Bausch + Lomb Lens Ürünleri

Ultra Ultra
 • TREND
Ultra
155.00 TL - 169.90 TL

Bausch + Lomb ULTRA kontak lensler en yüksek oksijen geçirgenliği ve MoistureSeal Teknolojisi ile size daha net görüş sağlar.

Purevision 2 HD
119.90 TL

Purevision 2 HD aylık lenste kullanılan comfort moist teknolojisi sayesinde lensleriniz gün boyu nemli kalır. İnce yapısına rağmen tutulması ve uygulaması çok kolay bir lenstir. Gün boyu, konforlu ve doğal hissetmenizi sağlar.

Purevision
119.90 TL

Purevision aylık lens gece gözde kalabilme özelliğine sahiptir. %36 su içeriğine sahip silikon hidrojel bir lenstir. Lens yüzeyi devamlı nemli kalır. Purevison lensi artık üretilmediği için tüm siparişler Purevison 2 HD ile değiştirilmektedir. Yeni nesil Purevision 2 HD için tıklayınız.

Soflens 38
89.90 TL

23 Ocak 2020 tarihi itibari ile Türkiye'ye ithal edilmemektedir.Soflens 38 aylık lens %38 su içeriği ve ince yapısından dolayı hassas gözler için uygundur. Yüksek oksijen iletkenliğne sahiptir. Mart 2019'dan itibaren ithalatı, Bausch+Lomb firması tarafından, kişiye özel, yurtdışı siparişi olarak yapılacaktır. Teslimat süresi 4-6 hafta'dır.

Soflens (59) Comfort
79.90 TL

Soflens (59) Comfort aylık lens uyumlu su içeriği, nem ve oksijen geçirgenliği ile yüksek konfor sağlar.

Silsoft
350.00 TL

Katarakt ameliyatı geçirmiş çocuklar veya Afak (aphakia) yetişkinler için özel olarak dizayn edilmiş yıllık lenslerdir. (elastofilcon A) maddesinden yapılmıştır. Şişe ile satılmaktadır. Her göz için bir şişe sipariş ediniz.

Biotrue ONEday
89.90 TL - 99.90 TL

Biotrue ONAday günlük kullan-at kontak lens. %78 su oranı ile günlük lenste üstün konfor. Normal insan gözünün su oranıyla aynı derecede üretilen Biotrue ONAday ile tüm gün gözünüzde lens yokmuş hissi yaşayacaksınız. High Definition Optics teknolojisi ile parlak güneş ışığı altında bile hale ve yansımaları kırıcı özelliği ile daha net görüş sağlayacak.

Soflens One Day (30 gün)
59.90 TL - 69.90 TL

Soflens One Day günlük lens % 59 su içeriğiyle son derece konforlu, günlük kullanımlı, yumuşak kontakt lenstir. Mart 2019'dan itibaren ithalatı yapılmamaktadır. Stok sadece Bausch+Lomb firmasının stokları ile sınırlıdır. Sipariş vermeden önce müşteri hizmetlerimizden stok bilgisi alabilirsiniz.

Soflens One Day (90 gün)
183.90 TL - 189.90 TL 187.90 TL

Soflens One Day günlük lens % 59 su içeriğiyle son derece konforlu, günlük kullanımlı, yumuşak kontakt lenstir.

Soflens For Astigmatism
149.90 TL

Soflens For Astigmatism aylık torik lens Bausch + Lomb firmasının torik (Astigmatism) kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir. 

PureVision 2 For Astigmatism
169.90 TL

PureVision 2 For Astigmatism aylık torik lens Bausch + Lomb firmasının torik (Astigmatism) kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir. Ürün bünyesinde 3 önemli teknolojiyi barındırmaktadır. HD Optics - Görüntüdeki küresel bozunmayı azaltan özel bir teknolojidir. (Spherical aberration) yani kullanıcı deneyiminde genellikle insan gözlerinde hale olarak görülen ışık kırılmasını azaltır.

Soflens Daily Disposable Toric
80.90 TL - 89.90 TL

Soflens Daily Disposable for Astigmatism günlük torik lens, Bausch + Lomb firmasının astigmatlı (Astigmatism) kullanıclar için ürettiği günlük kullan-at toric lenstir. 1 kutuda 30 adet lens vardır.

