Wöhlk Lens Ürünleri

Wöhlk.perfect Sert Lens Solüsyonu Wöhlk.perfect Sert Lens Solüsyonu
 • ÇOK SATAN
Wöhlk.perfect Sert Lens Solüsyonu
42.90 TL - 49.90 TL

Wöhlk Aufbewahrung sert lens solüsyonu birleşimi itibari ile tüm gaz geçirgen (Gas Permeabl) sert lenslerin, dezenfeksiyonunda, nemlendirilmesinde, ıslatılmasında ve muhafaza edilmesinde etkin bakım sağlamaktadır.

Wöhlk Saline
49.90 TL

Wöhlk Saline tüm lensler için izotonik durulama ve ıslatma solüsyonu özellikle lenslerin takıp ve çıkarılması aşamasında yıkanması ve durulanmasında, Wöhlk Enzym, Wöhlk Cleaner ve Wöhlk Peroxid solüsyon kullanımlarından sonra lensin yıkanmasında kullanılmaktadır.

Wöhlk Peroxid
69.90 TL - 72.90 TL

Silikon hidrojel lensler dahil tüm yumuşak lensler için dezenfeksiyon sistemi. Koruyucu içermez. B2 vitamini içermektedir. Wöhlk Peroxid, tüm yumuşak lensler için koruyucu sistemdir.

Wöhlk Enzym Tablet
54.90 TL

Wöhlk Enzym tabletleri tüm yumuşak ve özellikle gaz geçirgen (sert) lenslerin temizlenmesi için kullanılır. Kontakt lenslerin üzerinde göz yaşınızdan kaynaklı protein ve diğer enzimler birikmektedir. Wöhlk Enzym özellikle inatçı protein birikintilerine derinlemesine ve kapsamlı temizleme sağlamaktadır.Enzym tabletlerinin haftada bir kez kullanılması önerilir.

Wöhlk Perfect Cleaner
49.90 TL

WÖHLK REINIGUNG CLEANER SERT LENS SÜTÜ (ŞAMPUANI)Tüm gaz geçirgen(Gas Permeabl) sert lenslerin lenslerin günlük kullanımı sırasında lenslerin optik yüzeylerinde birikebilen yağ enzimlerinin ve birikintilerinin çözülmesinde ve atılmasında kullanılmaktadır.Kullanım şekli, haftada 1 veya 2 sefer lensin her iki yüzeyine birer damla koyulup hassas şekilde lensi 20sn parmaklarınız ile ovalayıp Wöhlk.Aufbewahrung sert lens solüsyonu ile duruluyup muhafaza kabına konmalı.

Wöhlk Marka Lens Ürün Detayları

Gaz geçirgenlik özelliklerine sahip tüm sert lenslerin, gün içinde karşılaştıkları birikintilere karşı etkili çözümler sağlayan Wöhlk lens solüsyonları, lenslerin optik yüzeylerinde biriken yağ enzimleri ve diğer kalıntıların kısa sürede atılmasını ve çözülmesini sağlar. Zeiss Wöhlk kontak lensleri ve lens solüsyon çözümleri ile kullanıcılar için yüksek verim sağlanır. 

Sert lens ürünlerine karşı etkili temizleme solüsyonları ve hemen hemen tüm görme sorunlarına karşı geniş görme becerisi kazandıran Wöhlk Zeiss lensler, gözlerinizle tam uyum sağlayarak, hayat kalitenizi arttırmaktadır. 

Wöhlk Marka Lens Ürün Kataloğu 

Wöhlk sert lens ve tüm lensler için %100 etkili solüsyon çözümleri ile hizmet vermektedir. Lenslerin kullanımı sırasında tüm avantajlarından etkili bir şekilde yararlanmak ve lens kullanımından en yüksek verimi almak için lens temizliği oldukça önemlidir. Wöhlk lens solüsyonları:

 • İzotonik durulama,
 • Islatma solüsyonları,
 • Sert lens dezenfeksiyonu, muhafazası ve nemlendirilmesi,
 • Silikon hidrojel ve diğer tüm yumuşak lensler için koruyucu dezenfeksiyon,
 • Kontak ve gaz geçiren sert lenslerin yıkanmasında vb. 

