Güven Damgası Biofinity XR

Biofinity XR

159,90 TL (KDV Dahil)
Adet İndirimli Fiyat Avantaj
2 kutu ve üzeri 149,90 TL 20,00 TL Avantajlı
4 kutu ve üzeri 139,90 TL 80,00 TL Avantajlı
Ücretsiz Kargo
Orjinal Ürün

CooperVision Biofinity® XR lensleri, uç dereceler için tasarlanmıştır, böylece çok daha fazla miyop ve hipermetrop hastanız Biofinity kontakt lenslerin sağladığı konfor ve netlikten faydalanabilir.

 • Marka: Cooper Vision
 • Kategori: Aylık Şeffaf Lensler
 • Ambalaj: 1 kutuda 6 lens
  • 22 saat önce Antalya ilinden sipariş verildi.
  • 23 saat önce Edirne ilinden sipariş verildi.
  • 18 saat önce Eskişehir ilinden sipariş verildi.
  • 16 saat önce Kırklareli ilinden sipariş verildi.
Paylaş:

Miyop ve Hipermetrop Hastalara Uygundur

CooperVision Biofinity® XR lensleri, uç dereceler için tasarlanmıştır, böylece çok daha fazla miyop ve hipermetrop hastanız Biofinity kontakt lenslerin sağladığı konfor ve netlikten faydalanabilir.

Biofinity'nin kendini kanıtlamış lens malzemesi, tasarımı ve uygulama yaklaşımı sayesinde Biofinity XR'nin, kontakt lense yeni başlayacak veya halihazırda kullandıkları markadan memnun olmayan hastalarınız için, uygun olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca Biofinity XR, mevcut geniş yelpazedeki hidrojel lensleri takıp en son silikon hidrojel lens teknolojisine geçmek isteyenler için de çok uygundur.

Patentli Aquaform® Teknolojisi

Biofinity sferik lenslerde bulunan, aynı lens malzemesi ve tasarımdan yararlanan Biofinity XR, damla uygulama ihtiyacını en aza indirebilmeye yardımcı olacak bir konfor* sağlar.

CooperVision'un özel Aquaform Teknolojisi, Biofinity XR'yi lens içerisindeki suyu tutan ve dehidrasyonu en aza indiren, doğal olarak su sever bir kontakt lens haline getirir. Ayrıca daha fazla konfor ve nefes alabilirlik sağlamak adına düşük modülüs ile yüksek oksijen iletkenliği özelliklerini bir araya getirmektedir.

 

Stok durumu: %77

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Biofinity XR İÇİN 1 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
D
– 22.10.2015 12:02:58

Göz numaram +10 ,ve 2 gun önce elime gecti lenslerim, ve lensler müthis komforlu, Lensal.com a tesekkur ederim bu kadar yuksek bir numara lens olmasına ragmen hızlı bir sekilde elime ulastırdıkları için, benim için çok önemli çünkü gözlerim ileri derece bozuk olduğu için.. TEŞEKKÜR EDERİM..

YORUM EKLE