100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Büyük fotoğraf
UV Koruması: Var

4,26/5

(27 yorum)

DİSTRİBÜTÖR ÜRÜNÜ

STOK SKORU 98/100 Stok skoru nedir?

Acuvue OASYS for Astigmatism


Acuvue OASYS for Astigmatism torik lens astigmatınıza rağmen başınızın ve gözlerinizin hareketlerinden bağımsız net ve stabil bir görüş sağlar. Özellikle klimalı ya da kuru havalı ortamlarda gözlerinizde yorgunluk hissediyor musunuz? Eğer öyleyse, ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM’i göz doktorunuza danışın.

1 kutuda 6 adet lens vardır.

Fiyat: 89,90 TL
4 Kutu Alana %10 indirim (Kutu fiyatı: 80,91 TL)
6 Kutu Alana %12 indirim (Kutu fiyatı: 79,11 TL)

*Tüm fiyatlara KDV dahildir ve ürünler fatura ile birlikte gönderilmektedir.

Lens değerlerinizi seçiniz. Nedir?


Ürün Bilgisi

Acuvue serisinin astigmatlı gözler için çıkan en son ürünü.

OASYS for Astigmatism  havadaki oksijenin %98'inin kullanılması sağlar.

UV koruma:  Sınıf I - UV-A ışınlarını % 96'a kadar, UV-B ışınlarını %100 bloklar.

Ambalaj: 1 kutuda 6 adet (3 çift) lens vardır. Her bir  OASYS for Astigmatism lensinin tek göz için 2 hafta kullanım süresi vardır.


ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM
ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM teknolojide devrim niteliğinde olan Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizaynı (ASD) tekniğini kullanır. Bu dizayn lensin doğru pozisyonda stabil kalmasını sağlayarak, spor yaparken, araba kullanırken, bilgisayara bakarken ya da televizyon izlerken net görüş sağlar.1


Astigmatı olan kişiler yatay ve dikey çizgilerin her ikisini de aynı netlikte göremezler. Bu yüzden, hastalar yakın ya da uzak bir mesafeye bakarken bulanık görürler. Yenilikler sayesinde astigmatlı kişilerin rahatça kontakt lens kullanması artık mümkün.


ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM, HYDRACLEAR Plus teknolojisi sayesinde, içeriğindeki ıslatıcı ajanlarla yumuşak ve ipeksi bir rahatlık sağlar, gözün doğal nemini korumasına yardımcı olur. Lensinizi ilk taktığınız anda başlayan rahatlık, en yoğun günde bile gün sonuna kadar devam eder, lens yokmuş gibi hissetmenizi sağlar.2


Benzersiz bir silikon hidrojel malzemeden üretilen lensler, gözlerinizin sağlıklı olması için yüksek derecede oksijen geçirgenliğine sahiptir.

Birinci sınıf UV korumasına sahip ACUVUE OASYS’in UV blokajı lensin materyalindedir ve zamanla yok olması mümkün değildir. Güneşli ortamda tam koruma için şapka, UV* blokajlı güneş gözlüğü ve UV blokajlı lenslerinizi takmanız gerektiğini unutmayın.3


1 kutusunda 6 adet lens bulunan ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM lenslerini günlük olarak takıp çıkartabileceğiniz gibi, doktorunuzun önerisine bağlı olarak yedi gün/altı gece boyunca çıkarmadan da kullanabilirsiniz.

8.6 milimetre temel eğrisi olan ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM farklı görüş ihtiyaçlarını karşılamak için 2000’in üzerinde parametrede üretilmektedir.
Görme kusurunuzu düzeltmek için farklı bir lens kullanıyor olmanıza rağmen görüşünüz bulanık ise,
Hayatınız ne kadar aktif olursa olsun net ve sabit görüşü benzersiz konfor ile birleştirmek istiyor ,
Bilgisayar başında uzun saatler geçiriyor ya da Havayı kurutabilecek ısıtıcı ya da klimalı ortamlarda bulunuyorsanız


Hemen göz doktorunuzdan bir randevu alın ve ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM kontakt lenslerinin sizin için uygun olup olmadığını sorun.


