Alcon (Ciba Vision) Lens Ürünleri

Air Optix Plus HydraGlyde Air Optix Plus HydraGlyde
 • ÇOK SATAN
Air Optix Plus HydraGlyde
99.90 TL - 119.90 TL

Air Optix Plus HydraGlyde aylık kontakt lens, Air Optix Aqua'nın yeni ve geliştirilmiş versiyonudur.Air Optix Plus HydraGlyde normal lenslere göre 5 defa daha fazla oksijen geçirgenliğine sahiptir. 6 geceye kadar gözde kalabilme özelliğine sahiptir.

Air Optix NIGHT & DAY AQUA
139.90 TL - 159.90 TL

Air Optix NIGHT & DAY AQUA, 175 Dk/t gibi çok üstün oksijen iletimi sağlayan 30 gece ve gündüz gözden çıkarmadan kullanım için uygun aylık kullan-at yumuşak kontakt lenstir.

Air Optix AQUA Air Optix AQUA
 • ÇOK SATAN
Air Optix AQUA
99.90 TL - 109.90 TL

Air Optix AQUA  aylık kontakt lens ay sonuna kadar üst düzey konfor, görme ve sağlık isteyen kontakt lens kullanıcılarına yöneliktir. Her gün, tüm gün boyunca, kontakt lens kullanımı sırasında ÇARPICI  RAHATLIK için ileri bir oksijen ve nem kombinasyonu sağlar. Oksijen geçirgenliği sayesinde daha sağlıklı, Yüzey Teknolojisi’nin sağladığı birikinti direnci sayesinde daha konforlu gözler.Yeni Air Optix Plus HydraGlyde lensini denediniz mi?

DAILIES TOTAL 1 DAILIES TOTAL 1
 • ÇOK SATAN
DAILIES TOTAL 1
139.90 TL - 149.90 TL

DAILIES TOTAL 1 yenilikçi tasarımı sayesinde gözlerindeki lensi hissetmek istemeyen ve gün boyu konfor arayan lens kullanıcılarına yönelik günlük kullan-at kontakt lenstir. DAILIES TOTAL 1 değişken su içeriği teknolojisi sayesinde yüzeydeki yüksek su içeriğiyle yüksek kayganlık ve nemlilik sağlar. Ayrıca, günün sonunda bile gözlerin sağlıklı görünmesi için piyasadaki günlük kullan at hidrojel lenslere kıyasla 6 kat daha fazla nefes alma özelliğine sahiptir.

DAILIES AquaComfort Plus 30 DAILIES AquaComfort Plus 30
 • ÇOK SATAN
DAILIES AquaComfort Plus 30
72.90 TL - 84.90 TL

DAILIES AquaComfort Plus günlük kullan-at lens ile her gün yeni bir lensin size sağlayacağı yüksek hijyen ve konforu yaşayın. Gün boyunca yüksek gözyaşı filmi stabilitesi ve konfor sağlayan göz kırpma ile nemlendirme özelliğine sahip bir lenstir.

DAILIES AquaComfort Plus 90
218.70 TL - 239.90 TL

DAILIES AquaComfort Plus günlük kullan-at lens ile her gün yeni bir lensin size sağlayacağı yüksek hijyen ve konforu yaşayın.

Air Optix for Astigmatism Air Optix for Astigmatism
 • ÇOK SATAN
Air Optix for Astigmatism
129.90 TL - 149.90 TL

Air Optix for Astigmatism aylık torik lens. Astigmatlı (Astigmatism) gözler de Air OPTIX sağlığını ve konforunu hakediyor. Air OPTIX ile aynı silikon hidrojel materyalden (Lotrafilcon B) üretilen Air OPTIX for Astigmatism, olağan hidrojel torik lenslerden 7 kata kadar daha fazla oksijen iletebilmektedir.

