Güven Damgası 1 Day Acuvue Moist Multifocal

1 Day Acuvue Moist Multifocal

139.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava 1 Day Acuvue Moist Multifocal Kargo Bedava.
Adet Fiyat DAHA UCUZ
2 kutu ve üzeri 129.90 TL 20.00 TL daha az öde
4 kutu ve üzeri 124.90 TL 60.00 TL daha az öde

1 Day Acuvue Moist Multifocal kontakt lensleri uzak, yakın, orta mesafedeki her şeyi net olarak görmeye devam ederek bireysel görme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Marka: Johnson & Johnson
 • Kategori: Multi - Focal Lensler
 • Ambalaj: 1 kutuda 30 lens
  • 1 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 1 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 2 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 2 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL MARKA KONTAKT LENSLER

Presbiyopi gözdeki normal bir değişimdir. Zamanla, gözün içindeki lens esnekliğini kaybeder. Bu kademeli bir süreçtir ve biz günlük yakın görme gerektiren işlerimize net bir şekilde odaklanamadığımız zaman - örneğin kısa mesaj ya da kitap okurken - bunu fark etmeye başlarız. Genellikle bu durumla kırklı yaşlarımızda karşılaşırız ve lensin esnekliğindeki bu değişim can sıkıcı olsa da tamamen normaldir. 

Presbiyopi başladığında, multifokal kontakt lensler, görmenizdeki bu değişikliği telafi etmek için ek bir gözlük kullanma endişesine kapılmadan, her mesafede net bir şekilde görme özgürlüğünü size sağlayabilir.

Geçmişte, Presbiyopi, kontakt lenslerin üzerine okuma gözlüğü takma ihtiyacının başladığı veya görme kalitesinde bir bozulmanın sinyallerini veriyordu. Aslında birçok kişi kontakt lens kullanmayı tamamen bıraktı. Günümüzde, bir çok mevcut kontakt lens kullanıcısı daha önce olduğu gibi kontakt lens kullanmanın yararlarının keyfini çıkarmaya devam ediyor. 

GERÇEKTEN MULTİFOKAL KONTAKT LENS VAR MI?

Cevabı basitçe evet. 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL kontakt lensleri uzak, yakın, orta mesafedeki her şeyi net olarak görmeye devam ederek bireysel görme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL kontakt lensler aktivitelerinizin karışımına uyacak ve tüm mesafeleri net olarak görebilmenizi sağlayacak  benzersiz bir tasarıma sahiptir. İster işte ekrana bakarken, ister çocuklarla yap boz oynarken, ister spor salonunda koşu bandı üzerinde televizyon seyrederken ya da yemekte menüye bakarken, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lenslerin benzersiz, pupille optimize edilmiş tasarımı, okuma ya da değişken odaklı gözlük kullanmadan uzak, yakın ve orta mesafeleri görmenizi sağlar. 

Bir çoğunuz için bu, kontakt lens öykünüzün ilk bölümünün sonu olacaktır. Öykünüz ilerledikçe, düzenli değerlendirmeler yapılmalıdır. Reçeteler, yaşam biçimleri ve lens kullanma alışkanlıkları değişebilir... Göz sağlığı uzmanınızla düzenli iletişimde olursanız öykünüzde ne kadar değişiklik olursa olsun, size en uygun lensi kullanmaya devam edebilirsiniz.  

TÜM GÜN SÜREN KONFOR

Bu lens sadece görmenizi değil, tüm gün süren konforu ve korumayı da sağlar. ACUVUE®'nun seçkin LACREON® teknolojisi gün boyu süren bir tazelik hissi için nemce zengin bir ıslatıcı ajanı lensin içine yerleştirmiştir. Ayrıca UV radyasyonunun geçişine karşı gözlerinizin korunmasına yardımcı olmak için UV koruması sağlamaktadır*. 

KONTAKT LENS TAKILDIĞINDA NE BEKLERSİNİZ

Kontakt lens takılması bir öykünün ilk bölümü gibidir. Başarılı bir kontakt lens kullanımına giden öykünüz ya da yolculuğunuz sadece size özel olarak kişiselleşecektir. 

Tüm kontakt lens uygulamaları için geçerli bir göz muayenesi ve reçetesi gereklidir. Bu kontakt lens uygulaması için en doğru başlangıç noktasını oluşturmaktadır. Muayene sırasında size bir çok soru yöneltilebilir.. Göz Sağlığı Uzmanınız sizin bireysel ihtiyaçlarınıza en uygun kontakt lensi belirlerken bu bilgilerin tamamını kullanacaktır. Kontakt lens uygulama değerlendirmesinde daima kapsamlı bir göz sağlığı değerlendirmesi yapılacaktır. 

Bir çok hastaya, tüm kontakt lensler aynı görünebilir. Ancak hepsi birbirinden farklıdır. Doktorunuz bunu iyi bilmektedir. Gözünüzün ön kısmının kontrol edilmesi önemlidir. Böylelikle gözünüzün bireysel ihtiyaçlarına en uygun kontakt lens materyali önerilebilecektir. 

Sizin için en doğru kontakt lens bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayandır. Bu öneri reçetenize ve sağlık değerlendirmenizle ilişkili konuşmalara göre yapılacaktır. Ortaya çıkacak sonuçlara göre size en uygun kontakt lensin sipariş edilmesi ve sizin tekrar randevuya gelmeniz gerekebilir. 

Ardından bu kontakt lens size uygulanacak ve olması gerektiği gibi uygun olup olmadığı değerlendirilecektir. Bu aşamada görmeniz de kontrol edilecektir. Bu yeni bakışa uyum sağlayana kadar, başlangıç döneminde görmenizde bazı değişiklikler olabileceğini doktorunuz açıklayabilir! 

Lenslerinizi almadan ve kendi yaşamınız içinde deneyimlemeye başlamadan önce, lenslerinizi güvenli bir şekilde nasıl takıp çıkartacağınızı öğrenmeniz gerekir. Aynı ayakkabılarınızı bağlarken olduğu gibi, başlangıçta biraz uzun sürebilir, ancak tekrarladıkça hızlanacak ve doğal bir hal alacaktır. 

Gözlerinizin kontakt lens kullanmaya alışmasını sağlayabilmek için kullanma süresini kademeli olarak artırmanız gerekir. Göz Sağlığı Uzmanınız, lenslerinizi bir süre deneyimledikten sonra çoğunlukla bir veya iki hafta içinde sizi lens performansını değerlendirmek üzere size tekrar randevu verecektir. Bu sayede kendi "gerçek dünyanız" içinde kontakt lens kullanmayı tam olarak deneyimleme şansını elde edeceksiniz. 

Stok durumu: %45

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

1 Day Acuvue Moist Multifocal İÇİN 1 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
L
– 3/12/2018 10:16:29 AM

Acuvue günlük multifokal lenslerini doktorumun tavsiyesi ile deneyeceğim.

YORUM EKLE