Biotrue ONEday for Astigmatism Biotrue ONEday for Astigmatism
 • YENİ
Biotrue ONEday for Astigmatism
89.90 TL - 99.90 TL

Biotrue® ONEday for Astigmatism günlük lens Yüzey Aktif Teknolojisi ile göz gibi çalışarak korneanın doğal su oranına eşit su oranına eşitliği sağlar (%78), sağlıklı gözyaşını taklit ederek nem kaybını önlemeye yardımcı olur, açıkgözün ihtiyaç duyduğu oksijen iletimini sağlar.

Soflens StarColors II (Numarasız)
69.90 TL

Hareli, 2 renk baskıyla son derece doğal görünümlü, aylık lenstir. Bausch+Lomb firması tarafından 15.03.2019 tarihinden itibaren ithalatı yapılmamaktadır. Stoklar ithalatçı firmanın stokları ile sınırlıdır. Yurtdışı kişiye özel sipariş alınmamaktadır. Kesin stok bilgisi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Soflens StarColors II (Numaralı)
69.90 TL

Hareli, 2 renk baskıyla son derece doğal görünümlü, aylık lenstir. Bausch+Lomb firması tarafından 15.03.2019 tarihinden itibaren ithalatı yapılmamaktadır. Stoklar ithalatçı firmanın stokları ile sınırlıdır. Yurtdışı kişiye özel sipariş alınmamaktadır. Kesin stok bilgisi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Optima Natural Look (Numarasız)
118.90 TL

1 kutuda 2 adet renkli (plano - numarasız) lens vardır. Bausch+Lomb firması tarafından 15.03.2019 tarihinden itibaren ithalatı yapılmamaktadır. Stoklar ithalatçı firmanın stokları ile sınırlıdır. Yurtdışı kişiye özel sipariş alınmamaktadır. Kesin stok bilgisi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Optima Natural Look (Numaralı)
59.90 TL

1 kutuda 1 adet renkli numaralı lens vardır. Bausch+Lomb firması tarafından 15.03.2019 tarihinden itibaren ithalatı yapılmamaktadır. Stoklar ithalatçı firmanın stokları ile sınırlıdır. Yurtdışı kişiye özel sipariş alınmamaktadır. Kesin stok bilgisi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Amazon Colours (Numarasız)
74.90 TL - 79.90 TL

Amazon Colours aylık renkli lens. Numaralı Amazon Colours için tıklayınız. Mart 2019'dan itibaren ithalatı yapılmamaktadır. Stok sadece Bausch+Lomb firmasının stokları ile sınırlıdır. Sipariş vermeden önce müşteri hizmetlerimizden stok bilgisi alabilirsiniz.

Amazon Colours (Numaralı)
74.90 TL - 79.90 TL

Amazon Colours aylık renkli numaralı lens. Numarasız (Plano) Amazon Colours için tıklayınız. Mart 2019'dan itibaren ithalatı yapılmamaktadır.

Purevision 2 Multi-Focal
199.90 TL - 219.90 TL

Presbiyopik hastalar için geliştirilmiş, yeni tasarım teknolojisiyle, yakındaki , uzaktaki ve aradaki nesneleri net ve berrak görmeyi sağlayan aylık kullanımlı yumuşak kontak lens.

Biotrue 300 ml + 120 ml (SET) Biotrue 300 ml + 120 ml (SET)
 • ÇOK SATAN
Biotrue 300 ml + 120 ml (SET)
64.90 TL

Bausch + Lomb bilim insanları gözlerden ilham aldılar ve Biotrue™ yu geliştirdik. Yeni Biotrue™ aynen gözleriniz gibi çalışmak üzere formüle edilmiş bir kontakt lens solüsyonudur, çünkü: Gözlerinizde doğal olarak bulunan nemlendiriciyi içerir. Sağlıklı gözyaşı pH oranına eşdeğerdir. Faydalı göz yaşı proteinlerini aktif tutar.

2 x Biotrue 300 ml (SET)
69.90 TL

2 x Biotrue 300 ml (SET) avantajlı kontakt lens solüsyonu. Biotrue™ aynen gözleriniz gibi çalışmak üzere formüle edilmiş bir kontakt lens solüsyonudur, çünkü: Gözlerinizde doğal olarak bulunan nemlendiriciyi kendi içinde barındırır. Avantajlı Biotrue solüsyon setleri ve diğer solüsyonlar için lens solüsyonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Biotrue 300 ml
39.90 TL

