Güven Damgası Acuvue RevitaLens 360 ml

Acuvue RevitaLens 360 ml

36.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava Acuvue RevitaLens 360 ml Kargo Bedava.
LENS İLE BİRLİKTE ALANA 24.90 TL 12.00 TL Avantajlı

ACUVUE Ailesinin Yeni Üyesi Şimdi Türkiye'de.

ACUVUE RevitaLens Multi-Purpose 360 ml kontakt lens solüsyonu kontakt lenslerinizi, lens takmıyormuşsunuz gibi hissettiğiniz şekilde tamamen temizler. Uzun süre dayanan nem ve rahatlama sağlar. Göz enfeksiyonuna neden olacak bakterileri ve mikroorganizmaları yok etmek ve öldürmek üzere formüle edilmiştir. Kontakt lenslerinizi her taktığınızda ideal yenileme hissi için protein ve kalıntıları giderir. Sodyum klorür, potasyum klorür, sodyum fosfat dibazik (heptahidrat), Poloksamer 237% 0.05, edetat disodyum, sodyum fosfat monobazik (monohidrat) ve% 0.0001 poliheksametilen biguanid ile korunmuştur.

 • Marka: Johnson & Johnson
 • Kategori: Lens Solüsyonları
 • Ambalaj: 360 ml
  • 2 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 5 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 7 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 8 saat önce Ankara ilinden sipariş verildi.

ACUVUE® Ailesinin Yeni Üyesi Şimdi Türkiye’de!ACUVUE™ RevitaLens ile mükemmel dezenfeksiyonu ve gün boyu süren konforu deneyimleyin!Mükemmel dezenfeksiyon
İkili dezenfeksiyon teknolojisi zararlı mikrop ve bakterileri etkili bir şekilde yok eder


Gün Boyu Süren Konfor
Kullanıcıların %90’ı ACUVUE™ RevitaLens Kontakt Lens Solüsyonunun, kontakt lensleriyle rahat hissetmelerinde etkili olduğunu düşünüyor


ACUVUE® Marka Kontakt Lenslerle Mükemmel Uyum


Kontakt lens bakımı neden önemlidir?

Göz enfeksiyonlarını önlemek ve kontakt lenslerinizi gün boyu konforlu kullanmak için doğru bir kontakt lens bakımı önemlidir.

Çok amaçlı dezenfeksiyon solüsyonu nedir?

ACUVUE™ RevitaLens MPDS çok amaçlı dezenfeksiyon solüsyonudur (MPDS)—yumuşak kontakt lensleri temizlemek, durulamak, dezenfekte etmek ve saklamak için kullanılan bir bakım sistemi. Çok amaçlı solüsyonlar, yumuşak kontakt lens kullanıcıları için en yaygın bakım ürünüdür. 

ACUVUE™ RevitaLens Çok Amaçlı Kontakt Lens Solüsyonu nedir?

ACUVUE™ RevitaLens MPDS* yumuşak kontakt lensler için formülize edilen bir Çok Amaçlı Kontakt Lens Solüsyonudur. Kontakt lens kullanıcılarına mükemmel dezenfeksiyon ve gün boyu süren konfor sağlayan bir lens bakım ürünüdür. Zararlı mikrop ve bakterilere karşı sıradışı bir dezenfeksiyon sağlayan, fakat göze karşı çok nazik olan yenilikçi ikili dezenfeksiyon formülasyonuna sahiptir.

Diğer çok amaçlı kontakt lens solüsyonlarından farkı nedir?

Mevcut kontakt lens solüsyonları uzlaşma gerektirebilir. Hidrojen peroksit solüsyonlar, dezenfeksiyonda "Altın Standart" kabul edilir fakat kullanışlı değildir. Aynı zamanda üreticinin talimatlarına uygun olarak kullanılmadığında gözde iritasyon veya oküler hasar oluşabilir. Çok amaçlı solüsyonlar ise daha kullanışlı olabilir, ancak ACUVUE RevitaLens Çok Amaçlı Kontakt Lens Solüsyonu'nun sağladığı dezenfeksiyonu sağlayamayabilir. ACUVUE RevitaLens MPDS* formülasyonu ise her ikisinin de faydalarını sağlar -gelişmiş bir çok amaçlı solüsyonun konfor ve rahatlığıyla, bir peroksit gibi dezenfekte eder.

Acanthamoeba nedir?

