100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Büyük fotoğraf

DİSTRİBÜTÖR ÜRÜNÜ

STOK SKORU 50/100 Stok skoru nedir?

Clariti 1 Day Toric


Clariti 1 Day Toric, silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık lenslerle daha sağlıklı* astigmat düzeltimi .

1 kutuda 30 adet lens vardır.

Fiyat: 94,90 TL
2 Kutu Alana %5 indirim (Kutu fiyatı: 90,16 TL)
4 Kutu Alana %10 indirim (Kutu fiyatı: 85,41 TL)
6 Kutu Alana %15 indirim (Kutu fiyatı: 80,67 TL)
12 Kutu Alana %15 indirim (Kutu fiyatı: 80,67 TL)
24 Kutu Alana %15 indirim (Kutu fiyatı: 80,67 TL)

*Tüm fiyatlara KDV dahildir ve ürünler fatura ile birlikte gönderilmektedir.

Lens değerlerinizi seçiniz. Nedir?


Ürün Bilgisi

Astigmatizm için Türünün Tek Örneği

2012 Optician Ödülleri'nde*** Yılın Kontakt Lens Ürünü seçilen clariti® 1 day toric lensleri , günlük tek kullanımlık lenslerin kolaylığını ve silikon hidrojelin sağlıklı avantajlarını tek bir lenste sunan tek üründür. Aslında, günümüzde astigmatizm için mevcut olan tek silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık kontakt lenstir.

Silikon hidrojel lensler, hidrojel lenslerdekine göre daha fazla oksijenin korneanızdan geçmesine izin verir. Bu önemlidir; çünkü silikon hidrojel, lenslerin “nefes alabilme” kapasitesini artırarak gözlerin daha beyaz ve daha parlak olmasını sağlar ve ve daha sağlıklı* bir lens deneyimi sunar.

Güvenebileceğiniz, Gün Boyu Süren Mükemmel Konfor

Silikon hidrojelin sağlık açısından sağladığı yararların yanı sıra konfora da odaklanıyoruz. Bu nedenle de clariti 1 day lenslerinde benzersiz AquaGen™ teknolojisini kullanıyoruz. AquaGen işlemiyle üretilen lensler, doğal olarak su moleküllerini çekip lens yüzeyine bağlayarak gözleriniz için gün boyu nem ve konfor sağlar.

Astigmatizm için dünyanın tek silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık kontakt lensi olan clariti 1 day toric'in sağlıklı avantajlarını ve her gün sağladığı kolaylıkları göz uzmanınıza sorun.

*Arşiv verileri; clariti 1 day, etafilcon A lensler'e kıyasla daha beyaz gözler sağlar.

**Uyarı: UV ışığını absorbe eden kontakt lensler UV ışığını absorbe eden göz koruyucularının (UV ışığını absorbe eden gözlükler ya da güneş gözlükleri gibi) yerini tutamazlar; çünkü gözü ve çevresindeki alanı tamamen kaplayamazlar. Hastalar UV ışığını absorbe eden göz koruyucularını talimata uygun şekilde kullanmaya devam etmelidir.

*** İngiltere'nin lider optometri yayını Optician tarafından, saygın İngiliz Göz Bakım Uzmanlarının verdikleri oylarla seçilmiştir.


KULLANICI YORUMLARI

YORUM YAZ
Tüm yorumları okumak için tıklayınız
Coopervision
https://www.lensal.com/coopervision