100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Büyük fotoğraf

5/5

(1 yorum)

DİSTRİBÜTÖR ÜRÜNÜ

STOK SKORU 80/100 Stok skoru nedir?

Biofinity Multifocal


CooperVision Biofinity® multifokal aylık multifocal lensi presbiyop hastalara uygulamada basitleştirilmiş bir yaklaşıma sahip olan üst düzey bir lenstir.

1 kutuda 6 adet lens vardır.

Fiyat: 154,90 TL
2 Kutu Alana %5 indirim (Kutu fiyatı: 147,16 TL)
4 Kutu Alana %7 indirim (Kutu fiyatı: 144,06 TL)

*Tüm fiyatlara KDV dahildir ve ürünler fatura ile birlikte gönderilmektedir.

Lens değerlerinizi seçiniz. Nedir?

Ürün Bilgisi

Dengeli Progresif™ Teknolojisi

CooperVision Biofinity® multifokal, presbiyop hastalara uygulamada basitleştirilmiş bir yaklaşıma sahip olan üst düzey bir lenstir.

Bu lens, Biofinity silikon hidrojel lens malzemesi ile Dengeli Progresif teknolojimizin kilit unsurlarını bir arada toplamaktadır. Bu gelişmiş tasarımda, her iki lenste de yakın, orta ve uzak mesafelerde net bir görüş sağlayan, birden fazla görme düzeltimi bölgesi bulunmaktadır.

Akıcı uygulama yaklaşımımız ve benzersiz teknolojimiz, çok daha fazla hastaya kolaylıkla ve esnek bir şekilde lens uygulayabileceğiniz ve onlara kusursuz bir görüş sağlayacağınız anlamına gelmektedir.

Patentli Aquaform® Teknolojisi

CooperVision'un özel Aquaform Teknolojisi Biofinity multifocal'i, suyu lens içerisindeki tutarak dehidrasyonu en aza indiren, doğal olarak hidrofilik bir kontakt lens haline getirir.Ayrıca daha fazla konfor ve nefes alabilirlik sağlamak adına düşük elastikiyet modülüsü ile yüksek oksijen iletkenliği özelliklerini bir araya getirmektedir.

Biofinity multifocal lensleri, hayat tarzları bakımından, okuma gözlüklerine veya geleneksel bifokal lenslere göre daha iyi bir alternatif arayan presbiyop hastalarınız için mükemmel bir seçimdir.


KULLANICI YORUMLARI

YORUM YAZ
; 20.10.2015 14:11:36
Uzak yakın görüşte müthiş bir lens , diğer markalarına kullandım fakat biofinity ayrı bir güzel , yok gibi gözde , çok konforlu.
5/5 5 yıldız

Tüm yorumları okumak için tıklayınız
Coopervision
https://www.lensal.com/coopervision