100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Büyük fotoğraf

4,5/5

(2 yorum)

DİSTRİBÜTÖR ÜRÜNÜ

STOK SKORU 95/100 Stok skoru nedir?

PureVision 2 For Astigmatism


PureVision 2 For Astigmatism aylık torik lens Bausch + Lomb firmasının torik (Astigmatism) kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir. Ürün bünyesinde 3 önemli teknolojiyi barındırmaktadır. HD Optics - Görüntüdeki küresel bozunmayı azaltan özel bir teknolojidir. (Spherical aberration) yani kullanıcı deneyiminde genellikle insan gözlerinde hale olarak görülen ışık kırılmasını azaltır.

1 kutuda 6 adet lens vardır.

Fiyat: 149,90 TL
4 Kutu Alana %5 indirim (Kutu fiyatı: 142,41 TL)

*Tüm fiyatlara KDV dahildir ve ürünler fatura ile birlikte gönderilmektedir.

Lens değerlerinizi seçiniz. Nedir?


Ürün Bilgisi

Bausch + Lomb firmasının Torik kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir. Ürün bünyesinde 3 önemli teknolojiyi barındırmaktadır. HD Optics - Görüntüdeki küresel bozunmayı azaltan özel bir teknolojidir. (Spherical aberration) yani kullanıcı deneyiminde genellikle insan gözlerinde hale olarak görülen ışık kırılmasını azaltır.
Auto Align Design - Balast yani denge kullanıcı deneyiminde lensin dengesini koruma durumunun iyileştirilmesi böylece temiz görüşün sürekliliğinin sağlanması amaçlanmıştır.
ComfortMoist - ince ve nem açısından zengin, günboyu göz komforunuzu sağlamayı hedefleyen teknoloji

Bir kutuda 6 adet lens bulunmaktadır, lenslerin her biri bir gözde her gün çıkartılmak koşulu ile 1 ay sonunda değiştirilmesi gerekmektedir.

Bir kutu lens bir göz için 180 gün kullanılır
Bir kutu lens iki göz için 90 gün kullanılır.


KULLANICI YORUMLARI

YORUM YAZ
; 23.07.2014 20:25:20
Lensal siparis konusunda 10 numara hizmet veriyor.4 senedir musterisiyim ve gayet memnunum.Lense gelelim.Eski modeli tam gozumun olcusundeydi ama o seri sona erince mecburen bu yenisine gectim.ancak yenisinin standart BCsi daha buyuk oldugundan konforu daha dusuk geldi.gece lensle yatmaktan dolayi gozum enfeksiyon kapinca doktora gittim.her gece cikarmami soyledi.hata bende ama bu lensin hava gecirgenligi de biraz zayifmis.doktorun onerisi uzerine oasyse gececegim.
4/5 4 yıldız

; 01.08.2013 12:03:14
Ürün yeni elime geçti. Gayet güzel şimdilik. Ama Lens işi gerçekten kişiden kişiye değişiyor. Göz yapısı ile alakalı. Benim için çok iyi olan lens başkası için çok kötü olabilir. Yorumlara göre Lens hakkında bilgi alınmaz. Denemek lazım en iyi 5 Lens markasını, mutlaka içinden biri gözünüzle uyumludur ve uyumlu olanı bulduktan sonra değiştirmemek lazım.
5/5 5 yıldız

Tüm yorumları okumak için tıklayınız
Bausch + Lomb
https://www.lensal.com/bausch-lomb