Güven Damgası 1-Day Acuvue TruEye

1-Day Acuvue TruEye

109.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava 1-Day Acuvue TruEye Kargo Bedava.
Adet Fiyat DAHA UCUZ
2 kutu ve üzeri 104.90 TL 10.00 TL daha az öde
6 kutu ve üzeri 99.90 TL 60.00 TL daha az öde

Zorlu bir günün sonunda bile gözlerinizde doğallığı hissetmek istiyorsanız, 1•DAY ACUVUE® TruEye® günlük kullan-at kontakt lensler sizin için harika bir seçim olacaktır.

 • Marka: Johnson & Johnson
 • Kategori: Günlük Lensler
 • Ambalaj: 1 kutuda 30 lens
  • 23 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 6 saat önce Diyarbakır ilinden sipariş verildi.
  • 6 saat önce Manisa ilinden sipariş verildi.
  • 10 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
1-Day Acuvue TruEye dünyanın ilk günlük silikon hidrojel lensidir. Gözün korneasına oksijen taşıma konusunda %98 gibi ciddi bir orana sahip olan lens günlük kullanımda üstün nem ve kayganlık özellikleri ile lens kullanıcılarına müthiş bir konfor sağlamaktadır.

UV Korumalı lens UVA ışınlarını minimum %96 oranında ve UVB ışınlarını ise minimum %99 oranında süzmektedir.

Kimler için çok uygun?

* Kontak lenslerini her akşam temizlemek istemeyenler, yanında solüsyon taşımak istemeyenler (Günlük kullanım olduğundan).
* Aynı lensin uzun süreli kullanımından rahatsız olanlar.
* Hergün veya sadece belli günlerde kontak lens kullananlar.
* Günlük lensinde UV koruması olmasını isteyenler.
* Hem günlük lens, hemde Silikon hidrojel lens kullanmak isteyenler.

Kutu içeriği 30 adet günlük kullan-at lens.1•DAY ACUVUE® TruEye® Markalı Kontakt Lensler özellikle şehrin ritmine ayak uyduran gözleriniz için tasarlanmış aktif hayatın her günü için göz sağlığınızın ihtiyaçlarına cevap veren günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir.


Dünyada kontakt lens alanında bir ilk olan 1•DAY ACUVUE® TruEye ile mükemmel oksijen geçirgenliği1, birinci sınıf UV koruması2 ve HYDRACLEAR®3 teknolojisi sayesinde gün boyu süren pürüzsüzlük, günlük tek kullanımlık bir lenste bir araya getirildi.
1 kutu içinde 30 adet lens mevcut. Her gün yeni bir lens takılıp akşam da çıkartılıp çöpe atılır. Böylece hem lenslerin temizleme rutini hayatınızdan çıkar, hem de lensler eskimeden ve depozit oluşmadan değiştirildiği için göz sağlığınız en üst düzeyde korunur.


1•DAY ACUVUE® TruEye® miyop ve ya hipermetrop görme kusurlarını düzeltirken gözlerinizi modern yaşamın tüm zorluklarına karşı en üst düzeyde destekler. 8.5 ve 9 milimetre olmak üzere iki farklı temel eğride üretilen 1•DAY ACUVUE® TruEye® ‘ın diyoptri aralığı miyopta -0.50’den -12’ye kadar, hipertmetropta ise +0.50’den +6ya kadardır.


1•DAY ACUVUE® TruEye® ‘ın size sunduğu faydaların birkaçı şöyle:
• Doğal göze eşdeğer oksijen tüketimi ile daha parlak ve daha beyaz gözlere sahip olursunuz

• Günlük tek kullanımlık lenslerde şimdiye kadar elde edilmiş en yüksek UV koruması ile gözlerinize zararlı UV ışınlarına karşı ekstra koruma sağlanır.

2 • Hydraclear 1 teknolojisi sayesinde gün boyu nemli ve ultra pürüzsüz bir lens ile gözlerinizin nemi korunur ve tüm gün boyunca daha rahat gözlerin keyfini çıkarırsınız

3 • Her gün yeni ve taze bir çift lens ile güne başlar ve güne canlı gözlerle devam edersiniz

Aktif hayatın gereksinimlerine cevap verecek ve neredeyse çıplak gözle karşılaştırılabilecek sağlıklı bir lens istiyorsanız;

Lenslerinizi gün boyunca ve akşam ya da sadece haftanın bir kaç günü kullanmak istiyorsanız 1•DAY ACUVUE® TruEye® ‘ı doktorunuza danışarak deneyin.

Stok durumu: %99

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

1-Day Acuvue TruEye İÇİN 7 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
A
– 3/22/2018 12:17:21 PM

Bu lens müthiş rahat, siparişimi verdim İstanbul´a 1 günde elimdeydi stoklar çoğunlukla ellerinde var göz numaranız çok yüksekse zaten bulmak heryerde biraz zor olabiliyor.

S
– 7/10/2017 4:35:53 PM

Dikkat edin firmanın sayım haftasına denk gelmesin. 1 hafta bekletiyorlar.

J
– 12/18/2016 4:17:35 PM

Its very comfortable lens that I have ever used, I advice True eye everyone, also thanks to Lensal.com for their customer service.

F
– 6/28/2016 2:25:56 PM

Mükemmel hizmet kaliteniz için tebrik ediyorum. Çok teşekkürler

Z
– 5/28/2015 12:01:42 AM

Bence bu lensler müthis günlük lensleri zaten 12 saatten fazla gözde tutmamak lazım, bilinçli bir şekilde kullanirsaniz resmen yok gibi ..

A
– 5/16/2015 9:51:12 PM

10 yıldır lenslerimi sizden aliyorum ve hizmet kalitenizden bir gün bile ödün vermediniz, önceleri aylik lens kullanirdim fakat cok seyehat ettigim icin kullanimi daha hijyenik ve konforlu olan 1 day Acuvue True eye kullanmaya basladim ve cok memnunum. Aylik lens kullanicilarina sunu diyebilirim muhakkak gunluk olan bu lensi denemelisiniz..

M
– 8/28/2012 9:30:32 AM

Yıllardır Acuvue Oasys kullanan biri olarak bu lensleri hiç beğenmedim. Kesinlikle Oasys' in yanına dahi yaklaşamaz. Günlük olduğu için sanırım kalitesini çok düşük yapmışlar. Belli bir saatten sonra gözde yanmaya neden oluyor. Kesinlikle tavsiye etmem.

YORUM EKLE