Güven Damgası Biomedics 1 Day Extra Toric

Biomedics 1 Day Extra Toric

84,90 TL 79,90 TL (KDV Dahil)
Adet İndirimli Fiyat Avantaj
4 kutu ve üzeri 75,00 TL 19,60 TL Avantajlı
Ücretsiz Kargo
Orjinal Ürün

Biomedics 1 day Extra toricgünlük torik lens CooperVision firmasının toric (Astigmatism) kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir. 

Bu ürün temin edilemiyor, üretimi durdurulmuş veya ileri bir tarihte satışa sunulacaktır.
Paylaş:

Biomedics 1 Day Extra toric Lensler

Biomedics 1 day Extra toric  bir günlük kullan-at torik lenstir, astigmat düzeltiminde devrimsel bir yaklaşımdır, rahatlık ve denge olarak netice verir.

Stok durumu: %0

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Biomedics 1 Day Extra Toric İÇİN 1 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
M
– 13.06.2017 23:00:35

daha önce purevision2HD kullanmıştım ve taktığım ilk andan itibaren batma hissi uyandırmıştı. 3 aylık kullanım sonunda sol gözümde enfeksiyon oluştuğu için lens kullanmayı uzunca bir dönem bıraktım. hijyen açısından günlük lens kulanmaya karar verişim ile biomedicsi denedim ve memnun kaldığımı söyleyebilirim. bana göre tek problemi kitap okurken görüntünün bulanıklaşması.

YORUM EKLE