Güven Damgası Biofinity Multifocal

Biofinity Multifocal

184.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava Biofinity Multifocal Kargo Bedava.
LENS İLE BİRLİKTE ALANA 154.90 TL 30.00 TL Avantajlı
Adet Fiyat DAHA UCUZ
2 kutu ve üzeri 179.90 TL 10.00 TL daha az öde
4 kutu ve üzeri 169.90 TL 60.00 TL daha az öde

CooperVision Biofinity® multifokal aylık multifocal lensi presbiyop hastalara uygulamada basitleştirilmiş bir yaklaşıma sahip olan üst düzey bir lenstir.

 • Marka: Cooper Vision
 • Kategori: Multi - Focal Lensler
 • Ambalaj: 1 kutuda 6 lens
  • 22 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 22 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 11 saat önce Tekirdağ ilinden sipariş verildi.
  • 6 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.

Dengeli Progresif™ Teknolojisi

CooperVision Biofinity® multifokal, presbiyop hastalara uygulamada basitleştirilmiş bir yaklaşıma sahip olan üst düzey bir lenstir.

Bu lens, Biofinity silikon hidrojel lens malzemesi ile Dengeli Progresif teknolojimizin kilit unsurlarını bir arada toplamaktadır. Bu gelişmiş tasarımda, her iki lenste de yakın, orta ve uzak mesafelerde net bir görüş sağlayan, birden fazla görme düzeltimi bölgesi bulunmaktadır.

Akıcı uygulama yaklaşımımız ve benzersiz teknolojimiz, çok daha fazla hastaya kolaylıkla ve esnek bir şekilde lens uygulayabileceğiniz ve onlara kusursuz bir görüş sağlayacağınız anlamına gelmektedir.

Patentli Aquaform® Teknolojisi

CooperVision'un özel Aquaform Teknolojisi Biofinity multifocal'i, suyu lens içerisindeki tutarak dehidrasyonu en aza indiren, doğal olarak hidrofilik bir kontakt lens haline getirir.Ayrıca daha fazla konfor ve nefes alabilirlik sağlamak adına düşük elastikiyet modülüsü ile yüksek oksijen iletkenliği özelliklerini bir araya getirmektedir.

Biofinity multifocal lensleri, hayat tarzları bakımından, okuma gözlüklerine veya geleneksel bifokal lenslere göre daha iyi bir alternatif arayan presbiyop hastalarınız için mükemmel bir seçimdir.

Stok durumu: %80

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Biofinity Multifocal İÇİN 1 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
D
– 10/20/2015 2:11:36 PM

Uzak yakın görüşte müthiş bir lens , diğer markalarına kullandım fakat biofinity ayrı bir güzel , yok gibi gözde , çok konforlu.

YORUM EKLE