Johnson & Johnson Lens Ürünleri

Acuvue OASYS Acuvue OASYS
 • ÇOK SATAN
Acuvue OASYS
99.90 TL - 109.90 TL

ACUVUE OASYS göz doktorunuzun önerileri doğrultusunda yedi gün/altı gece gözde kalabilen bir lenstir. Bu sayede ACUVUE OASYS lens ile uyumak mümkündür. Aynı zamanda ultraviyole (UV) ışınlarına karşı koruma sağlar. ACUVUE OASYS lens kullanım süresi için iki haftalık değişim süresi önerilmektedir.En ucuz ACUVUE OASYS için avantajlı setlerimize göz atabilirsiniz.

Acuvue OASYS with Transitions Acuvue OASYS with Transitions
 • YENİ
Acuvue OASYS with Transitions
129.90 TL - 149.90 TL

ACUVUE OASYS with Transitions ™ mavi ışığı filtrelemek ve zararlı UV ışınlarını engellemek dahil göze giren iç ve dış mekan ışık miktarını dengelemek için hızlı ve kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Böylelikle değişen ışığa kusursuz bir şekilde adapte olarak gün boyu rahatlatıcı bir görüş sağlar. Bunu sağlayan ise:  Transitions™ Light Intelligent Technology™. Bu lenslerin TIME'ın 2018'in En İyi Buluşları'ndan biri olduğunu biliyor muydunuz?

Acuvue2
74.90 TL - 84.90 TL

Acuvue 2 kontakt lens konforlu kullanımı ve net görüş sağlamasının yanında aynı zamanda ultraviyole (UV) ışınlarına karşı koruma sağlar.

ACUVUE OASYS 1 Day ACUVUE OASYS 1 Day
 • ÇOK SATAN
ACUVUE OASYS 1 Day
109.90 TL - 139.90 TL

HYDRALUXE ™ TEKNOLOJİSİ ile dizayn edilmiş ACUVUE OASYS 1 Day günlük kontakt lensler yorgun gözler için gün boyu konfor sağlar.

1-Day Acuvue TruEye 1-Day Acuvue TruEye
 • ÇOK SATAN
1-Day Acuvue TruEye
99.90 TL - 109.90 TL

Zorlu bir günün sonunda bile gözlerinizde doğallığı hissetmek istiyorsanız, 1•DAY ACUVUE® TruEye® günlük kullan-at kontakt lensler sizin için harika bir seçim olacaktır.

1 Day Acuvue Moist 1 Day Acuvue Moist
 • ÇOK SATAN
1 Day Acuvue Moist
74.90 TL - 89.90 TL

1 Day Acuvue Moist uzun süreli konfor sunan günlük kullan-at kontakt lens yüksek su içeriği (%58) ile gün boyu konfor sağlar.

Acuvue OASYS for Astigmatism Acuvue OASYS for Astigmatism
 • ÇOK SATAN
Acuvue OASYS for Astigmatism
119.90 TL - 149.90 TL

ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM torik lens astigmatınıza rağmen başınızın ve gözlerinizin hareketlerinden bağımsız net ve stabil bir görüş sağlar.  ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM lenslerini günlük olarak takıp çıkartabileceğiniz gibi, doktorunuzun önerisine bağlı olarak yedi gün/altı gece boyunca çıkarmadan da kullanabilirsiniz.

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism
89.90 TL - 119.90 TL

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (Günlük toric lens) günlük astigmatism kullan-at kontakt lens. 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism, yüksek su içeriği (%58) ile astigmatismde günlük lensin konforunu bir arada sunar.

1 Day Acuvue Moist Multifocal
124.90 TL - 139.90 TL

1 Day Acuvue Moist Multifocal kontakt lensleri uzak, yakın, orta mesafedeki her şeyi net olarak görmeye devam ederek bireysel görme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Acuvue RevitaLens 360 ml Acuvue RevitaLens 360 ml
 • ÇOK SATAN
Acuvue RevitaLens 360 ml
36.90 TL

ACUVUE Ailesinin Yeni Üyesi Şimdi Türkiye'de.ACUVUE RevitaLens Multi-Purpose 360 ml kontakt lens solüsyonu kontakt lenslerinizi, lens takmıyormuşsunuz gibi hissettiğiniz şekilde tamamen temizler. Uzun süre dayanan nem ve rahatlama sağlar. Göz enfeksiyonuna neden olacak bakterileri ve mikroorganizmaları yok etmek ve öldürmek üzere formüle edilmiştir. Kontakt lenslerinizi her taktığınızda ideal yenileme hissi için protein ve kalıntıları giderir. Sodyum klorür, potasyum klorür, sodyum fosfat dibazik (heptahidrat), Poloksamer 237% 0.05, edetat disodyum, sodyum fosfat monobazik (monohidrat) ve% 0.0001 poliheksametilen biguanid ile korunmuştur.

