Güven Damgası Biotrue ONEday

Biotrue ONEday

99.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava Biotrue ONEday Kargo Bedava.
Adet Fiyat DAHA UCUZ
4 kutu ve üzeri 89.90 TL 40.00 TL daha az öde

Biotrue ONAday günlük kullan-at kontak lens. %78 su oranı ile günlük lenste üstün konfor. Normal insan gözünün su oranıyla aynı derecede üretilen Biotrue ONAday ile tüm gün gözünüzde lens yokmuş hissi yaşayacaksınız. High Definition Optics teknolojisi ile parlak güneş ışığı altında bile hale ve yansımaları kırıcı özelliği ile daha net görüş sağlayacak.

 • Marka: Bausch + Lomb
 • Kategori: Günlük Lensler
 • Ambalaj: 1 kutuda 30 lens
  • 6 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 11 saat önce Muğla ilinden sipariş verildi.
  • 6 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 22 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
BioTrue One günlük kullan at kontak lensidir.
En sonunda Su oranı gözleriniz için uygun bir kontak lens üretildi. Normal insan gözünün su oranıyla aynı derecede üretilen BIO True Ona day ile tüm gün gözünüzde lens yokmuş hissi yaşayacaksınız. High Definition Optics teknolojisi ile parlak güneş ışığı altında bile Hale ve yansımaları kırıcı özelliği ile daha net görüş sağlayacak.

Stok durumu: %95

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Biotrue ONEday İÇİN 2 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
S
– 9/28/2018 10:40:08 AM

Aylık lens yerine günlüğe geçtim, çok memnunum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Sadece aylık lense göre biraz ince. Eğer gözünüzle yanlışlıkla oynarsanız katlanıp köşelere kaçma ya da düşme ihtimali olabilir ama bunun lensin kusuru olmadığını düşünüyorum.

M
– 7/18/2016 1:46:06 PM

Bu üründen geçen haftalarda satın aldım, içinden yırtık ve deforme olmuş lensler de çıktı. Tamamı değil ama 10 tane kadarı böyleydi.

YORUM EKLE