Güven Damgası Air Optix Multifocal

Air Optix Multifocal

194,90 TL 189,90 TL (KDV Dahil)
Adet İndirimli Fiyat Avantaj
2 kutu ve üzeri 175,00 TL 29,80 TL Avantajlı
Ücretsiz Kargo
Orjinal Ürün

Air Optix Multifocal günlük işler için daha iyi görme isteyen Presbiyoplar (Uzak-yakın) için yakın, orta ve uzak tüm mesafelerde net ve keskin bir görme sağlar.

 • Marka: Alcon (Ciba Vision)
 • Kategori: Multi - Focal Lensler
 • Ambalaj: 1 kutuda 6 lens
  • 6 saat önce İzmir ilinden sipariş verildi.
  • 16 saat önce Ankara ilinden sipariş verildi.
  • 16 saat önce Ankara ilinden sipariş verildi.
  • 4 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
Paylaş:
CIBA VISION ALCON firmasının markasıdır. Silikon hidrojel yumuşak multifocal kontak lens.

Stok durumu: %86

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Air Optix Multifocal İÇİN 2 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
K
– 24.01.2018 10:23:11

30 yılın üzerinde yüksek numaralı lens kullanmaktayım. Gözlük ile kıyaslanamayacak mükemmellikte görüş sağlıyor. Yaşım nedeni ile yakını görmemeye başladığımda gözlük kullanma zorunluluğu nedeni ile çok sıkılmıştım. Göz doktrolarının biraz denenmeye dayalı numara tespiti nedeni ile tavsiye etmemesine karşın kendim farklı değerler ısmarlayarak en uygunun numarayı bularak en az 5 yıldır kullanmaktayım. Mükemmel uzak görüş, yeterli yakın görüş sağlıyor. Mutlaka denemelisiniz!

B
– 16.03.2013 19:28:57

uzak yakın lenslerinizden ilk önce deneme olanı kullandım çok memnun kaldım..şimdi ise 6 aylık olanı aldım yani 3 adet..tek merak ettigim gece çıkarmadan kac gün kullanabilirim.biliyorum her gece cıkarmak daha saglıklı ama zorunlu durumlar için en fazla kaç gün kalabilir

YORUM EKLE