100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Büyük fotoğraf

5/5

(1 yorum)

DİSTRİBÜTÖR ÜRÜNÜ

STOK SKORU 77/100 Stok skoru nedir?

Biofinity XR


CooperVision Biofinity® XR lensleri, uç dereceler için tasarlanmıştır, böylece çok daha fazla miyop ve hipermetrop hastanız Biofinity kontakt lenslerin sağladığı konfor ve netlikten faydalanabilir.

1 kutuda 6 adet lens vardır.

Fiyat: 129,90 TL
2 Kutu Alana %5 indirim (Kutu fiyatı: 123,41 TL)
4 Kutu Alana %10 indirim (Kutu fiyatı: 116,91 TL)

*Tüm fiyatlara KDV dahildir ve ürünler fatura ile birlikte gönderilmektedir.

Lens değerlerinizi seçiniz. Nedir?
Ürün Bilgisi

Miyop ve Hipermetrop Hastalara Uygundur

CooperVision Biofinity® XR lensleri, uç dereceler için tasarlanmıştır, böylece çok daha fazla miyop ve hipermetrop hastanız Biofinity kontakt lenslerin sağladığı konfor ve netlikten faydalanabilir.

Biofinity'nin kendini kanıtlamış lens malzemesi, tasarımı ve uygulama yaklaşımı sayesinde Biofinity XR'nin, kontakt lense yeni başlayacak veya halihazırda kullandıkları markadan memnun olmayan hastalarınız için, uygun olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca Biofinity XR, mevcut geniş yelpazedeki hidrojel lensleri takıp en son silikon hidrojel lens teknolojisine geçmek isteyenler için de çok uygundur.

Patentli Aquaform® Teknolojisi

Biofinity sferik lenslerde bulunan, aynı lens malzemesi ve tasarımdan yararlanan Biofinity XR, damla uygulama ihtiyacını en aza indirebilmeye yardımcı olacak bir konfor* sağlar.

CooperVision'un özel Aquaform Teknolojisi, Biofinity XR'yi lens içerisindeki suyu tutan ve dehidrasyonu en aza indiren, doğal olarak su sever bir kontakt lens haline getirir. Ayrıca daha fazla konfor ve nefes alabilirlik sağlamak adına düşük modülüs ile yüksek oksijen iletkenliği özelliklerini bir araya getirmektedir.

 


KULLANICI YORUMLARI

YORUM YAZ
; 22.10.2015 12:02:58
Göz numaram +10 ,ve 2 gun önce elime gecti lenslerim, ve lensler müthis komforlu, Lensal.com a tesekkur ederim bu kadar yuksek bir numara lens olmasına ragmen hızlı bir sekilde elime ulastırdıkları için, benim için çok önemli çünkü gözlerim ileri derece bozuk olduğu için.. TEŞEKKÜR EDERİM..
5/5 5 yıldız

Tüm yorumları okumak için tıklayınız
Coopervision
https://www.lensal.com/coopervision