Güven Damgası Acuvue OASYS for Astigmatism

Acuvue OASYS for Astigmatism

149.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava Acuvue OASYS for Astigmatism Kargo Bedava.
Adet Fiyat DAHA UCUZ
2 kutu ve üzeri 134.90 TL 30.00 TL daha az öde
4 kutu ve üzeri 119.90 TL 120.00 TL daha az öde

ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM torik lens astigmatınıza rağmen başınızın ve gözlerinizin hareketlerinden bağımsız net ve stabil bir görüş sağlar.  ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM lenslerini günlük olarak takıp çıkartabileceğiniz gibi, doktorunuzun önerisine bağlı olarak yedi gün/altı gece boyunca çıkarmadan da kullanabilirsiniz.

 • Marka: Johnson & Johnson
 • Kategori: Toric (Astigmatik) Lensler
 • Ambalaj: 1 kutuda 6 lens
  • 1 saat önce Manisa ilinden sipariş verildi.
  • 1 saat önce Manisa ilinden sipariş verildi.
  • 6 saat önce Muğla ilinden sipariş verildi.
  • 6 saat önce Muğla ilinden sipariş verildi.

Teknik Bilgiler

Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Günlük kullanımda 15 gün, gece gündüz kullanımda ise 6 gece 7 gün
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %38
Temel Eğri (BC) mm. : 8.60 mm
Çap (Dia) mm. : 14.50 mm
Lens Materyali : Senofilcon A
Merkez kalınlığı : 0,08mm (-3.00D, kenar ve çevre polografik yöntemle düzeltilmiştir.)
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : % 98 açık göz, % 95 kapalı göz
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 129.3 x 10-9
Görünürlük Rengi (tint) : Var

Acuvue serisinin astigmatlı gözler için çıkan en son ürünü.

OASYS for Astigmatism  havadaki oksijenin %98'inin kullanılması sağlar.

UV koruma:  Sınıf I - UV-A ışınlarını % 96'a kadar, UV-B ışınlarını %100 bloklar.

Ambalaj: 1 kutuda 6 adet (3 çift) lens vardır. Her bir  OASYS for Astigmatism lensinin tek göz için 2 hafta kullanım süresi vardır.


ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM teknolojide devrim niteliğinde olan Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizaynı (ASD) tekniğini kullanır. Bu dizayn lensin doğru pozisyonda stabil kalmasını sağlayarak, spor yaparken, araba kullanırken, bilgisayara bakarken ya da televizyon izlerken net görüş sağlar.
Astigmatı olan kişiler yatay ve dikey çizgilerin her ikisini de aynı netlikte göremezler. Bu yüzden, hastalar yakın ya da uzak bir mesafeye bakarken bulanık görürler. Yenilikler sayesinde astigmatlı kişilerin rahatça kontakt lens kullanması artık mümkün.
ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM, HYDRACLEAR Plus teknolojisi sayesinde, içeriğindeki ıslatıcı ajanlarla yumuşak ve ipeksi bir rahatlık sağlar, gözün doğal nemini korumasına yardımcı olur. Lensinizi ilk taktığınız anda başlayan rahatlık, en yoğun günde bile gün sonuna kadar devam eder, lens yokmuş gibi hissetmenizi sağlar.
Benzersiz bir silikon hidrojel malzemeden üretilen lensler, gözlerinizin sağlıklı olması için yüksek derecede oksijen geçirgenliğine sahiptir.
Birinci sınıf UV korumasına sahip ACUVUE OASYS’in UV blokajı lensin materyalindedir ve zamanla yok olması mümkün değildir. Güneşli ortamda tam koruma için şapka, UV* blokajlı güneş gözlüğü ve UV blokajlı lenslerinizi takmanız gerektiğini unutmayın.
8.6 milimetre temel eğrisi olan ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM farklı görüş ihtiyaçlarını karşılamak için 2000’in üzerinde parametrede üretilmektedir.
Görme kusurunuzu düzeltmek için farklı bir lens kullanıyor olmanıza rağmen görüşünüz bulanık ise,
Hayatınız ne kadar aktif olursa olsun net ve sabit görüşü benzersiz konfor ile birleştirmek istiyor ,
Bilgisayar başında uzun saatler geçiriyor ya da Havayı kurutabilecek ısıtıcı ya da klimalı ortamlarda bulunuyorsanız
Hemen göz doktorunuzdan bir randevu alın ve ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM kontakt lenslerinin sizin için uygun olup olmadığını sorun.