Acanthamoeba, sağlıklı kontakt lens kullanıcılarını tehdit eden bir canlıdır. Laboratuvar testinde, ACUVUE™ RevitaLens Acanthamoeba’nın tüm formlarına karşı %99.9’dan fazla ölüm oranına ulaşmıştır.

ACUVUE™ RevitaLens Solüsyonu yumuşak kontakt lensler için mi?

Evet, ACUVUE™ RevitaLens Solüsyonu hem silikon hidrojel hem de hidrojel yapıdaki yumuşak kontakt lensler ile kullanımı tavsiye edilir.

ACUVUE™ RevitaLens Solüsyonu uzun süreli kullanım ve günlük kullan-at kontakt lensler ile kullanılabilir mi?

Evet, ACUVUE™ RevitaLens Solüsyonu silikon hidrojel yapıdaki lensler dahil olmak üzere yumuşak kontakt lensler ile kullanımı tavsiye edilir.

ACUVUE™ RevitaLens Solüsyonu kontakt lenslerimi ıslatmak için direk gözüme damlatabilir miyim?

ACUVUE™ RevitaLens MPDS, kontakt lenslerinizi temizlemek, dezenfekte etmek, durulamak ve saklamak için formüle edilmiştir.¹² Kontakt lenslerinizi taktıktan sonra ıslatmak için kontakt lens nemlendirici damlalarından kullanmanızı öneririz. Kuruyan kontakt lenslerinizi nemlendirmek için Blink® Nemlendirici Göz Damlası'nı kulanmayı deneyin.

Lensleri ACUVUE™ RevitaLens Solüsyonu içerisinde ne kadar süreyle saklayabilirim?

Lenslerinizi kapağını açmadan ACUVUE™ RevitaLens Çok Amaçlı Kontatk Lens Solüsyonu içeren bir lens kabı içerisinde minimum 6 saat olmak üzere 30 güne kadar saklayabilirsiniz. 30 günden uzun süre saklanması halinde, lenslerinizi takmadan önce solüsyon ile yeniden temizlemeli ve tezenfekte etmelisiniz. Lens kullanımı ile ilgili lütfen göz hekiminizin talimatlarına uyun.

 1 kutu solüsyon ne kadar süre ile kullanılabilir?

Solüsyonu karton kutu ve şişe üzerinde belirtilen son kullanım tarihinden önce kullanabilirsiniz. Şişe açıldıktan 90 gün sonrasında içinde solüsyon kalmışsa bile kullanmayınız.

ACUVUE™ RevitaLens MPDS, ACUVUE® Marka Kontakt Lenslerle kullanılması önerilen solüsyon mu?

ACUVUE™ RevitaLens MPDS, ACUVUE® Marka Kontakt Lensler ile mükemmel uyum sağlar.⁸ Klinik çalışmalar, ACUVUE™ RevitaLens Solüsyonu ve ACUVUE® Marka Kontakt Lenslerin kombinasyonunun şunları sağladığını göstermiştir: Gün boyu süre konfor ve sağlıklı oküler yüzey fizyolojisi.⁴ ⁵ Lenslerinizin ve lens bakım ürünlerinizin doğru kullanımı için göz hekiminizin talimatlarına uyun.¹²

ACUVUE™ RevitaLens Solüsyonu diğer kontakt lens markaları ile kullanabilir miyim?

Evet, ACUVUE™ RevitaLens Solution önde gelen kontakt lens markaları ile uyumludur. Lenslerinizin ve lens bakım ürünlerinizin doğru kullanımı için göz hekiminizin talimatlarına uyun.⁸

Her solüsyon şişesi yanında yeni bir lens kabı bulunuyor mu?

Evet, her ACUVUE RevitaLens şişesi yanında bir adet lens kabı bulunmaktadır.

ACUVUE™ RevitaLens solüsyonu ne sıklıkla kullanmak güvenlidir?

ACUVUE™ RevitaLens Çok Amaçlı Kontakt Lens Solüsyonu günlük kullanım için uygundur. ACUVUE™ RevitaLens Solüsyonun günlük kullanımı ile bir çok lens kullanıcısı ayrıca bir enzimatik temizleyici kullanma ihtiyacı duymaz - sizin için uygunluğunu göz hekiminize danışın.Stok durumu: %10

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Acuvue RevitaLens 360 ml İÇİN 1 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
E
– 6/11/2018 12:14:57 PM

Johonson firmasının getirdiği bir solüsyon, çok memnun kaldım tavsiye ederim.

YORUM EKLE