KULLANICI YORUMLARI

YORUM YAZ
; 03.08.2018 16:57:30
18 Temmuz saat 15.00& da verdiğim siparişim bu sabah elime ulaştı,yurtdışından geldi ve 13. iş gününde elimdeydi,paketleme oldukça iyiydi,ilk defa lens kullanıyorum ve açıkçası gözlükle daha net bir görüşüm vardı, alışınca geçer mi bilemiyorum, doktorum Airoptix vermişti ancak BC değeri uymadığı için her gözüme 2şer kutu Oasys aldım,gözümde gıdıklanma gibi bir his yapıyor onun dışında bir problem hissettirmedi bende,internete bakmadan önce gözlükçüye gitmiştim ve tam olarak 2 katı fiyat vermişlerdi.
4/5 4 yıldız

; 14.07.2018 13:35:17
Daha 2 hafta kullanamadan batma yanma kuruluk hissi vermeye başladı.
2/5 2 yıldız

; 06.07.2018 19:25:09
Optikçiler internetten satılan lenslerin son kullanma tarihi geçen ürünler olduğunu iddia ediyor ama ben bu lensleri kullanım süresinden fazla kullandığım halde hiç bir sıkıntı yaşamadım ve çok rahat ettim. Aldığım lenslerle ilgili başka bir sorun yaşadım fakat lensal.com kısa bir telefon görüşmesiyle sorunumu anında çözdü. Kendilerine teşekkür ediyorum.
5/5 5 yıldız

; 26.04.2018 16:15:25
Gerçekten başarılı bir firma, doktorumun tavsiyesi üzerine bu siteyi keşfettim, fiyatlar olsun, güvenilir teslimat olsun gerçekten başarılı, bundan sonraki tüm lens ihtiyaçlarım için kullanacağım tek adres. piyasadan aynı ürüne daha fazla para vermektense bu siteden yorulup, zaman harcamadan ihtiyaçlarınızı edinebilirsiniz. göz çapıma en uygun gelen acuvue oasys konusuna gelirsek henüz ürünü denemedim, deneyimlerimi de paylaşacağım... teşekkürler lensal.com ailesi
5/5 5 yıldız

; 19.04.2018 12:13:25
Süper hizmet, acil yurt dışı seyahatim çıktı ve ürünü yurt dışında ki otelime yönlendiren yegane e -ticaret sitesi... Seviyorum sizi Lensal.
5/5 5 yıldız

; 19.04.2018 12:12:57
Süper hizmet, acil yurt dışı seyahatim çıktı ve ürünü yurt dışında ki otelime yönlendiren yegane e -ticaret sitesi... Seviyorum sizi Lensal.
5/5 5 yıldız

; 18.04.2018 18:26:57
bittikçe tekrar aldığım lens, miyop gözlerimde hafif astigmat var günün sonunda çıkarıp solüsyonla temizleyerek bir aya kadar sorunsuz kullanıyorum şu ana kadar bir problem yaşamadım gözümle uyumlu ve konforlu bir lens sanırım, teşekkürler lensal.com
5/5 5 yıldız

; 06.03.2018 22:04:13
Bu lens markasını ilk kez kullanıyorum daha önce kullandıklarıma göre daha ince bir lens. Gözde kesinlikle hissedilmiyor Bunun yanısıra lensal.com hizmetinden de oldukça memnun kaldım. Teşekkür ederim
5/5 5 yıldız

; 25.05.2017 11:42:05
sol göz 1 astigmat, sağ göz 0,50 astigmat. gözlük takmaktan yılardır hoşlanmıyorum ve numaralarım gitgide artar oldu. sadece sol gözüme 0,75 toric verdi. sağ göz için kullanmana gerek yok dedi soldan hd sağdan bi acayip ikisi birleşince çok garip görüyorum. dr dan şüphe ediyorum bir dr a daha görünmeli miyim?
4/5 4 yıldız

; 05.04.2017 12:49:12
Lens satın almadan önce mutlaka lens reçetesini doktordan isteyerek lensal.com a telefon açmanızı tavsiye ederim. Onlar gözünüze uygun lens için sizleri yönlendiriyorlar. Acuvue özellikle uzun saatler bilgisayar karşısında kalanlar için muhteşem. Kullanım ömrünün 2 hafta olması üzücü. Bir de ikinci haftanın sonuna doğru biraz gözde batma yapıyor bu sebeple sık sık solüsyonla temizlemenizi tavsiye ederim. Bunun dışında bilgisayar ve okuma sırasında hiç hiç bir sıkıntı yaşamadım tavsiye ede
5/5 5 yıldız

Tüm yorumları okumak için tıklayınız
Johnson & Johnson
https://www.lensal.com/johnson-and-johnson