Cooper Vision Lens Ürünleri

Biofinity Biofinity
 • ÇOK SATAN
Biofinity
109.90 TL - 119.90 TL

Biofinity aylık lens esnek kullanımı mümkün kılan yüksek oksijen geçirgenliği ve kullanıcıya rahatlık sağlayan yüksek su içeriği ile konforlu bir lenstir.

Biofinity XR
139.90 TL - 159.90 TL

CooperVision Biofinity® XR lensleri, uç dereceler için tasarlanmıştır, böylece çok daha fazla miyop ve hipermetrop hastanız Biofinity kontakt lenslerin sağladığı konfor ve netlikten faydalanabilir.

Avaira Vitality
69.90 TL - 84.90 TL

Avaira Vitality aylık lens CooperVision markasının yüksek oksijen geçirgenliği sahip kontakt lensidir. Aynı zamanda  UV-bloke edici özelliği vardır.

Biomedics 55
84.90 TL - 99.90 TL

Biomedics 55 aylık lens üstün konforun yanında UV (Ultraviyole) koruması da sağlar.

Proclear
80.90 TL - 89.90 TL

CooperVision Proclear® lensleri, kontakt lens kullanmayı bırakanların en çok dile getirdiği bırakma sebebine hitap etmektedir: rahat edememe. Bir hidrojel lens ile olağanüstü bir gün boyu rahatlık isteyen hastalar için.

Clariti 1 Day
79.90 TL - 94.90 TL

Clariti 1 Day, günlük tek kullanımlık lenslerin sağladığı kolaylık, silikon hidrojelin sunduğu sağlıklı çözüm.

MyDay
89.90 TL - 94.90 TL

MyDay günlük tek kullanımlık lenslerin sağladığı kolaylık, silikon hidrojelin sunduğu sağlıklı çözüm. Yeni ithalat yapılmamaktadır. Stoklar ile sınırlıdır. 

Proclear 1 Day
64.90 TL - 79.90 TL

Proclear 1 Day günlük kullan-at lens ile gün sonun rahatsızlığı tarihe karışıyor. Çünkü bu günlük kullan-at lensleri, kullanıcıların olağanüstü seviyede konfor ve gün sonu rahatlığı sağlaması için tasarlandı.

Biofinity Toric Biofinity Toric
 • ÇOK SATAN
Biofinity Toric
119.90 TL - 134.90 TL

Biofinity Toric aylık torik lens CooperVision firmasının toric (Astigmatism) kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir. 

Biofinity Toric XR
249.90 TL - 289.90 TL

Biofinity Toric XR yüksek numaralı aylık toric lens CooperVision firmasının torik (Astigmatism) kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir. 

Proclear Toric XR
138.00 TL - 145.90 TL

CooperVision Proclear® aylık toric lens, üstün bir görme sağlığı ve konfor sağlama konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahiptir.

Clariti 1 Day Toric
80.90 TL - 94.90 TL

Clariti 1 Day Toric, silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık lenslerle daha sağlıklı* astigmat düzeltimi .

Biofinity Multifocal
169.90 TL - 184.90 TL

CooperVision Biofinity® multifokal aylık multifocal lensi presbiyop hastalara uygulamada basitleştirilmiş bir yaklaşıma sahip olan üst düzey bir lenstir.

Clariti 1 Day Multifocal
99.90 TL

Clariti 1 Day Multifocal, silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık lenslerle presbiyopinizi daha sağlıklı* yoldan düzeltin.

Proclear Multifocal XR
194.00 TL - 209.90 TL

Esnek kullanımı mümkün kılan yüksek oksijen geçirgenliği. Kullanıcıya rahatlık sağlayan yüksek su içeriği.

All In One Light 360 ml All In One Light 360 ml
 • TREND
All In One Light 360 ml
34.90 TL

Cooper Vision marka  All In One Light 360 ml kontakt lens solüsyonu antibakteriyel lens kabı ile birlikte çok daha güvenli ve hijyenik. Yüksek etkili, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu yüksek dezenfeksiyon standartları ile silikon hidrojel kontakt lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. Uygun fiyat ve yüksek etki ile lens kullanıcıları tarafından beğenilen ve tercih edilen bir kontakt lens solüsyonudur.

Cooper Vision Marka Avantajlı Lens Özellikleri

Dünyanın en köklü lens üretici firmalarından biri olan Cooper Vision, yeni nesil kontak lensleri ile şuan için 100’den fazla ülkede satış gerçekleştirmektedir. Görme kusurlarının ortadan kaldırılması adına günlük kullan at ve uzun süreli kullanım lensleri ile hizmet vermektedir. 

