Büyük fotoğraf

Stok skoru nedir?

Freshlook ColorBlends (Hareli)


Freshlook ColorBlends numaralı aylık renkli lens hafif ve doğal bir renk değişikliği arayan lens kullanıcılarına yöneliktir. Hızlı ve etkili bir uyum gösterir.

1 kutuda 2 adet lens vardır.

Fiyat: 39,90 TL (KDV Dahil)
ORJİNAL DİSTİRBÜTÖR ÜRÜNÜ İYİ FİYAT

100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO (4,90 TL) BEDAVA

Lens değerlerinizi seçiniz Nedir?


Ürün Bilgisi

CIBA VISION ALCON firmasının markasıdır.FreshLook ColorBlends günlük ve arasıra kullanıma uygun kullan-at lenslerdir. Açık ve koyu renk gözlerde gizli ancak tam bir göz rengi değişikliği oluşturmak üzere dizayn edilmiştir. Kullanım süresi 1 aydır.


KULLANICI YORUMLARI

YORUM YAZ
Cansuuu; 26.10.2015 23:45:21
Şeffaf lenslere göre çok bulanık gösteriyor sisli bir görünüm yaratıyor bu markayla mı alakalı yoksa tüm renkli lenslerde bu sorun oluyor mu bilmiyorum:/
Puan:

ENES ŞAHAN; 09.11.2013 16:26:51
bu lensleri gece yatarken cıkarmazsak bir sorun olur mu benim suan gozumdeki saydam lenselir 1 aydır cıkarmadım hiç bir sorun olmadı umarım buda oyledir
Puan:

naz yazıcı; 11.07.2013 20:04:24
çok uzun süredir renkli lens kullanmıyorum ancak bu aralar arkadaşlarımın tavsiyesiyle tekrar almayı düşünüyorum. ancak en son kullandığımda diğer arkadaşların da yazdığı gibi bulanıklık problemi yaşadım ve gözümü rahatsız etti, o yüzden de kullanmayı bırakıp şeffaf lense geçmiştim. ama sanırım bu aralar bu problemi çözmüşler çünkü o tarzda bir şikayet duymadım, umarım bende de bir problem çıkmaz ve çoğu renkli lens arasında yeşil,ela ve gri renklerin en doğal duran lens olduğunu düşünüyorum.
Puan:

tuğçe çakmak; 14.05.2013 17:23:52
hareli yeşil ve zümrüt yeşilini kullandım. gözlerim açık kahverengi ve sarışınım.ikiside doğal bulanıklık yok ama koyu gözler için zümrüt yeşilini önermiyorum.batma vs yazan arkadaslar sanırım gözden göze değişiyor bu durum çünkü ben bi sıkıntı yaşamadım.
Puan:

selma kırmacı; 17.11.2012 10:01:15
daha önceden pure hazeli almıştım ama kullanamadım gözde batma ve bulanıklık oldu. memnun kalmadım tavsiye etmiyorum.ama şeffaf lenslerde böle sorunlar yaşamadım.
Puan:

Ciba Vision
https://www.lensal.com/ciba-vision