100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Büyük fotoğraf

DİSTRİBÜTÖR ÜRÜNÜ

STOK SKORU 60/100 Stok skoru nedir?

Clariti 1 Day Multifocal


Clariti 1 Day Multifocal, silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık lenslerle presbiyopinizi daha sağlıklı* yoldan düzeltin.

1 kutuda 30 adet lens vardır.

Fiyat: 99,90 TL
2 Kutu Alana %5 indirim (Kutu fiyatı: 94,91 TL)
4 Kutu Alana %10 indirim (Kutu fiyatı: 89,91 TL)
6 Kutu Alana %15 indirim (Kutu fiyatı: 84,92 TL)
12 Kutu Alana %15 indirim (Kutu fiyatı: 84,92 TL)
24 Kutu Alana %15 indirim (Kutu fiyatı: 84,92 TL)

*Tüm fiyatlara KDV dahildir ve ürünler fatura ile birlikte gönderilmektedir.

Lens değerlerinizi seçiniz. Nedir?

Ürün Bilgisi

Presbiyopi için Türünün Tek Örneği

CooperVision clariti® 1 day multifocal,.günlük tek kullanımlık lenslerin kolaylığını ve silikon hidrojemin sağlıklı avantajlarını tek bir lenste sunan tek üründür. Çünkü bu ürün, günümüzde presbiyopi için mevcut olan tek silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık kontakt lenstir.

Silikon hidrojel lensler, hidrojel lenslerdekine göre daha fazla oksijenin korneanızdan geçmesine izin verir. Bu önemlidir; çünkü silikon hidrojel, lenslerin “nefes alabilme” kapasitesini artırarak gözlerin daha beyaz ve daha parlak olmasını sağlar ve ve daha sağlıklı* bir lens deneyimi sunar.

Güvenebileceğiniz, Gün Boyu Süren Mükemmel Konfor

Silikon hidrojelin sağlık açısından sağladığı yararların yanı sıra konfora da odaklanıyoruz. Bu nedenle de clariti 1 day lenslerinde benzersiz AquaGen™ teknolojisini kullanıyoruz. AquaGen işlemiyle üretilen lensler, doğal olarak su moleküllerini çekip lens yüzeyine bağlayarak gözleriniz için gün boyu nem ve konfor sağlar.

Presbiyopi için dünyanın tek silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık kontakt lensi olan clariti 1 day multifocal'in sağlıklı avantajlarını ve her gün sağladığı kolaylıkları göz uzmanınıza sorun.

*Arşiv verileri; clariti 1 day, etafilcon A lensler'e kıyasla daha beyaz gözler sağlar.

**Uyarı: UV ışığını absorbe eden kontakt lensler UV ışığını absorbe eden göz koruyucularının (UV ışığını absorbe eden gözlükler ya da güneş gözlükleri gibi) yerini tutamazlar; çünkü gözü ve çevresindeki alanı tamamen kaplayamazlar. Hastalar UV ışığını absorbe eden göz koruyucularını talimata uygun şekilde kullanmaya devam etmelidir.


KULLANICI YORUMLARI

YORUM YAZ
Tüm yorumları okumak için tıklayınız
Coopervision
https://www.lensal.com/coopervision