Air Optix COLORS (Numarasız) Air Optix COLORS (Numarasız)
 • ÇOK SATAN
Air Optix COLORS (Numarasız)
79.90 TL - 89.90 TL

Air Optix COLORS  renkli numarasız (Plano) aylık renkli lens beyaz, sağlıklı, konforlu ve aynı zamanda doğal göz rengine sahip olmak isteyen lens kullanıcılara yöneliktir. Numaralı Air Optix COLORS için tıklayınız.

Air Optix COLORS (Numaralı) Air Optix COLORS (Numaralı)
 • ÇOK SATAN
Air Optix COLORS (Numaralı)
79.90 TL - 89.90 TL

Air Optix COLORS  renkli numaralı aylık renkli lens beyaz, sağlıklı, konforlu ve aynı zamanda doğal göz rengine sahip olmak isteyen lens kullanıcılara yöneliktir. Numarasız (Plano) Air Optix COLORS için tıklayınız.

Freshlook ColorBlends (Numarasız)
54.90 TL - 64.90 TL

Freshlook ColorBlends numarasız (Plano) aylık hareli renkli lens hafif ve doğal bir renk değişikliği arayan lens kullanıcılarına yöneliktir. Hızlı ve etkili bir uyum gösterir.

Freshlook ColorBlends (Numaralı)
54.90 TL - 64.90 TL

Freshlook ColorBlends numaralı aylık hareli renkli lens hafif ve doğal bir renk değişikliği arayan lens kullanıcılarına yöneliktir. Hızlı ve etkili bir uyum gösterir.

Freshlook Colors (Numarasız)
54.90 TL - 64.90 TL

Freshlook Colors numarasız (Plano) aylık renkli lens yoğun ve radikal bir renk değişikliği arayan lens kullanıcılarına yöneliktir. Hızlı ve etkili bir uyum gösterir.

Freshlook Colors (Numaralı)
54.90 TL - 64.90 TL

Freshlook Colors numaralı aylık renkli lens yoğun ve radikal bir renk değişikliği arayan lens kullanıcılarına yöneliktir. Hızlı ve etkili bir uyum gösterir.

Freshlook One Day (Numarasız)
49.90 TL - 59.90 TL

Freshlook One Day hafif ve doğal bir etki sağlayan numarasız (Plano) günlük renkli lensler. İrisin rengini hafif bir şekilde değiştirmek isteyen lens kullanıcılarına yöneliktir. 3’ü bir arada renk yapısı ile hafif ve doğal bir etki sağlar. Numaralı Freshlook Ona Day için tıklayınız.

Freshlook One Day (Numaralı)
49.90 TL - 59.90 TL

Freshlook Dailies hafif ve doğal bir etki sağlayan numaralı günlük renkli lensler. İrisin rengini hafif bir şekilde değiştirmek isteyen lens kullanıcılarına yöneliktir. 3’ü bir arada renk yapısı ile hafif ve doğal bir etki sağlar. Numarasız (Plano) Freshlook One Day için tıklayınız.

Air Optix Multifocal
199.90 TL - 219.90 TL

Air Optix Multifocal günlük işler için daha iyi görme isteyen Presbiyoplar (Uzak-yakın) için yakın, orta ve uzak tüm mesafelerde net ve keskin bir görme sağlar.

Dailies Aqua Comfort Multifocal
149.90 TL - 169.90 TL

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal günlük işler için daha iyi görme isteyen Presbiyoplar (Uzak-yakın) için yakın, orta ve uzak tüm mesafelerde net ve keskin bir görme ve üst düzey konfor sağlar.

2 x Opti-Free Express 355 ml (SET) 2 x Opti-Free Express 355 ml (SET)
 • POPÜLER
2 x Opti-Free Express 355 ml (SET)
72.90 TL

Opti-Free Express 355 ml kontakt lens solüsyonu 8 saat boyunca olağanüstü nem sağlar.Tüm hidrojel ve silikon hidrojel yumuşak lensler için uygundur.