Johnson & Johnson En Ucuz Lensler ve Özellikleri

Akıllı ışık teknolojisine sahip Johnson & Johnson kontakt lenslerin Türkiye’de satışa sunulmasının ardından, ürünlere karşı yoğun bir ilgi oluşmuştur. Yeni nesil lens teknolojisine sahip Johnson & Johnson lensler, iç ve dış mekânlarda ışık hassasiyetini en aza indirirken aynı zamanda görme kusurunu ortadan kaldırmaktadır.  Gün boyu rahat bir görüş imkânı sağlayan Johnson & Johnson lensler, farklı kullanım süreleri ve özellikleri ile satışa sunulmaktadır. 

Johnson & Johnson marka lens modellerinin tercih edilmesindeki bir diğer önemli unsur, lenslerin normalden çok daha doğal ve hafif olmasıdır. Gözle anında uyum sağlayarak, göz kadar doğal bir görünüme sahiptir. Uzun süre bilgisayar, televizyon veya kitap karşısında kalmak zorunda kalanlar içinde gözleri koruyucu ve nemlendirici özellikleri büyük avantaj sağlamaktadır. 

Johnson & Johnson Renkli Lens Kataloğu ve Ürün Özelliği 

Günümüzde lensler görme bozukluklarının giderilmesinin yanı sıra, kozmetik, aksesuar amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Akıllı lens teknolojisi kullanılarak tasarlanan hemen hemen tüm lensler bu nedenle farklı renk seçenekleriyle üretilmektedir. Gözlerinizle en uyum rengi seçerek fark edilmeden lens kullanabilirsiniz. 

Dünyanın en iyi lens üretici firmalarından Johnson & Johnson, oksijen geçirgenliği yüksek, göze derinlik ve parlaklık kazandıran farklı geniş renk seçeneklerine sahip lenslerle hizmet vermektedir. Johnson & Johnson lens özellikleri:

 • Akıllı ışık teknolojisi tüm mekânlarda tam koruma,
 • UV –A ışınlarından %96, UV – B ışınlarından %100 engelleme,
 • Oksijen geçirgenliği ile havadaki oksijeni verimli kullanılır,
 • Göze nem ve kayganlık kazandırarak kurumayı engeller,
 • Gece ve gündüz belirli süre hiç çıkarmadan kullanılabilir.

Bu ve benzeri daha birçok farklı özellikle Johnson & Johnson model lenslerin en ayırt edici özellikleri arasında yer almaktadır. Birçok farklı renk seçeneğine sahip lenslere, satış sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Johnson & Johnson Lenslerin Avantajları 

Göz sağlığı ve estetiği açısından en çok tercih edilen ürünler arasında lensler yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri, ışığa ve ortama karşı duyarlılıkları ve gözle direkt uyum sağlamaları, lenslerin ayırt edici özellikleridir. 

Johnson & Johnson model lenslerin sağladığı en büyük avantajlardan biri, uzun süre (bazı modellerde 1 haftaya kadar) hiç çıkarılmadan kullanılabilmesidir. Bunun yanı sıra Johnson & Johnson lensin avantajları:

 • Gözlere doğal ve konforlu bir alan sağlar,
 • Tüm görme bozukluklarının giderir,
 • Kuru ortamlarda bile göze nem kazandırır,
 • Ekranlara karşı gözlere koruma sağlar,
 • Doğal pırıltı sağlar,
 • Gözlere derinlik kazandırır.

Her model için farklı bir avantajı bulunan lensler tamamen müşteri tercihlerine göre belirlenmektedir. İstediğiniz model lensin tüm ürün özelliklerini ürün kataloglarımızdan inceleyerek anında sipariş edebilirsiniz. 

Johnson & Johnson Marka Lens Fiyatları 

Lens fiyatları iki farklı kritere göre belirlenmektedir. Bunlardan ilki lens üretici markasının kalitesi ve özellikleriyken ikincisi ise markanın alt modellerinin sahip olduğu özelliklerdir. Johnson & Johnson lens fiyatları tamamen ürün özelliklerine göre belirlenir. Fiyatlarda:

 • Oksijen geçirgenlik durumu,
 • Cinsi (hareli, haresiz),
 • Numara,
 • Renk özellikleri,
 • Kullanım süresi vb. 

Unsurlar dikkate alınmaktadır. Tüm lens modellerinde geçerli olmak üzere avantajlı fiyat seçeneklerinden hemen yararlanabilirsiniz. 

Johnson & Johnson Lensler Nasıl Kullanılır?

Lenslerden en yüksek verimi almak için mutlaka uygun kullanım talimatlarının izlenmesi gerekmektedir. Lenslerin bakımı ve kullanım özellikleri, lens türüne göre değişiklik göstermektedir. Bazı lensler uzun süre çıkarmadan kullanılabildiği gibi bazılarının çıkarılarak özel solüsyonlara koyulması gerekmektedir. Johnson & Johnson lens ürün detaylarından, her modelin kullanım talimatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.