Güven Damgası Clariti 1 Day

Clariti 1 Day

94.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava Clariti 1 Day Kargo Bedava.
Adet Fiyat DAHA UCUZ
4 kutu ve üzeri 79.90 TL 60.00 TL daha az öde

Clariti 1 Day, günlük tek kullanımlık lenslerin sağladığı kolaylık, silikon hidrojelin sunduğu sağlıklı çözüm.

 • Marka: Cooper Vision
 • Kategori: Günlük Lensler
 • Ambalaj: 1 kutuda 30 lens
  • 9 saat önce Denizli ilinden sipariş verildi.
  • 21 saat önce Ankara ilinden sipariş verildi.
  • 21 saat önce Ankara ilinden sipariş verildi.
  • 5 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
BİR BAKIŞTA
 • Pratik değiştirme işlemi her gün kolayca uygulanabilir
 • Silikon hidrojel lenslerin sağlıklı avantajlarını sunar
 • Miyopi ve hipermetropi görme kusurlarını düzeltir
 • Gün boyu süren mükemmel konfor
 • UVA ve UVB koruması**

Kontakt lens kullanmaya yeni başlayanlar veya hidrojel lensten silikon hidrojelin sağlıklı avantajlarına geçmek istiyor olanlar için ; günlük tek kullanımlık kontakt lenslerin sağladığı kolaylık ihtiyaçlara uygunsa, Clariti® 1 day lensler mükemmel bir seçimdir

Silikon hidrojel lensler, hidrojel lenslerdekine göre daha fazla oksijenin korneanızdan geçmesine izin verir. Bu önemlidir; çünkü silikon hidrojel, lenslerin “nefes alabilme” kapasitesini artırarak gözlerin daha beyaz ve daha parlak olmasını sağlar ve ve daha sağlıklı* bir lens deneyimi sunar.

Güvenebileceğiniz, Gün Boyu Süren Mükemmel Konfor

Silikon hidrojelin sağlık açısından sağladığı yararların yanı sıra konfora da odaklanıyoruz. Bu nedenle de clariti 1 day lenslerinde benzersiz AquaGen™ teknolojisini kullanıyoruz. AquaGen işlemiyle üretilen lensler, doğal olarak su moleküllerini çekip lens yüzeyine bağlayarak gözleriniz için gün boyu nem ve konfor sağlar.

Clariti 1 day'in sağlıklı avantajlarını ve her gün sağladığı kolaylıkları göz uzmanınıza sorun. Kontakt lens kullanmaya yeni başlayacak olanlar için de, şu anda kullanmakta olanlar için de mükemmel seçim.

*Arşiv verileri; clariti 1 day, etafilcon A lensler'e kıyasla daha beyaz gözler sağlar.

**Uyarı: UV ışığını absorbe eden kontakt lensler UV ışığını absorbe eden göz koruyucularının (UV ışığını absorbe eden gözlükler ya da güneş gözlükleri gibi) yerini tutamazlar; çünkü gözü ve çevresindeki alanı tamamen kaplayamazlar. Hastalar UV ışığını absorbe eden göz koruyucularını talimata uygun şekilde kullanmaya devam etmelidir.

Stok durumu: %95

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Clariti 1 Day İÇİN 2 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
B
– 12/17/2018 5:19:05 PM

Yıllardır lens kullanıyorum ilk defa kullan at lens kullanacağım. Aylık lensler de içimde hijyen açısından hep bir soru işareti kalıyordu sanırım bu lensler de o sorunu yaşamayacağım.

E
– 4/9/2018 3:03:09 PM

Çok kaliteli bir lens, yurt dışında da çok yaygın kullanımı , hassas gözlere çok tavsiye ederim..

YORUM EKLE