Opti-Free Express 355 ml
36.90 TL

Opti-Free Express 355 ml kontakt lens solüsyonu 8 saat boyunca olağanüstü nem sağlar.Tüm hidrojel ve silikon hidrojel yumuşak lensler için uygundur. Avantajlı 2 x Opti-Free Express 355 ml (SET) için tıklayınız. 16 saat boyunca nem sağlayan OPTI-FREE Puremoist'i denediniz mi?

OPTI-FREE® PureMoist ® 300 ml
49.90 TL

OPTI-FREE PureMoist 300 ml kontakt lens solüsyonu 16 saat boyunca olağanüstü nem sağlar. Silikon hidrojel lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerin temizlenmesi, durulanması, lipid ve protein birikintilerinin önlenmesi, arındırılması ve saklanması için hepsi bir arada dezenfektan solüsyon.

AOSEPT Plus 360 ml AOSEPT Plus 360 ml
 • TREND
AOSEPT Plus 360 ml
72.90 TL

Tüm kontakt lens tipleri için temizleyici içeren peroksit bazlı dezenfeksiyon sistemi.

OPTI-FREE® PureMoist ® 60 ml
14.90 TL

Seyahatlerin ve çantaların vazgeçilmezi küçük boy solüsyon! OPTI-FREE PureMoist 60 ml kontakt lens solüsyonu 16 saat boyunca olağanüstü nem sağlar. Silikon hidrojel lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerin temizlenmesi, durulanması, lipid ve protein birikintilerinin önlenmesi, arındırılması ve saklanması için hepsi bir arada dezenfektan solüsyon.

OPTI-FREE® PureMoist 300 ml + 90 ml (SET) OPTI-FREE® PureMoist 300 ml + 90 ml (SET)
 • YENİ SET
OPTI-FREE® PureMoist 300 ml + 90 ml (SET)
64.90 TL

OPTI-FREE PureMoist kontakt lens solüsyonu 16 saat boyunca olağanüstü nem sağlar. Silikon hidrojel lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerin temizlenmesi, durulanması, lipid ve protein birikintilerinin önlenmesi, arındırılması ve saklanması için hepsi bir arada dezenfektan solüsyon.

OPTI-FREE® PureMoist ® 90 ml
24.90 TL

Seyahatlerin ve çantaların vazgeçilmezi küçük boy solüsyon! OPTI-FREE PureMoist 90 ml kontakt lens solüsyonu 16 saat boyunca olağanüstü nem sağlar. Silikon hidrojel lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerin temizlenmesi, durulanması, lipid ve protein birikintilerinin önlenmesi, arındırılması ve saklanması için hepsi bir arada dezenfektan solüsyon.

Alcon (Ciba Vision) Lens Fiyatları ve Ürün Detayları

Geliştirilmiş akıllı lens teknolojisine sahip Alcon (Ciba Vision) marka lensler, sıradan normal lenslere göre 5 kata kadar daha fazla oksijen geçirgenliği sağlayarak kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Smartshıeld teknolojisine sahip kontakt lens modelleri, dış yüzeyinde oldukça ince ve koruyucu bir kalkan oluşturmaktadır. Yüksek oranda lipid birikinti direnci sağlayarak, göz konforunu maksimuma çıkarır. 

Alcon (Ciba Vision) model lensler farklı model ve renk seçenekleriyle üretilmektedir. 1 günden 30 güne kadar göz konforu ve net görüş sağlayan lens, aynı zamanda gözlere uzun süre nem kazandırmaktadır. 

