Güven Damgası Clariti 1 Day Multifocal

Clariti 1 Day Multifocal

99.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava Clariti 1 Day Multifocal Kargo Bedava.

Clariti 1 Day Multifocal, silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık lenslerle presbiyopinizi daha sağlıklı* yoldan düzeltin.

 • Marka: Cooper Vision
 • Kategori: Multi - Focal Lensler
 • Ambalaj: 1 kutuda 30 lens
  • 36 dakika önce Ankara ilinden sipariş verildi.
  • 10 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 8 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 8 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.

Presbiyopi için Türünün Tek Örneği

CooperVision clariti® 1 day multifocal,.günlük tek kullanımlık lenslerin kolaylığını ve silikon hidrojemin sağlıklı avantajlarını tek bir lenste sunan tek üründür. Çünkü bu ürün, günümüzde presbiyopi için mevcut olan tek silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık kontakt lenstir.

Silikon hidrojel lensler, hidrojel lenslerdekine göre daha fazla oksijenin korneanızdan geçmesine izin verir. Bu önemlidir; çünkü silikon hidrojel, lenslerin “nefes alabilme” kapasitesini artırarak gözlerin daha beyaz ve daha parlak olmasını sağlar ve ve daha sağlıklı* bir lens deneyimi sunar.

Güvenebileceğiniz, Gün Boyu Süren Mükemmel Konfor

Silikon hidrojelin sağlık açısından sağladığı yararların yanı sıra konfora da odaklanıyoruz. Bu nedenle de clariti 1 day lenslerinde benzersiz AquaGen™ teknolojisini kullanıyoruz. AquaGen işlemiyle üretilen lensler, doğal olarak su moleküllerini çekip lens yüzeyine bağlayarak gözleriniz için gün boyu nem ve konfor sağlar.

Presbiyopi için dünyanın tek silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık kontakt lensi olan clariti 1 day multifocal'in sağlıklı avantajlarını ve her gün sağladığı kolaylıkları göz uzmanınıza sorun.

*Arşiv verileri; clariti 1 day, etafilcon A lensler'e kıyasla daha beyaz gözler sağlar.

**Uyarı: UV ışığını absorbe eden kontakt lensler UV ışığını absorbe eden göz koruyucularının (UV ışığını absorbe eden gözlükler ya da güneş gözlükleri gibi) yerini tutamazlar; çünkü gözü ve çevresindeki alanı tamamen kaplayamazlar. Hastalar UV ışığını absorbe eden göz koruyucularını talimata uygun şekilde kullanmaya devam etmelidir.

Stok durumu: %60

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Clariti 1 Day Multifocal İÇİN 0 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
YORUM EKLE