Stok durumu: %98

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Acuvue OASYS for Astigmatism İÇİN 29 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
D
– 7/27/2019 8:00:11 PM

Bu lens aylık mı

Merhaba, Acuvue Oasys for Astigmatism 2 haftalık lensler kategorisindedir. Ancak göz hekimi onayı ile 30 güne kadar kullanılabilmektedir.
M
– 5/8/2019 2:01:29 PM

Lensi sabahleyin dinlenmiş gözlerime takmama rağmen sanki 12 saattir gözümdeymiş gibi kupkuru. Yanma ve batma yok, sadece hava almayan kuru bir lens. Lens gerçekten ince, gözümde oynamıyor (bu önemli çünkü normalde 8.7 kullanıyorum) ama hava almadığı için rahatsızlık veriyor. UV filtreli olduğu için ve bilgisayar başında zaman geçiren kullanıcıların çoğu memnun kaldığı için aldım, ama ben beğenmedim. Bir daha Coopervision’dan vazgeçmeyeceğim.

Ö
– 8/3/2018 4:57:30 PM

18 Temmuz saat 15.00& da verdiğim siparişim bu sabah elime ulaştı,yurtdışından geldi ve 13. iş gününde elimdeydi,paketleme oldukça iyiydi,ilk defa lens kullanıyorum ve açıkçası gözlükle daha net bir görüşüm vardı, alışınca geçer mi bilemiyorum, doktorum Airoptix vermişti ancak BC değeri uymadığı için her gözüme 2şer kutu Oasys aldım,gözümde gıdıklanma gibi bir his yapıyor onun dışında bir problem hissettirmedi bende,internete bakmadan önce gözlükçüye gitmiştim ve tam olarak 2 katı fiyat vermişlerdi.

M
– 7/14/2018 1:35:17 PM

Daha 2 hafta kullanamadan batma yanma kuruluk hissi vermeye başladı.

N
– 7/6/2018 7:25:09 PM

Optikçiler internetten satılan lenslerin son kullanma tarihi geçen ürünler olduğunu iddia ediyor ama ben bu lensleri kullanım süresinden fazla kullandığım halde hiç bir sıkıntı yaşamadım ve çok rahat ettim. Aldığım lenslerle ilgili başka bir sorun yaşadım fakat lensal.com kısa bir telefon görüşmesiyle sorunumu anında çözdü. Kendilerine teşekkür ediyorum.

G
– 4/26/2018 4:15:25 PM

Gerçekten başarılı bir firma, doktorumun tavsiyesi üzerine bu siteyi keşfettim, fiyatlar olsun, güvenilir teslimat olsun gerçekten başarılı, bundan sonraki tüm lens ihtiyaçlarım için kullanacağım tek adres. piyasadan aynı ürüne daha fazla para vermektense bu siteden yorulup, zaman harcamadan ihtiyaçlarınızı edinebilirsiniz. göz çapıma en uygun gelen acuvue oasys konusuna gelirsek henüz ürünü denemedim, deneyimlerimi de paylaşacağım... teşekkürler lensal.com ailesi

M
– 4/19/2018 12:13:25 PM

Süper hizmet, acil yurt dışı seyahatim çıktı ve ürünü yurt dışında ki otelime yönlendiren yegane e -ticaret sitesi... Seviyorum sizi Lensal.

M
– 4/19/2018 12:12:57 PM

Süper hizmet, acil yurt dışı seyahatim çıktı ve ürünü yurt dışında ki otelime yönlendiren yegane e -ticaret sitesi... Seviyorum sizi Lensal.

M
– 4/18/2018 6:26:57 PM

bittikçe tekrar aldığım lens, miyop gözlerimde hafif astigmat var günün sonunda çıkarıp solüsyonla temizleyerek bir aya kadar sorunsuz kullanıyorum şu ana kadar bir problem yaşamadım gözümle uyumlu ve konforlu bir lens sanırım, teşekkürler lensal.com

N
– 3/6/2018 10:04:13 PM

Bu lens markasını ilk kez kullanıyorum daha önce kullandıklarıma göre daha ince bir lens. Gözde kesinlikle hissedilmiyor Bunun yanısıra lensal.com hizmetinden de oldukça memnun kaldım. Teşekkür ederim

YORUM EKLE