Güven Damgası Proclear 1 Day

Proclear 1 Day

79.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava Proclear 1 Day Kargo Bedava.
Adet Fiyat DAHA UCUZ
2 kutu ve üzeri 74.90 TL 10.00 TL daha az öde
4 kutu ve üzeri 69.90 TL 40.00 TL daha az öde
6 kutu ve üzeri 64.90 TL 90.00 TL daha az öde

Proclear 1 Day günlük kullan-at lens ile gün sonun rahatsızlığı tarihe karışıyor. Çünkü bu günlük kullan-at lensleri, kullanıcıların olağanüstü seviyede konfor ve gün sonu rahatlığı sağlaması için tasarlandı.

 • Marka: Cooper Vision
 • Kategori: Günlük Lensler
 • Ambalaj: 1 kutuda 30 lens
  • 11 saat önce Gaziantep ilinden sipariş verildi.
  • 9 saat önce Balıkesir ilinden sipariş verildi.
  • 20 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 12 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.

Kuru Gözler için, gün boyunca, olağanüstü rahatlık İmkanı

CooperVision Proclear® günlük kullan-at kontakt lensleri ile gün sonun rahatsızlığı tarihe karışıyor. Çünkü bu günlük kullan-at lensleri, hastalarınıza olağanüstü seviyede konfor  ve gün sonu rahatlığı sağlaması için, tasarladık.

Proclear 1 day 'in asferik optik tasarımı,keskin ve net bir görüş sağlamak için lensten kaynaklanan aberasyonu  ve teorik kornea aberasyonlarını düzeltir.Ayrıca  Proclear 1 day lensleri, hastanın gözlerinin berrak ve beyaz kalmasına yardımcı olacak oksijen akışını da idame ettirir. Ve gün boyunca, hatta  taktıktan 12 saat sonra bile %96 hidrate kalırlar.

Patentli PC Teknolojisi™  sayesinde

CooperVision'ın özel PC Teknolojisi™, fosforill kolin (PC) moleküllerinin suyu  çekip yüzeyde bağladığı, lensleri temiz ve düzgün işler vaziyette tutacak bir kalkan oluşturan, benzersiz bir lens malzemesi yaratmaktadır. 

PC molekülleri, lenslerin nemli kalmasına ve böylece tüm gün boyu nemli ve konforlu hissettirmesine yardım eder.

Stok durumu: %89

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Proclear 1 Day İÇİN 2 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
C
– 2/22/2019 10:21:15 AM

25 yıllık lens kullanan birisi olarak çok memnunum daha önceden Focus.. air optix.. aosys.. gibi markaların aylik lenslerini kullandim. Ardindan moist gunluk kullandim. Ama buyuk ara en rahat ve kurulugu az olan bu urun. Ancak ocuvue oasys 1 day daha denemedim..

I
– 12/13/2016 6:43:28 PM

Yüksek diyoptrim nedeniyle sipariş edebildiğim 2 markadan biri.Aslında bu lensin sağladığı görüş çok daha net ve parlak.Ama o kadar ince ki,kutusu içinde bile ters dönebiliyor.Ondan sonra tak çıkar tak çıkar...sonunda düz taktığınızda bile eliniz ne kadar temiz olsa da lensin yüzeyi kirlenmiş oluyor.Günlük lens kullanma sebebim günlük temizliğinden bıkmış olmam.Bu sorun beni bu lensten üzülerek vazgeçirdi.Yine de parlak görüş gerektiren durumlarda (araba) kullanmak için 1kutu bulunduruyorum.

YORUM EKLE