Cooper Vision özel üretim kontak lensleri sayesinde nemi hapsederken aynı zamanda hava akışını sağlar ve gözlerin uzun süre sağlıklı kalmasını sağlar. Cooper Vision marka lens farklı renk seçenekleri ve teknik özelliklerle satışa sunulmaktadır. 

Cooper Vision Marka Renkli Lens Ürün Kataloğu 

Cooper Vision marka lensler günlük kullan at özelliklerinin yanı sıra, farklı renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Çarpıcı alternatif renk seçenekleri ile her göz için uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Kendiliğinden ıslanabilir olma özelliği sayesinde kullanıcıları ekstra nemlendirme ihtiyacından kurtaran lensler, doğal göz renginizle uyum sağlayarak yüksek konfor sağlamaktadır. 

Uzun süreli lens üretimiyle tanınan Cooper Vision, sağlık ve konforu bir arada arayan kullanıcılar için en iyi alternatiflerden biridir. Özel aquaform teknolojisine sahip lens özellikleri, yüksek nefes alabilirlik ve hidrofilik lensler sayesinde aradığınız konforu ve yüksek performansı bir arada bulabilirsiniz. 

Cooper Vision Marka Lens Ürün Detayları 

Dünyanın önde gelen lens üreticilerinden biri olan Cooper Vision, görme kusurlarını ortadan kaldırdığı gibi gözlere derinlik ve parlaklık kazandırarak, ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı sunmaktadır. Cooper Vision marka kontak  lens ürün detayları:

 • Miyopi, hipermetropi, astigmanatiz, presbiyopi vb. görme kusurlarını yok eder,
 • UVA ve UVB koruması,
 • Silikon hidrojel teknolojisi,
 • Akıllı silikon teknolojisi ile sürekli nemli kalma özelliği vb. 

Daha birçok farklı avantajla sunulmaktadır. Cooper Vision marka lenslerin teknik özelliklerine göre değişmektedir. 

Cooper Vision Marka Lens Modelleri 

Cooper Vision, geniş çapta görme bozukluklarına sahip hastaların, görme yetilerini ideal seviyeye çıkarmaktadır. Sitemiz üzerinden avantajlı fiyatlarla satın alabileceğiniz Cooper Vision marka güvenceli lens modelleri:

 • Clariti 1 Day,
 • MyDay,
 • Biofinity,
 • Avaira,
 • Biomedics 55,
 • Proclear,
 • Allı n One Light,

Olarak sınıflandırılmaktadır. Lens solüsyonlarından en iyi model lenslere kadar geniş seçeneklerle sunulan kontak lensler hastaların yeniden görme becerilerini en iyi seviyeye çıkarmaktadır. 

Miyopi, hipermetropi, astigmatizm, presbiyopi vb. farklı görme sorunları için yüksek kaliteli lensleri tercih edebilirsiniz. Günlük kullan at lenslerle birlikte farklı modelleri tercih ederek uzun süreli kullanıma sahip lensleri satın alabilirsiniz. 

Cooper Vision Marka Lenslerin Kullanım Avantajları Nelerdir?

Cooper Vision lesnler, 3. nesil silikon hidrojel teknolojisi ile 12 saate kadar etkili kullanıma sahip özelliklerle üretilmektedir. 1. Sınıf UV koruması sağlayan kontak lensler, kalıcı nemlilik sağlayarak gözler için yüksek konfor sağlamaktadır. Gözlerde kurumaya bağlı olarak oluşacak sorunlara karşı yüksek etkilere sahip bu lensleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Cooper Vision lenslerin avantajları:

 • Görme kusurları ortadan kaldırılır,
 • Gözlerin daha beyaz ve parlak görünmesini sağlar,
 • Aquagen teknolojisi ile gözlerin gün boyu nemli kalmasını sağlar,
 • UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar,
 • Yüksek nefes alma teknolojisi ile konfor sağlar,
 • Yumuşa ve esnek yapısıyla yaşam kalitesini artırır.

Cooper Vision güvencesiyle satışa sunulan tüm avantajlı lens modellerine firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye2nin en güncel online lens satış mağazası olan firmamız, uygun fiyat seçenekleriyle 1. Sınıf kontak lensleri sizlere sunmaktadır. 

Cooper Vision üstün teknolojisine sahip lensler, dünya çapında yaygın kullanıma sahip, güvenilir ve görüş kalitesini maksimuma çıkarma özellikleriyle dikkat çekmektedir. Hemen hemen tüm göz sorunlarına karşı kontak lensler göz sağlığınızı korumanızda en büyük yardımcınızdır.