Güven Damgası PureVision 2 For Astigmatism

PureVision 2 For Astigmatism

169.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava PureVision 2 For Astigmatism Kargo Bedava.

PureVision 2 For Astigmatism aylık torik lens Bausch + Lomb firmasının torik (Astigmatism) kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir. Ürün bünyesinde 3 önemli teknolojiyi barındırmaktadır. HD Optics - Görüntüdeki küresel bozunmayı azaltan özel bir teknolojidir. (Spherical aberration) yani kullanıcı deneyiminde genellikle insan gözlerinde hale olarak görülen ışık kırılmasını azaltır.

 • Marka: Bausch + Lomb
 • Kategori: Toric (Astigmatik) Lensler
 • Ambalaj: 1 kutuda 6 lens
  • 9 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 9 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 15 saat önce Ankara ilinden sipariş verildi.
  • 15 saat önce Ankara ilinden sipariş verildi.
Bausch + Lomb firmasının Torik kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir. Ürün bünyesinde 3 önemli teknolojiyi barındırmaktadır. HD Optics - Görüntüdeki küresel bozunmayı azaltan özel bir teknolojidir. (Spherical aberration) yani kullanıcı deneyiminde genellikle insan gözlerinde hale olarak görülen ışık kırılmasını azaltır.
Auto Align Design - Balast yani denge kullanıcı deneyiminde lensin dengesini koruma durumunun iyileştirilmesi böylece temiz görüşün sürekliliğinin sağlanması amaçlanmıştır.
ComfortMoist - ince ve nem açısından zengin, günboyu göz komforunuzu sağlamayı hedefleyen teknoloji

Bir kutuda 6 adet lens bulunmaktadır, lenslerin her biri bir gözde her gün çıkartılmak koşulu ile 1 ay sonunda değiştirilmesi gerekmektedir.

Bir kutu lens bir göz için 180 gün kullanılır
Bir kutu lens iki göz için 90 gün kullanılır.

Stok durumu: %95

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

PureVision 2 For Astigmatism İÇİN 2 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
Y
– 7/23/2014 8:25:20 PM

Lensal siparis konusunda 10 numara hizmet veriyor.4 senedir musterisiyim ve gayet memnunum.Lense gelelim.Eski modeli tam gozumun olcusundeydi ama o seri sona erince mecburen bu yenisine gectim.ancak yenisinin standart BCsi daha buyuk oldugundan konforu daha dusuk geldi.gece lensle yatmaktan dolayi gozum enfeksiyon kapinca doktora gittim.her gece cikarmami soyledi.hata bende ama bu lensin hava gecirgenligi de biraz zayifmis.doktorun onerisi uzerine oasyse gececegim.

A
– 8/1/2013 12:03:14 PM

Ürün yeni elime geçti. Gayet güzel şimdilik. Ama Lens işi gerçekten kişiden kişiye değişiyor. Göz yapısı ile alakalı. Benim için çok iyi olan lens başkası için çok kötü olabilir. Yorumlara göre Lens hakkında bilgi alınmaz. Denemek lazım en iyi 5 Lens markasını, mutlaka içinden biri gözünüzle uyumludur ve uyumlu olanı bulduktan sonra değiştirmemek lazım.

YORUM EKLE