiPlus 360 ml + 120 ml (SET)
44,90 TL

Renu MultiPlus 360 ml + 120 ml avantajlı set ile hem evinizde veya işyerinizde bulundurabilir hem de yanınızda Renu solüsyonunuzu taşıyabilirsiniz. Renu Multiplus tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. Günlük temizlik ile uzun süreli rahatlık sağlar.Temizler, durular, dezenfekte eder, nemlendirir ve saklar. Avantajlı Renu solüsyon setleri ve diğer solüsyonlar için lens solüsyonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Renu MultiPlus 360 ml
32,90 TL

Tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. Günlük temizlik ile uzun süreli rahatlık.Temizler, durular, dezenfekte eder, nemlendirir ve saklar.

2 x Renu MultiPlus 360 ml (SET)
59,90 TL

Avantajlı Renu MultiPlus 360 ml solüsyon seti. Tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. Günlük temizlik ile uzun süreli rahatlık.T emizler, durular, dezenfekte eder, nemlendirir ve saklar.

2 x Renu Multiplus 120 ml (SET)
29,90 TL

2 x Renu Multiplus 120 ml seyahatlerinizde ve günlük yaşantınızda yanınızda taşıyabileceğiniz solüsyon seti, hemde daha avantajlı fiyata. Tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. Temizler, durular, dezenfekte eder, nemlendirir ve saklar.  Avantajlı Renu solüsyon setleri ve diğer solüsyonlar için lens solüsyonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Renu Multiplus 120 ml
18,90 TL

Renu Multiplus 120 ml kontakt lens solüsyonu küçük boyu ile her zaman yanınızda. Renu Multiplus tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. Günlük temizlik ile uzun süreli rahatlık.Temizler, durular, dezenfekte eder, nemlendirir ve saklar. Avantajlı Renu solüsyon setleri ve diğer solüsyonlar için lens solüsyonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zeiss All-in-one Advance 360 ml
34,90 TL

Kontakt lenslerinizin temizlenmesini, dezenfekte edilmesini, nemlendirilmesi ve saklanmasını güvenilir şekilde sağlar.

Zeiss All-in-one Classic 100 ml
24,90 TL

Zeiss All-in-one Classic 100 ml kontakt lens solüsyonu lenslerinizin temizlenmesini, dezenfekte edilmesini, nemlendirilmesi ve saklanmasını güvenilir şekilde sağlar.

All In One Light 360 ml
29,90 TL

YENİ SOLÜSYON. COOPER VISION All IN ONE LIGHT yüksek etkili, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu yüksek dezenfeksiyon standartları ile silikon hidrojel kontakt lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. Ambalaj içerisideki antibakteriyel lens kabı ile birlikte daha güvenli ve hijyenik.

Aqua Soft Comfort 350 ml
39,90 TL

Tüm yumuşak kontaktlensler için protein temizliği içeren hepsi bir arada solüsyon (yeni jenerasyon silikon hidrojel lensler de dahil)

AOSEPT Plus 360 ml
72,90 TL

Tüm kontakt lens tipleri için temizleyici içeren peroksit bazlı dezenfeksiyon sistemi.