Daha birçok lens ürünlerine karşı etkili çözümler sağlamaktadır. Wöhlk marka kategorisi üzerinden Zeiss (Wöhlk) kontak lens modellerini ve en iyi temizleme solüsyonlarını görüntüleyebilirsiniz. 

Wöhlk Marka Özel Lens Solüsyon Ürünlerinin Özellikleri

Silikon hidrojel lensler dahil olmak üzere tüm yumuşak ve sert lensler için etkili solüsyonlarla üreten lider Wöhlk marka solüsyonlar farklı tür seçeneklerle sunulmaktadır. Firmamız üzerinden dünyanın en iyi lens ve lens solüsyonu üreticilerinin ürünlerine ulaşabilirsiniz. Avantajlı ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlarla tüm marka lensler için ideal ürünleri görebilirsiniz. 

Lenslerin esnekliğinin korunması ve gün içinde karşılaşılan birikintilerin yok edilmesi için lens solüsyonları kullanılmaktadır. Wöhlk perfect cleaner ürünleri ile lenslerden en yüksek verimi elde edebilirsiniz. 

Wöhlk Lens Temizleme Solüsyon Çeşitleri 

Wöhlk sert lens temizleme solüsyonları sayesinde lenslerden elde edeceğiniz verimi iki katına kadar arttırabilirsiniz. Göz sağlığının korunması ve kullanılan lenslerin ömrünün uzatılması adına lenslerin bakım ve temizliği oldukça önemlidir. Firmamız tarafından dünyanın önde gelen lens solüsyonu üreticisi Wöhlk solüsyonları arasından:

 • Wöhlk Perfect Cleaner,
 • Wöhlk Enzym Tablet,
 • Wöhlk peroxid,
 • Wöhlk Saline,
 • Wöhlk Perfect Sert Lens Solüsyonu vb. 

Yer almaktadır. Zeiss (Wöhlk) lenslerle birlikte solüsyonları da satın alarak lenslerin yüksek performansta kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Tüm lensler için izotonik durulama, nemlendirme ve takıp çıkarma aşamasında, kesin yıkama için Wöhlk solüsyonları tercih edilebilir. 

İhtiyaçlarınıza göre tüm lens sorunlarının çözümü için sitemiz aracılığıyla etkili çözümler elde edebilirsiniz. Alman Wöhlk firmasının marka güvencesi ile lens durulama ve yıkama sıvısını avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Farklı özelliklerle üretilen lens solüsyonları, ihtiyaçlarınız için ideal seçeneği Wöhlk güvencesi ile sunar. 

Sert Lens Ürünleri Wöhlk Solüsyon Fiyatları 

Wöhlk sert lens solüsyon ürünleri, lenslerin kullanım performanslarının arttırılmasında oldukça etkilidir. Farklı fiyat seçenekleriyle sunulan Wöhlk lens solüsyonları, ürün özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Lenslerin dezenfeksiyonlarında, nemlendirilip ıslatılmasında, korunmasında ve yıkanmasında kullanılan ürünler, lens esnekliğini koruyarak uzun süre aynı etkilerle kullanılmasını sağlamaktadır. 

Lens solüsyonlarının kullanımı lens ve göz sağlığı açısından oldukça önemlidir. Özellikle uzun süreli kullanılan lensler için mutlaka solüsyon uygulamalarının yapılması gerekmektedir. Kullanımı sayesinde sürtünme ve iritasyon azaltılarak lensin yüksek konfor sağlamasına yardımcı olur. Wöhlk sert lens solüsyonu en ucuz fiyat avantajları ve ödeme seçenekleriyle sunulmaktadır. Online satış mağazamız üzerinden dünyaca ünlü lens firmalarının ürünlerini sepetinize ekleyerek anında satın alabilirsiniz. Tüm lens modellerinde geçerli olmak üzere avantajlı fiyatlar uygulanmaktadır.