Alcon Ciba Vision Renkli Lens Kataloğu ve Teknik Özellikleri  

Alcon (Ciba Vision) renkli model lensler iki farklı seçenekle sunulmaktadır. Numaralı ve numarasız özellikleriyle, doğal göz rengine sahip olmak isteyen kullanıcılar için yüksek göz konforu sağlar. 9 farklı renk seçeneğine sahip kontakt lensler, doğal göz renginize uygun veya hafif değişimlerle estetik açıdan gözlerinizi yeniden yaratacaktır. Alcon (Ciba Vision) renk seçenekleri:

 • Yeşil,
 • Gri,
 • Mavi,
 • Kahverengi,
 • Bal,
 • Sterlin grisi,
 • Parlak mavi,
 • Mücevher yeşili,
 • Saf kestane,

Olarak sunulmaktadır. İster numaralı isterseniz de numarasız olarak farklı renk lens kullanarak, gözlerinize farklı bir hava katabilirsiniz. 

Alcon Ciba Vision Marka Lens Modelleri 

Türkiye’de son yıllarda en çok tercih edilen lens modellerinden biri olmayı başaran Alcon (Ciba Vision) model lensler, farklı teknik özelliklere sahip modellerle aktif olarak satış yapmaktadır. Türkiye’nin en güncel lens satış sitemiz üzerinden Alcon (Ciba Vision):

 • Air Optix Plus HydraGlyde,
 • Air Optix Nıght & Day Aqua,
 • Air optix Aqua,
 • Daılıes Total 1,
 • Daılıes Aqua Comfort Plus (30 - 90),
 • Air Optix for Astigmatism,
 • Air Optix Colors (renkli/numarasız/numaralı) vb.

Markanın piyasada satışa sunulan tüm modellerine avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Farklı seçeneklerle sunulan tüm Alcon (Ciba Vision) lens modelleri, gözlerine estetik bir derinlik kazandırırken, görme yetilerinizi de iyileştirmektedir. 

Alcon Ciba Vision Marka Lenslerin Kullanım Avantajları

Lens kullanımı sanıldığının aksine oldukça avantajlı ve rahattır. Gözlerde yüksek konfor sağlayan yeni nesil akıllı lens teknolojisine sahip Alcon (Ciba Vision) lensler, net ve sağlıklı bir görüş imkânı sağlar. Farklı renk seçenekleriyle tarzınızı rahatlıkla yansıtabileceğiniz modeller, estetik ve sağlık açısından fayda sağlamaktadır. 

Alcon (Ciba Vision) lens modellerinin sağladığı kullanım avantajları:

 • Lipitlere karşı birikinti direnci sağlar,
 • Kozmetik ve krem kalıntılarına karşı korumaya yardımcı olur,
 • Farklı renk seçenekleriyle gözlere derinlik ve renk katar,
 • 9 farklı renk seçeneği ile sunulur,
 • Uzun süreli veya günlük kullanım seçenekleri,
 • Yüksek nefes alma, oksijen geçirgenliği,
 • Görme yetisini arttırır,
 • Gözleri dış etmenlere karşı %98 oranına kadar korur.

En çok tercih edilen lens modellerinden biri olan Alcon (Ciba Vision), uzun süreli kullanımı ve gözerle tam koruma sağlayarak, gözlerde varlığını hissettirmez. 

En Uygun Fiyatlarla Alcon Ciba Vision Lensler 

Lenslerin teknik özellikleri ve marka seçeneklerine göre fiyatları belirlenmektedir. Aynı marka lenslerin farklı modelleri için fiyatlar farklı unsurlara göre belirleneceği için gözleriniz için ideal lensi önceden belirlemeniz tavsiye edilmektedir. Alcon (Ciba Vision) lens fiyatları, kurumsal satış sitemiz üzerinden indirimli seçeneklerle sunulmaktadır. Dilediğiniz lens modelini en uygun fiyatlarla satın alarak, göz sağlığını koruyabilirsiniz. 

Lens modelleri arasında; renkli/renksiz, numarası/numarasız vb. tüm seçenekler sunulmaktadır. Güncel ürün kataloglarımızı inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Online satış sitemizden yapacağınız tüm siparişler için uygun geri ödeme seçenekleri ve avantajlı fiyat seçenekleri uygulanmaktadır.