ORİJİNAL LENS GARANTİSİ

GÜVENLE LENS AL

Medyada ve farklı mecralarda internet üzerinden sahte veya kaçak lens satıldığı, bundan dolayı toplum sağlığının olumsuz etkilendiği yönünde haberler çıkmaktadır.

Ancak medya ve dijital ortamda farklı algılar oluşabileceğini düşünerek LensAl.com'dan güvenle lens aldığınızı garanti etmek için sizinle önemli bir bilgi paylaşmak istiyoruz.

LensAl.com'dan satın aldığınız kontakt lens kutularının üzerinde LOT numarası yer almaktadır. Bu numara üretici firma tarafından üretim sırasında ambalaj üzerine basılmaktadır. LOT numarası ile kullandığınız kontakt lensin üreticisinin Tükettici Hattı'nı arayarak ürün orijinalliğini sorgulayabilirsiniz.

Örnek LOT numarası görüntüleri
  1. Örnek 1
  2. Örnek 2
  3. Örnek 3

LensAl.com 2002 yılından bu yana müşteri memnuniyeti ve sağlığını esas alarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Sayfamız üzerinden satın almış olduğunuz tüm lensler LensAl.com ve distribütör firmaların güvencesi altında sizlere sunulmaktadır. Satın almış olduğunuz her ürün için dilerseniz müşteri hizmetlerimize ulaşabilir yada distribütör firmalar üzerinden ürün güvenilirliğini kontrol edebilirsiniz.

Kontakt lens alışverişlerinizi Türkiye'de 5000'den fazla optik mağazasından yapabilirsiniz.

Bu yüzden mottomuz "Biz sadece lens satmıyoruz, size güven sağlıyoruz."