Desio Lens Ürünleri

Desio Lens Ürünlerinin Özellikleri

Desio marka lensler, üstün renk tasarımları ve yüksek görüş özellikleri ile kullanıcılara kullanım süresi boyunca konfor sağlar. Farklı renk seçenekleriyle üretilen Desio marka lensler, sekiz farklı renk seçeneğine sahiptir. Numaralı ve numarasız seçeneklerine sahip lensleri hem görüşünüzü netleştirmek hem de estetik açından gözlere derinlik kazandırmak için tercih edebilirsiniz. İtalyan Qualimed firmasının ürettiği Desio lenslerin ayırt edici en önemli özelliği, doğal duruşu ve gözlerde eşsiz renk uyumudur. Uzun süreli kullanıma uygun lensler ihtiyaçlarınızı yüksek oranda karşılar. 

Miyop, astigmat vb. görme bozukları yaşayanların hem bu sorunlarından kurtulmak hem de farklı renk seçenekleriyle etkin bir bakış yakalamak için Desio marka lensleri tercih edebilirler. Dünyaca ünlü lens üreticilerinin benzersiz ürünlerini sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. 

Renkli Desio Marka Lens Ürün Kataloğu

Numarasız renkli lens seçenekleri ile ideal renk tonunu Desio markasının sunduğu kaliteyle elde edebilirsiniz. Kolay kullanımı ve gün boyu estetik duruş özelliklerine sahip Desio marka lens renk seçenekleri:

 • Icy blue,
 • Incocent White,
 • Crreamy beige,
 • Jungle fever,
 • Mint touch,
 • Forest green,
 • Caramel Brown vb. 

Olarak sunulmaktadır. İki renkli gri koleksiyon, kahve tonları ve tutum koleksiyonları olmak üzere farklı kategorilerde incelenen lensler arasından en yuğun çarpıcı rengi seçebilirsiniz. 

Göz derecesi, lens özellikleri, renk ve daha birçok farklı seçeneği sitemiz üzerinden belirleyerek, dünyaca ünlü markaların en iyi lens modellerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Şık lens kutu tasarımı, eşsiz renk seçenekleri ve göz sağlığını koruyucu özellikleri Desio marka lenslerin en çok tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. 

Desio Marka Lens Ürün Özellikleri Nelerdir?

Desio marka lens ürünlerinin en dikkat çekici özellikleri göz ile doğal yollarla uyum sağlayarak, duruş açısından herhangi bir olumsuz görüntüye neden olmamasıdır. Koyu renk gözlerde bile kolay değişim özelliklerine sahip Desio lensler numaralı ve numarasız seçenekleri ile birlikte; çöl yeşili, açık mavi, koyu gri, orman yeşili vb. daha birçok farklı renk seçeneğine sahiptir. Lens özelliklerine ve tercihlere göre değiştiği gibi genel olarak Desio lenslerin özellikleri:

 • 8.7 mm temel eğri,
 • 14.5 mm çap,
 • Polymacon üretim maddesi,
 • %38 su içerik oranı vb. 

Özelliklerle sunulmaktadır. Desio Coffe Collection, Sensual Beauty vb. ürün seçeneklerine göre lens özellikleri değişiklik göstermektedir. Sitemiz üzerinden en iyi lens markalarının ürünler detaylarını inceleyerek ideal lensleri uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. 

Desio Lens Kullanım Avantajları Nelerdir?

İtalyan zarafeti ve çizgileriyle üretilen Desio marka lensler görüş netliğinin yanında, üstün estetik uyum sağlamaktadır. Genellikle estetik amaçlı kullanılan lensler arasında ilk tercih edilen ürünlerden biri olan Desio lensler, geniş renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Son trend lensleri ile pupil boşluğu küçültülerek, kullanım açısından daha yüksek avantaj sağlamıştır. Türkiye’de astigmat görme bozukluğu için lens satışı gerçekleştirmeyen Desio, sayısız renk imkânı sunar.

Desio Marka Lens Ürün Çeşitleri ve Fiyatları 

Dünyanın en öneli İtalyan lens üretici firmalarından biri olan Desio firması, daha çok estetik amaçlı lensleriyle tanınmaktadır. Aynı zamanda numaralı lenslerle müşteir beklentilerini tam anlamıyla karşılayan Desio marka lensler, firmamız üzerinden:

 • Desio Sensual Beauty,
 • Desio Coffe Collection,
 • Caffe Collection Toric,
 • Sensual Beauty Toric,

Modelleri ile sunulmaktadır. Tüm Desio lenslere numaralı ve numarasız olarak ulaşabilirsiniz. İster görme sorunlarının engellenmesi isterseniz de estetik bir uyum yakalamak için Desio lens satın alabilirsiniz. 

Ürün detaylarına, renk seçeneklerine ve alışveriş avantajlarına göre Desio marka lens fiyatları farklılık göstermektedir.