Güven Damgası Purevision Multi-Focal

Purevision Multi-Focal

219.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava Purevision Multi-Focal Kargo Bedava.
Adet Fiyat DAHA UCUZ
4 kutu ve üzeri 199.90 TL 80.00 TL daha az öde

 • Marka: Bausch + Lomb
 • Kategori: Multi - Focal Lensler
 • Ambalaj: 1 kutuda 6 lens
  • 4 saat önce Denizli ilinden sipariş verildi.
  • 12 saat önce Kastamonu ilinden sipariş verildi.
  • 11 saat önce Adana ilinden sipariş verildi.
  • 11 saat önce Adana ilinden sipariş verildi.
Presbiyopik hastalar için geliştirilmiş, yeni tasarım teknolojisiyle, yakındaki, uzaktaki ve aradaki nesneleri net ve berrak görmeyi sağlayan aylık kullanımlı yumuşak kontakt lens.

Stok durumu: %85

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Purevision Multi-Focal İÇİN 3 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
I
– 10/21/2013 3:41:31 PM

Gerek dış görünüş olarak gerekse kullanılabilirliği açısından son derece kullanışlı bir ürün.Ben hayatımda ilk defa lens kullanıyorum 1-2 gün sıkıntı çektım takarken terledim sıkıntı yaptım ama şu an kısa zamanda takıp çıkartabiliyorum,dikkat etmeniz gereken en önemli konu hijyen olmanız gerisi inanın çok kolay.Her gün bunu icad edene dua ediyorum,ben sabah kullanıp akşam çıkarıyorum böylece kornea da hava almış oluyor,herkese tavsiye ederim uzak yakın problemim kalmadı lazer mi asla geri dönüşü

S
– 2/16/2012 11:50:39 PM

Güzel bir lens. Ama derecelerini seçmek bir sorun. Firmanın sipariş veren kişiden reçete isteyip ona göre sipariş numarasını belirlemesi gerektiğini düşünüyorum. Tekrar sipariş vermek istiyorum ancak nereyi nasıl işaretleyeceğimi hatırlamıyorum. İşaretlemelerin yanlış olacağınada eminim. Geçen sefer müşteri hizmetlerinden yardım istemeseydim, yanlış numara işaretlemiştim.

M
– 8/22/2009 1:51:08 AM

ben +1 sol ve +1 sag gozum ıcın kulandıgım lensım Purevision Multi Focal uzak ve yakın ıcın kulanıyorum fakat dıger Acuvue Bifocal veya Focus PROGRASSIVES veya Soflens Multi focal lens ler den herhangı bırınıde kulanabılırmıyım bana uzun omurlu ve oksıjenı en gecırgen olanını tavsıye ederrmısınız ucretı onemlı degıl uzun kulanımlı ve saglıklı olanı kulanmek ıstıyorum ve gecelerı ısım geregı cok sık cıkaramoıyorum saygılar sunarım

YORUM EKLE