Biotrue 300 ml kontakt lens solüsyonu. Biotrue™ aynen gözleriniz gibi çalışmak üzere formüle edilmiş bir kontakt lens solüsyonudur, çünkü: Gözlerinizde doğal olarak bulunan nemlendiriciyi kendi içinde barındırır. Avantajlı Biotrue solüsyon setleri ve diğer solüsyonlar için lens solüsyonlarısayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2 x Biotrue 120 ml (SET)
39.90 TL

Bausch + Lomb bilim insanları gözlerden ilham aldılar ve Biotrue™ yu geliştirdik. Yeni Biotrue™ aynen gözleriniz gibi çalışmak üzere formüle edilmiş bir kontakt lens solüsyonudur, çünkü: Gözlerinizde doğal olarak bulunan nemlendiriciyi içerir. Sağlıklı gözyaşı pH oranına eşdeğerdir. Faydalı göz yaşı proteinlerini aktif tutar.

Biotrue 120 ml
24.90 TL

Biotrue 120 ml kontakt lens solüsyonu küçük boyu ile her zaman yanınızda. Biotrue™ aynen gözleriniz gibi çalışmak üzere formüle edilmiş bir kontakt lens solüsyonudur, çünkü: Gözlerinizde doğal olarak bulunan nemlendiriciyi kendi içinde barındırır.  Avantajlı Biotrue solüsyon setleri ve diğer solüsyonlar için lens solüsyonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Biotrue 60 ml
19.90 TL

Biotrue 60 ml kontakt lens solüsyonu küçük boyu ile her zaman yanınızda. Biotrue™ aynen gözleriniz gibi çalışmak üzere formüle edilmiş bir kontakt lens solüsyonudur, çünkü: Gözlerinizde doğal olarak bulunan nemlendiriciyi kendi içinde barındırır. 

Renu MultiPlus 360 ml + 120 ml (SET) Renu MultiPlus 360 ml + 120 ml (SET)
 • ÇOK SATAN
Renu MultiPlus 360 ml + 120 ml (SET)
59.90 TL

Renu MultiPlus 360 ml + 120 ml avantajlı set ile hem evinizde veya işyerinizde bulundurabilir hem de yanınızda Renu solüsyonunuzu taşıyabilirsiniz. Renu Multiplus tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. Günlük temizlik ile uzun süreli rahatlık sağlar.Temizler, durular, dezenfekte eder, nemlendirir ve saklar. Avantajlı Renu solüsyon setleri ve diğer solüsyonlar için lens solüsyonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Renu MultiPlus 360 ml
39.90 TL

Tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. Günlük temizlik ile uzun süreli rahatlık.Temizler, durular, dezenfekte eder, nemlendirir ve saklar.

2 x Renu MultiPlus 360 ml (SET)
74.90 TL

Avantajlı Renu MultiPlus 360 ml solüsyon seti. Tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. Günlük temizlik ile uzun süreli rahatlık.T emizler, durular, dezenfekte eder, nemlendirir ve saklar.

2 x Renu Multiplus 120 ml (SET)
34.90 TL

2 x Renu Multiplus 120 ml seyahatlerinizde ve günlük yaşantınızda yanınızda taşıyabileceğiniz solüsyon seti, hemde daha avantajlı fiyata. Tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. Temizler, durular, dezenfekte eder, nemlendirir ve saklar.  Avantajlı Renu solüsyon setleri ve diğer solüsyonlar için lens solüsyonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Renu Multiplus 120 ml
22.90 TL

Renu Multiplus 120 ml kontakt lens solüsyonu küçük boyu ile her zaman yanınızda. Renu Multiplus tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. Günlük temizlik ile uzun süreli rahatlık.Temizler, durular, dezenfekte eder, nemlendirir ve saklar. Avantajlı Renu solüsyon setleri ve diğer solüsyonlar için lens solüsyonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Boston Sert Lens Solüsyonu
32.90 TL - 34.90 TL

Boston Multi Action Solution, sert lensler için Bausch + Lomb firmasının ürettiği sert lens solüsyonu. Tek şişede çok işlevli sert lens solüsyonu. Günlük protein temizliği için protein giderici içerir, kolaylık sağlar ve akşamları lenslerinizi ovma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Bausch + Lomb Lens Ürün Detayları ve Özellikleri

Bausch + Lomb Ultra kontakt lensler, en yüksek oksijen geçirgenliği sayesinde gözeleriniz için en yüksek konforu sağlamaktadır. MoistureSeal üstün teknolojisi ile, yüksek su içeriği elde edilerek, lens üzerinde nemin tutulmasını sağlar. Yaygın görme bozuklukları için ideal verimi sağlayan Bausch + Lomb lensler ile görme becerilerinizi eskisinden daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. 

