Güven Damgası OPTI-FREE® PureMoist 300 ml + 90 ml (SET)

OPTI-FREE® PureMoist 300 ml + 90 ml (SET)

64.90 TL (KDV Dahil)
Kargo Bedava OPTI-FREE® PureMoist 300 ml + 90 ml (SET) Kargo Bedava.
LENS İLE BİRLİKTE ALANA 54.90 TL 10.00 TL Avantajlı

OPTI-FREE PureMoist kontakt lens solüsyonu 16 saat boyunca olağanüstü nem sağlar. Silikon hidrojel lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerin temizlenmesi, durulanması, lipid ve protein birikintilerinin önlenmesi, arındırılması ve saklanması için hepsi bir arada dezenfektan solüsyon.

 • Marka: Alcon (Ciba Vision)
 • Kategori: Lens Solüsyonları
 • Ambalaj: 300 ml + 90 ml
  • 11 saat önce Ankara ilinden sipariş verildi.
  • 1 saat önce Ankara ilinden sipariş verildi.
  • 12 saat önce İstanbul ilinden sipariş verildi.
  • 21 dakika önce Giresun ilinden sipariş verildi.
Ambalaj: 300 ml

Dünya'nın en iyi solüsyonu Opti-Free'den yeni nesil bir solüsyon. OPTI-FREE® PureMoist ® lenslerinizi taktığınız andan gün sonuna kadar uzun süreli nem sağlar.

Uzun süreli nem sunmaya ek olarak, OPTI-FREE ® PureMoist® ayrıca kanıtlanmış bir dezenfeksiyon sistemi içerir. Çift dezenfektanlar POLYQUAD ® ve ALDOX ® bakteri, mantar ve acanthamoeba dahil olmak üzere zararlı mikroorganizmalara karşı savaşır. Bu eşsiz formül ile her türlü yumuşak kontakt lensi dezenfekte eder.

Stok durumu: %0

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

OPTI-FREE® PureMoist 300 ml + 90 ml (SET) İÇİN 0 KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ VAR
YORUM EKLE