100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Büyük fotoğraf

4/5

(1 yorum)

DİSTRİBÜTÖR ÜRÜNÜ

STOK SKORU 89/100 Stok skoru nedir?

Proclear 1 Day


Proclear 1 Day günlük kullan-at lens ile gün sonun rahatsızlığı tarihe karışıyor. Çünkü bu günlük kullan-at lensleri, kullanıcıların olağanüstü seviyede konfor ve gün sonu rahatlığı sağlaması için tasarlandı.

1 kutuda 30 adet lens vardır.

Fiyat: 49,90 TL
4 Kutu Alana %3 indirim (Kutu fiyatı: 48,40 TL)
6 Kutu Alana %5 indirim (Kutu fiyatı: 47,41 TL)
12 Kutu Alana %15 indirim (Kutu fiyatı: 42,42 TL)
24 Kutu Alana %15 indirim (Kutu fiyatı: 42,42 TL)

*Tüm fiyatlara KDV dahildir ve ürünler fatura ile birlikte gönderilmektedir.

Lens değerlerinizi seçiniz. Nedir?
Ürün Bilgisi

Kuru Gözler için, gün boyunca, olağanüstü rahatlık İmkanı

CooperVision Proclear® günlük kullan-at kontakt lensleri ile gün sonun rahatsızlığı tarihe karışıyor. Çünkü bu günlük kullan-at lensleri, hastalarınıza olağanüstü seviyede konfor  ve gün sonu rahatlığı sağlaması için, tasarladık.

Proclear 1 day 'in asferik optik tasarımı,keskin ve net bir görüş sağlamak için lensten kaynaklanan aberasyonu  ve teorik kornea aberasyonlarını düzeltir.Ayrıca  Proclear 1 day lensleri, hastanın gözlerinin berrak ve beyaz kalmasına yardımcı olacak oksijen akışını da idame ettirir. Ve gün boyunca, hatta  taktıktan 12 saat sonra bile %96 hidrate kalırlar.

Patentli PC Teknolojisi™  sayesinde

CooperVision'ın özel PC Teknolojisi™, fosforill kolin (PC) moleküllerinin suyu  çekip yüzeyde bağladığı, lensleri temiz ve düzgün işler vaziyette tutacak bir kalkan oluşturan, benzersiz bir lens malzemesi yaratmaktadır. 

PC molekülleri, lenslerin nemli kalmasına ve böylece tüm gün boyu nemli ve konforlu hissettirmesine yardım eder.


KULLANICI YORUMLARI

YORUM YAZ
; 13.12.2016 18:43:28
Yüksek diyoptrim nedeniyle sipariş edebildiğim 2 markadan biri.Aslında bu lensin sağladığı görüş çok daha net ve parlak.Ama o kadar ince ki,kutusu içinde bile ters dönebiliyor.Ondan sonra tak çıkar tak çıkar...sonunda düz taktığınızda bile eliniz ne kadar temiz olsa da lensin yüzeyi kirlenmiş oluyor.Günlük lens kullanma sebebim günlük temizliğinden bıkmış olmam.Bu sorun beni bu lensten üzülerek vazgeçirdi.Yine de parlak görüş gerektiren durumlarda (araba) kullanmak için 1kutu bulunduruyorum.
4/5 4 yıldız

Tüm yorumları okumak için tıklayınız
Coopervision
https://www.lensal.com/coopervision