Güven Damgası Proclear Multifocal XR

Proclear Multifocal XR

209.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava Proclear Multifocal XR Kargo Bedava.
Adet Fiyat DAHA UCUZ
2 kutu ve üzeri 199.00 TL 21.80 TL daha az öde
4 kutu ve üzeri 194.00 TL 63.60 TL daha az öde
Bu ürün temin edilemiyor, üretimi durdurulmuş veya ileri bir tarihte satışa sunulacaktır.

Esnek kullanımı mümkün kılan yüksek oksijen geçirgenliği. Kullanıcıya rahatlık sağlayan yüksek su içeriği.

Aquaform teknolojisinin kullanıldığı, üstün netliğe sahip yumuşak lenslerdir. her kutua 6 adet blister (lens) bulunmaktadır.

Stok durumu: %5

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Proclear Multifocal XR İÇİN 1 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
E
– 9/5/2015 12:19:21 AM

Benim bir gözümde temiz görüntü alırken diğerinde biraz bulanıkça ve çift görüntü etkisi yaptı. Ayrıca lensler normal standart lenslere göre biraz daha kalın ve rahat olmayıp varlıkları hissediliyor. Yaklaşık 35 yıldır lens kullanıyorum ve ilk defa verim alamayıp yine eski kullandıklarıma dönmek zorunda kaldım. Belki lensler iyidir de benim gözlerim uygun değildir, bilmiyorum ancak almayı düşünenler mutlaka doktorlarından iyice tecrübe ederek alsınlar ama maalesef çoğunda bu tür deney lensi yok.

YORUM EKLE