Uzun süre dijital ekranlara bakmak zorunda olan kişilerde, göz yorgunluğu ve gözlerde tembelleşme sorunlarına karşıda ekstra koruma sağlamaktadır. Bausch + Lomb Ultra kontak lensler:

 • Asferik optik tasarım,
 • Yüksek dehidrasyon direnci,
 • Oksijen geçirgenliği,
 • Düşük modülüs ve ideal su içeriği,

Özelliklerine sahiptir. Farklı tür modellerle hizmet sunan Bausch + Lomb lensler, dünya genelinde en çok tercih edilen lens markaları arasında ilk sırada yer almaktadır. 

Bausch + Lomb Marka Numarasız Renkli Lens Kataloğu 

Son derece doğal bir görünüm sağlayarak gözlere derinlik ve parlaklık kazandıran Bausch + Lomb Soflens StarColors, hareli ve 2 renk baskı özelliklerine sahiptir. Tercihlerinize göre farklı tür renk seçenekleri, göz konforu ve estetiği açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. Numarasız olarak sadece 8.4 eğriye sahip numarasız lensler:

 • Gray,
 • Açık yeşil,
 • Green (Amazon, Turquose, Dark),
 • Dark hazel,
 • Blue topaz ve 
 • Blue,

Seçenekleriyle sunulmaktadır. Egzotik renk seçeneklerine sahip Bausch + Lomb renkli lensler, numarasız ve numaralı olarak iki farklı seçenekle sunulmaktadır. Astigmat vb. görme kusurları içinde renkli lensleri tercih edebilirsiniz. 

Bausch + Lomb Ultra Kontak Lenslerin Faydaları 

Rahat kullanımı ve yüksek performanslarıyla dikkat çeken Bausch + Lomb lensler, hastalara farklı avantajlar sağlar. Bausch + Lomb lens modelleri arasından sizin için en ideal lensi seçerek farklı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bausch + Lomb lenslerin faydaları:

 • Görme sorunlarını kaldırarak geniş görme becerisi kazandırır,
 • Yüksek oksijen geçirgenliği ile sağlıklı ve parlak gözlerin korunmasını sağlar,
 • %95 oranında nemin 16 saat boyunca tutarak kurumayı engeller,
 • Düşük ışıklarda bile asferik optik tasarım ile göz için canlı ve net görüş sağlar,
 • Gün boyu konfor sağlayarak, esnek yapısıyla gün boyu hissedilmez.

Kuruluk ve göz yorgunluğu gibi sorunlar yaşayan kişiler için en ideal seçenek olan Bausch + Lomb marka lensler, birbirinden avantajlı seçeneklerle satışa sunulmaktadır. 

Bausch + Lomb Marka Lens Modelleri

Görme bozukluklarına karşı ultra koruma ve yüksek görme becerisi kazandıran güvenilir Bausch + Lomb marka lensler, kullanıcı hassasiyetlerine göre özel olarak üretilmiştir. Online satış sitemiz üzerinden:

 • Purevison,
 • Soflens,
 • Renu Multi Plus,
 • Bioturue OneDay,
 • Soflens StarColours (Numaralı/numarasız/astigmat),
 • Optima Natural Look,
 • Amozon Colours vb. 

Yeni nesil lenslerle birlikte Bausch + Lomb marka güvencesi ile lens solüsyonları da bulunmaktadır. 

Bausch + Lomb Lens Fiyat Seçenekleri

Tüm lens modellerinde olduğu gibi Bausch + Lomb marka lensler içinde alternatif birçok farklı fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Ürün detaylarına ve özelliklerine göre değişiklik gösteren fiyatlar, kurumsal fiyat politikaları kapsamında belirlenmektedir. Her bütçe için avantajlı fiyatlarla sunulan lensler, hastaların görme becerileri iki katına kadar daha iyi hale getirmektedir. 

Düşük göz kırma ve uzun süre ekrana bakma sorunlarına karşı lenslerde yaşanacak dehidrasyon problemlerine karşı %100 koruma sağlamaktadır. 150 yıllık marka güvencesine sahip Bausch + Lomb lenslere en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Bausch + Lomb fiyatları marka kriterlerine ve müşteri taleplerine göre belirlenmektedir. En avantajlı ürünleri ve fiyat seçeneklerini Bausch + Lomb lens kategorisinden görüntüleyebilirsiniz.