100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

LENSAL.COM MÜŞTERİLERİNE ÖZEL ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI!

İster 1 yarışmaya katıl ister 7 yarışmaya katıl. Her hafta kazanma şansını arttır.

Sepet tutarı limiti yok. Siparişini ver ve o haftaki yarışmaya katıl.

Siparişinizi verdikten sonra e-posta adresinize yarışmaya katılım linki gönderilecek.

7 yarışmanın kazananları 8. yarışmada tekrar yarışacak ve en iyi olan iPhone 8'i kazanmış olacak.

Yarışmaya katılım koşulları ve kazananlar bu sayfada yer almaktadır.

Verilecek ödül: iPhone 8 Uzay Grisi 64 GB

1. YARIŞMA

(10 Genel Kültür Sorusu)

19 Mart Pazartesi 2018 17:00 ile 27 Mart Salı 24:00 arası verilen sipariş verenler katılabilir.
Yarışma tarihi: 28 Mart Çarşamba 21:00

Kazanan: Simin Cevan

İZMİR

2. YARIŞMA

(10 Genel Kültür Sorusu)

28 Mart Çarşamba 2018 00:00 ile 3 Nisan Salı 24:00 arası sipariş verenler katılabilir.
Yarışma tarihi: 4 Nisan Çarşamba 2018 21:00

Kazanan: Serap Erdoğan

AMASYA

3. YARIŞMA

(10 Genel Kültür Sorusu)

4 Nisan Çarşamba 2018 00:00 ile 10 Nisan Salı 24:00 arası sipariş verenler katılabilir.
Yarışma tarihi: 11 Nisan Çarşamba 2018 21:00

Kazanan: Gizen Kaşka Uzak

İSTANBUL

4. YARIŞMA

(10 Genel Kültür Sorusu)

11 Nisan Çarşamba 2018 00:00 ile 17 Nisan Salı 24:00 arası sipariş verenler katılabilir.
Yarışma tarihi: 18 Nisan Çarşamba 2018 21:00

Kazanan: Gökhan Sekmen

İSTANBUL

5. YARIŞMA

(10 Genel Kültür Sorusu)

18 Nisan Çarşamba 2018 00:00 ile 24 Nisan Salı 24:00 arası sipariş verenler katılabilir.
Yarışma tarihi: 25 Nisan Çarşamba 2018 21:00

Kazanan: Genç Kumtepe

ESKİŞEHİR

6. YARIŞMA

(10 Genel Kültür Sorusu)

25 Nisan Çarşamba 2018 00:00 ile 1 Mayıs Salı 24:00 arası sipariş verenler katılabilir.
Yarışma tarihi: 2 Mayıs Çarşamba 2018 21:00

Kazanan: Mehmet Fethullah Aydın

AFYON

7. YARIŞMA

(10 Genel Kültür Sorusu)

1 Mayıs Salı 2018 00:00 ile 8 Mayıs Salı 24:00 arası sipariş verenler katılabilir.
Yarışma tarihi: 9 Mayıs Çarşamba 2018 21:00

Kazanan: Ayça Uzun

İSTANBUL

8. YARIŞMA

(5 Genel Kültür Sorusu)

7 yarışmanın kazananları arasında yapılacak.

Kazanan: Yarışma henüz sonuçlanmadı.

-

YARIŞMA KOŞULLARI

 1. Yarışmaya sadece www.lensal.com sitesinden alışveriş yapanlar katılabilir. Mobil uygulama siparişleri bu yarışma kapsamında değildir. Yarışmaya katılanların yarışma sonucunun gerçerli olabilmesi için Kontakt Lens Reçete'sinin tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı siparişin iptal edilmesi yarışmaya katılım hakkını sonlandırır, yarışmaya katılmış olunsa dahi yarışmaya katılmamış sayılır.
 2. Alışveriş yapan LensAl.com müşterilerinin e-posta adresine, yukarıda belirtilen yarışmalara katılım linki gönderilir. Her yarışma için sadece 1 katılım hakkınız vardır.
 3. Bu link kişiye özeldir. Gizliliği katılımcıya aittir. Bu link ile gidilen sayfada belirtilen tarihte başlayacak 10 adet sorudan oluşan bir quiz yer alacaktır. 10 soruyu en çok doğru ve en kısa sürede bitiren kişi yarışmayı kazanmış sayılır.
 4. Lensal.com’un düzenleyeceği yarışma 8 adet yarışmadan oluşmaktadır. 7 yarışmanın birincileri 8. yarışmaya katılarak ödül sahibi belirlenecektir. 
 5. Katılımcı yarışma boyunca tarayıcısını kapatmamalıdır. Bundan dolayı oluşabilecek durumlardan Lensal.com sorumlu değildir.
 6. Katılımcı yarışmaya başladığında, Lensal.com kullanıcıların bilgilerini iletişim ve reklam için kullanım hakkına sahip olur.
 7. Yarışma sonunda kazanan kişiye e-posta yoluyla iletişime geçilecektir. İletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan LensAl.com sorumlu değildir.
 8. Kazanan kişiden 7 gün boyunca geri dönüş alınmazsa şartlara haiz bir sonraki hak eden kişi yarışmayı kazanmış sayılır.
 9. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışma katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Lensal.com katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkların bilgilerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 10. Lensal.com katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Lensal.com ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 11. Kampanyaya Lensal.com çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Lensal.com’un bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 12. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 13. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
 14. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 15. Yarışmaya konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 16. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Lensal.com’un yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 17. Lensal.com yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 18. Yarışma neticesinde kazanan isimlerinin www.lensal.com/iphone-odullu-yarisma.aspx sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 19. Yarışmaya katılanlar işbu Yarışma Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Lensal.com Yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 20. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıktan Lensal.com’un her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 21. Lensal.com’un kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu Yarışma’ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
 22. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Lensal.com tarafından yapılacaktır. Lensal.com bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 23. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Bu fırsatı kontakt lens kullanan arkadaşlarınla paylaş